Profile cover photo
Profile photo
Fotografia Marcin Niedośpiał
FOTOGRAFIA ŚLUBNA CHRZANÓW
FOTOGRAFIA ŚLUBNA CHRZANÓW
About
Posts

Post has attachment
Oto są obiecane petardy, fajerwerki, race i strobo prosto z pierwszego dnia wesela Asi i Kamila. Po siedmiu dniach od ich ślubu pierwszą galerię znajdziecie w linku poniżej!
http://www.marcin-niedospial.pl/aisakamilblog/
Na wszystkie zdjęcia zapraszam gości weselnych do strefy klienta już w najbliższy wtorek 19 września w ok 21! Mam nadzieję, że pamiętacie hasło! ⚡⚡⚡
Photo

Post has attachment
Basia i Rafał 15 lipca 2017 się pobrali, tydzień później otrzymali pełny reportaż z ich ślubu. A już po 2 tygodniach od wesela cieszą się ze zdjęć plenerowych, które wykonaliśmy w Pisarzowicach. Taki plener trochę po japońsku :)
Zapraszam do galerii:
http://www.marcin-niedospial.pl/basiarafalplener/
Photo

Post has attachment
Kasia już wrzuciła u siebie kilka fotek z pleneru ślubnego.
Jakby ktoś jeszcze nie widział jak mocny wiatr potrafi dodać magii do zdjęć plenerowych to zapraszam na galerię na mojego bloga :)
http://www.marcin-niedospial.pl/kasiakamilplener/
Photo

Post has attachment
W trakcie mocno intensywnego sezonu ślubnego udało się znaleźć chwilkę na zdjęcia sportowe! I tak oto zapraszam wszystkich sympatyków sportu na relację z 4 kolejki Wakacyjnej Ligi Futsalu.
Zdjęcia znajdziecie oczywiście na moim blogu:
http://www.marcin-niedospial.pl/blog/
Photo

Post has attachment
Pewnie nie mogliście się już doczekać pierwszej porcji zdjęć z wesela Basi i Rafała z zeszłej soboty. :) No to mam dla wszystkich dobrą wiadomość bo obszerna galeria jest już dostępna na moim blogu!
http://www.marcin-niedospial.pl/basiarafalblog/
Wszystkie zdjęcia w prywatnej galerii pod hasłem już w najbliższy wtorek o godzinie 20.00!
Photo

Post has attachment
3....2....1.... BUUUM! Zapraszam wszystkich na galerię z Bitwy o Południe prosto z Klubu Miasto w Bielsko-Białej. Dużo się działo, wysoki poziom zawodników, pełny parkiet kibiców i niesamowita atmosfera! Wszystkiego dowiecie się z mojej fotorelacji, którą znajdziecie tu:
http://www.marcin-niedospial.pl/bitwaopoludnie2017/
Będę wdzięczny za hałas! :)
Photo

Post has attachment
Jak ja lubię niedzielę! Zawsze mogę na gorąco zaprezentować Wam świeżutką galerię z wesela z zeszłego tygodnia! Bohaterami są Wiola i Bartek. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mojego bloga:
http://www.marcin-niedospial.pl/wiolabartekblog/
Kolejna porcja zdjęć w strefie klienta już w środę 30 listopada, gdzie osoby znające hasło, będą mogły zobaczyć wszystkie zdjęcia!

Post has attachment
Uwaga! Uwaga! Po 7 dniach od uroczystości kolejna Para Młoda może cieszyć się swoimi zdjęciami. Zapraszam na pierwszą galerią z wesela Karoliny i Szymona:

http://www.marcin-niedospial.pl/karolinaszymonblog/

Galeria prywatna z wszystkimi zdjęciami będzie gotowa już w najbliższy czwartek 22 września ok godziny 21.00! Już teraz zapraszam wszystkich, którzy otrzymali odpowiedni klucz dostępu :)
Photo

Post has attachment
Uwaga! Uwaga! W poprzednią sobotę Aneta i Paweł mieli swoje święto, a dziś jest już pierwsza galeria z ich ślubu! Wszystkich zainteresowanych zapraszam na fotorelację.

http://www.marcin-niedospial.pl/anetapawelblog/

Galeria prywatna z wszystkimi zdjęciami będzie gotowa już w najbliższą środę 22 czerwca ok godziny 20.00! Już teraz zapraszam wszystkich gości weselnych znających tajne hasło :)

Post has attachment
Moi drodzy ... zgodnie z obietnicą i z całą przyjemnością mam zaszczyt Was wszystkich zaprosić na galerię z koncertów zorganizowanych pod szyldem Kumple dla Kumpli II. Mam nadzieję, że spodoba się Wam to co przygotowałem jeśli tak to prześlijcie dalej :) Niech wszyscy, których ominęła ta impreza zobaczą, że było super!
Wait while more posts are being loaded