Profile cover photo
Profile photo
Mani Soft
63 followers -
آموزش افتر افکت و تکنیک های موزیک ویدیو آموزش حرفه ای پریمیرپرو و تدوین فیلم آموزش نورپردازی و عکاسی استودیویی آموزش تخصصی طراحی ژورنال عروس
آموزش افتر افکت و تکنیک های موزیک ویدیو آموزش حرفه ای پریمیرپرو و تدوین فیلم آموزش نورپردازی و عکاسی استودیویی آموزش تخصصی طراحی ژورنال عروس

63 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
آموزش Particular به فارسی در 27 دقیقه با تریس نمودن حاشیه


چیزی که در تصویر بالا میبینید،فقط یک نقطه چین نیست بلکه اجرای اصول تریس در Particular با افترافکت است که بعنوان یک تکنیک ، درون خود چندین تکنیک را نگهداری میکند.

پلاگین Particular به صورت حرفه ای با ذرات معلق فعالیت دارد اما اینبار محمد ملکی مدرس محصولات ادوبی و فاینال کات در ایران،سبک جدیدی از توانایی های افکت Particular در افترافکت را به تصویر کشید.

در مدت 27 دقیقه یاد خواهید گرفت که چگونه میتوانید نام خود را بنویسید و توسط پلاگین Particular شکل نوشته و یا تاتیتل در افترافکت را بصورت منظم و از هر نقطه دلخواه شروع نموده تصویر را کامل کنید آنهم در هر مقدار زمان که مد نظر است.

این آموزش شروع یک پروژه کامل و بسیار زیبایست که در آخر متوجه میشوید با همین تکنیک پیچیده اما شدنی توسط شما،کار زیبایی رخ میدهد،تکنیکی که در پروژه های آماده از آن استفاده مینمایند.

خرید پکیج های آموزشی
https://www.manisoft.ir
Add a comment...

Post has attachment
نمونه فلوریش برای استفاده در آموزش افترافکت مانی سافت
Add a comment...

Post has attachment
آموزش تصحیح و اصلاح رنگ با پریمیرپرو با تدریس محمد ملکی
اصلاح رنگ یا تصحیح رنگ یک علم است که حاصل درک مفاهیم مربوطه به نور و رنگ میباشد و فقط با کم و زیاد نمودن اعداد در افکت ها و برنامه ها نتیجه نهایی بدست نمی آید،تصحیح رنگ را باید درست و اصولی به شما آموزش بدهند.

یکی از مهمترین و حساسترین بخشهایی که هر تدوینگر و هنرمند در زمینه جلوه های ویژه و همچنین کسانی که در زمینه تصویر فعالیت میکنند باید بصورت کامل با آن استادنه آشنا و مسلط باشند مبحث تفکیک پذیری رنگ است
در تدوین و در اجرا به کارهایی گفته میشود که میبایست بر روی نور و رنگ یک تصویر و تمامی اجزای آن آنقدر ریزبینانه تفکیک ها را انجام داد تا بهترین نتیجه به دست آید.
اما ایا با کم و زیاد نمودن تنظیمات یک برنامه یا اسلایدرهای آن میتوانیم نتیجه درستی را بدست بیاوریم؟
آیا با اجرای پلاگین های رنگ و نور بهترین را اجرا خواهیم نمود ؟
البته که خیر
مبحث تفکیک پذیری رنگ دقیقا همانی است که وقتی یک کلیپ را در نمایشگرهای مختلف نمایش میدهیم تمامی نمایشگرها با تفاوت بسیار ناچیزی در رنگ آنرا نمایش میدهند.
قصد داریم یک دوره تجاری جامع در خصوص تفکیک نمودن رنگ و درجه بندی رنگ و کلاسه بندی رنگ بزودی برگزار نموده تا تمامی کسانی که بر روی رنگ و نور فیلم خود حساس هستند به نتایجی که میخواهند برسند.
نکته مهمی که وجود دارد اینکه عزیزان بدانند با اجرای
اسپیدگرید از شرکت ادوبی
داوینچی از بلک مجیک دیزاین
کالور فیتنس از ساینته تیک اپرچر
گرید سوئیت از اپل
و .... نمیتوان به ان نتیجه واقعی دست پیدا کرد مگر آنکه درک بسیار عمیقی از نوع ابزارها و عملکرد آنها در شرایط متفاوت داشت.

هنرجویان سطح اول تدوین ما به صورت نسبی به این درک رسیده و در حال حاضر میتوانند بدون نمایش تصویر،رنگ و نور مربوطه را تفکیک نمایند و حال نوبت به آن میرسد با رازهای تفکیک پذیری و کلاسه بندی رنگ آشنا و این علم را ختم نمایند.

برای مشاهده ویدیوهای کامل به صفحه زیر وارد شوید
https://www.manisoft.ir/course/package/prprocgc1
Add a comment...

Post has attachment
آموزش ادجاستمنت در آموزش فتوشاپ برای طراحی آلبوم
رازهای ادجاستمنت در آموزش طراحی ژورنال عروس و آموزش طراحی آلبوم دیجیتال عروس با مانی سافت
ادجاست در فتوشاپ ابزاری است که به کمک آن و تولید ماسک در زمان استفاده میتوانیم در هر زمان چه در آینده و چه در حال ویرایش های عکس را تغییر دهیم و اگر اشتباهی داشته ایم را تصحیح کنیم،ادجاست مجموعه امکاناتی است که در فتوشاپ برای کارهای تصحیح نور و رنگ استفاده میشود و از مزیت های ادجاست در فتوشاپ،استفاده همزمان ماسک بر روی همه لایه ها و یا فقط لایه مورد صورت میپذیرد.

در مدت زمان یک ساعت و ده دقیقه البته فعلا تا اینجا، این مبحث که زیرمجموعه آموزش طراحی ژورنال عروس و آموزش طراحی آلبوم دیجیتال عروس میباشد رازهایی گفته شده که حاصل علم و تجربه مدرس این دوره است،نکات کلیدی و اصولی ارائه شده که به شما دیدن آنرا حتما توصیه میکنیم.

با دیدن این مبحث کامل که البته ادامه نیز خواهد داشت قابلیت های باورنکردینی پیدا خواهید نمود.

مشاهده دموها و خرید آموزش توسط محمد ملکی در صفحه زیر
https://www.manisoft.ir/course/package/wa1
Add a comment...

Post has attachment
4 لپ تاپ برای میکس فیلم و پریمیرپرو و افترافکت سال 2018
خرید لپ تاپ برای میکس فیلم با پریمیرپرو و جلوه های ویژه حرفه ای با افترافکت را با دقت انجام دهید،همیشه گرانتر بودن دلیل بهتر بودن نیست.
انتخاب لپ تاپ برای تدوین فیلم با پریمیرپرو و افترافکت،همیشه یکی از دغدغه های کاربران و کسانی است که میخواهند بعنوان یک سیستم تدوین فیلم از لپ تاپ استفاده کنند.

در زمینه انتخاب لپ تاپ برای میکس فیلم و جلوه های ویژه باید توجه کنید که قیمت بالا نشانه مناسب بودن برای تدوین فیلم نیست بلکه باید مشخصات کاربردی و حرفه ای را داشته باشد.

حال با 4 تا از بهترین لپ تاپ ها برای میکس فیلم یا تدوین فیلم با افترافکت و پریمیرپرو آشنا شوید

برای مشاهده توضیحات روی لینک زیر کلیک کنید
https://www.manisoft.ir/69-news/hardware/795-4-لپ-تاپ-برای-میکس-فیلم-و-پریمیرپرو-و-افترافکت-سال-2018
Add a comment...

Post has attachment
آموزش اسمارت آبجکت فتوشاپ برای طراحی آلبوم عروس
آموزش حرفه ای اسمارت آبجکت در فتوشاپ ویژه آموزش طراحی ژورنال و آلبوم دیجیتال عروس

اسمارت آبجکت یعنی ، ابزاری هوشمند که به ما توانایی بالایی در طراحی با فتوشاپ میدهد که به واسطه آن میتوانیم لایه هایی تو در تو را به گونه ای ایجاد کنیم که برای تغییر آنها و جاگیزین نمودن تصاویر درونشان،کمتری زمان و کمترین خطا را داشته باشیم.

در علم جدید گرافیک و چند سال گذشته ، اسمارت آبجکتها توانایی بسیار چشم گیری را در طراحی و کارهای گرافیکی بوجود آورده اند،که بواسطه همین ابزارها بسیاری از مراحل تکراری و چیدمان و لایه بندی حذف شده و مراحل طراحی آلبوم دیجیتال و طراحی ژورنال عروس و در حالت کلی تمامی مباحث طراحی بسیار ساده تر و البته دقیقتر شده است.

در این میان برای شروع این مبحث از صفر ، زمان 28 دقیقه کاملا حرفه ای که اصل همین موضوع میباشد را برای هنرجویان دوره های تجاری آموزش طراحی ژورنال و آموزش عکاسی و مدیریت آتلیه ارائه نمودیم.

مشاهده دموها و خرید از مانی سافت در لینک زیر
https://www.manisoft.ir/course/package/wa1
Add a comment...

Post has attachment
سه ساعت و چهل و پنج دقیقه آموزش طراحی آلبوم آتلیه
اگر میخواهید طراحی آلبوم عروس و گرافیک آتلیه را یاد بگیرید باید اول با قواعد و اصول فتوشاپ آشنا شوید،استفاده معمولی از ابزارها نمیتواند شما در طراحی آلبوم به حد مناسب برساند.

وقتی کلماتی مانند طراحی آلبوم به میان می آید بدون شک صحبت از چند مبحث مهم است :

شناخت خیلی عالی فتوشاپ و اصولی مانند لایه ها ، ماسک ، تکنیک های سلکت ، روش های تصحیح
تسلط کافی بر روی برنامه ادوبی راو Raw جهت تصحیح نور و رنگ سینمایی عکس ها و آماده سازی قبل از طراحی
مشاهده آموزش های مانی سافت
تمرین بسیار زیاد
تولید نمونه کارهای اولیه
داشتن سلیقه اگر ندارید ، کم کم بدست می آورید.
تدریس محمد ملکی مدرس مانی سافت،تماما حاصل تجربه وی میباشد چرا که بر خلاف سایر تیم های اموزشی که اغلب سعی دارند با مشاهده فیلم های آموزشی خارجی،دقیقا همانرا به فارسی اجرا کنند،با تجربه ی کاری 12 سال در زمینه عکاسی و طراحی و ارتباط با مشتریان فراوان و شناخت مشکلات کار در طراحی آلبوم عروس،شما را با اصول آشنا مینماید و تکنیک ها را به سبکی که در حال انجام آنها میباشد به شما می آموزد.

همیشه سعی کنید درست یاد بگیرید،آموزشهای واقعی ارزان نیستند چرا که با آنها کسب درآمد میکنند،پس باید هزینه کنید،زمان بگذارید و قواعد کار را بیاموزید.

به لینک زیر وارد شوید
https://www.manisoft.ir/course/package/wa1
Add a comment...

Post has attachment
آموزش پلاگین پارتیکل افترافکت پروژه آلبوم تصاویر 68 دقیقه
با آموزش حرفه ای افکت پارتیکل افترافکت توسط مانی سافت به نتیجه میرسید که باید پروژه های خود را بسازید و استفاده از پروژه آماده افترافکتس را کنار بگذارید،پروژه آلبوم تصاویر در گذشته به صورت آماده استفاده میشد که مانی سافت طی 68 دقیقه ...
این آرزوی هر افکت افکت کاری است که خودش بتواند اغلب پروژه ها را بسازد و متوجه شود که واقعا افترافکت چه توانایی هایی دارد.

امروزه اغلب افراد مدعی بلد بودن افترافکت و کار با آن هستند مخصوصا در حضور مشتری،اما میدانند که استفاده از پروژه های اماده افترافکت هنر نیست،شاید مشتری ها باور کنند اما به مرور زمان وقتی متوجه شوند که شما توسط پروژه های آماده کلیپ ها و کارشان را ساخته اید،دیگر نگاه مثبتی به شما و کارهایتان نخواهند داشت.

در این آموزش پلاگین پارتیکل افترافکت،محمد ملکی تصمیم گرفت طی 68 دقیقه آموزش افترافکت،کاملا از صفر این پروژه که معروف به آلبوم پارتیکل است را آموزش دهد.

قبل ورود به افترافکت ، شما نیازمند داشتن دانش تنظیم و تصحیح سینمایی عکسهایتان هستید.اگر کلیپ های خارجی و حرفه ای ها نظر شما را جلب میکنند،دلیلش این است که انتخاب تصاویرشان به همراه تصحیح رنگ خیلی خوب انجام شده و وقتی با تصاویر خودتان مقایسه میکنید تصور میکنید که کارهای شما مبتدی و غیر حرفه ای است،البته که همینطور است،باید تمام عکسها و فیلمهایتان را با علم تصحیح رنگ به درجه عالی برسانید،اگر تمایل به یادگیری تصحیح رنگ در عکس دارید

در ادمه اموزش پلاگین پارتیکل افترافکت و پروژه آلبوم تصاویر افترافکت،وقتی که عکسها را مرتب و طبق اصول تنظیم نمودید،باید تمام آموزشهایی را که استاد تا کنون به شما اموزش داده است را به نمایش بگذارید چرا این پروژه به صورت عمد تولید شده تا بتوانید علم خود و توانایی در پلاگین پارتیکل افترافکت خود را بسنجید.
Add a comment...

Post has attachment
آموزش حرفه ای ماسک فتوشاپ در 140 دقیقه به فارسی
تا میتوانید آموزش کار با ماسک فتوشاپ را یاد بگیرید،در تمامی پروژه های ویرایش عکس،طراحی پوستر،طراحی کارت ویزیت،طراحی آلبوم و هر آنچه را که فکر کنید،ماسک باید اجرا شود

اگر قصد ورود به دنیای طراحی و گرافیک را دارید،بدون شک بدون درست یاد گرفتن ماسک فتوشاپ،به هیچ وجه نمیتوانید که یک طراحی حرفه ای شوید.

با تکنیک های حرفه ای ماسک فتوشاپ نیاز به استفاده از دستورات هیستوری یا بازگشت نیست و هر زمان که بخواهید به عقب باز خواهید گشت.

فرض کنیم که فتوشاپ را یاد گرفتید و یک طرح با 30 لایه را طراحی نمودید،حال در برخی از لایه ها از تکنیک های ادجاست و ماسک فتوشاپ اجرا نموده اید،پس از یک ماه مجدد میخواهید تغییراتی به محدوده سلکت یا انتخاب های انجام شده در طرح فتوشاپ را ایجاد کنید،اگر با ماسک انجام داده باشید،مثل آب خوردن میتوانید به عقب برگشته و هر تغییری را انجام دهید.

در یک کلام بدون ماسک در فتوشاپ کار ما راه نمی افتد

آموزش ماسک فتوشاپ با تدریس استاد محمد ملکی،بر خلاف تمام ویدیوها و کتاب ها و آموزش هایی که تاکنون ارائه شده،به سبکی خاص آموزش داده میشود و اگر در میان تمام علاقمندان ، آموزشهای مانی سافت محبوب شده است،یکی از دلایلش،آموزش بر مبنای تجریه مدرس دروره است،چرا که ایشان تمام تجربیات حرفه ای و عملی خود را بدون سانسور و عین واقعیت ارائه کرده و توسط خطاهایی که عمدا در حین اموزش رخ میدهد،شما را با مشکلات طراحی و کار با ماسک فتوشاپ آشنا میکند.

مشاهده دموها و خرید در صفحه زیر
https://www.manisoft.ir/course/package/wa1
Add a comment...

Post has attachment
آموزش لایه های فتوشاپ در طراحی ژورنال عروس در 120 دقیقه
اگر میخواهید در ادیت یا ویرایش عکس یا طراحی با فتوشاپ مسلط شوید،بدون شک باید درک بسیار عمیق و کاملی از کار با لایه فتوشاپ داشته باشید
یکی دیگر از مباحث بسیار مهمی که هر طراح ژورنال عروس و هر طراح آلبوم عروس میبایست بر آن تسلط حرفه ای داشته باشد اصول کار با لایه ها در نرم افزار فتوشاپ و درک کامل آن است.

با توجه به اهمیت یادگیری لایه های فتوشاپ در طراحی ژورنال عروس و طراحی آلبوم عروس،این مبحث با مدت زمان دو ساعت فقط در خصوص لایه ها به دوره تجاری آموزشی طراحی در فتوشاپ به همراه مکمل آلبوم عروس،با تدریس محمد ملکی مدرس محصولات ادوبی و مکینتاش در ایران افزوده شد.

در آموزش لایه های فتوشاپ ، با روش های مختلف مدیریت لایه ها در پنل Layer در فتوشاپ آشنا میشوید.

همیشه نکات مخفی وجود دارد که فقط با تجریه بدست می آید که مانی سافت این نکات مهم لایه ها در فتوشاپ برای طراحی با فتوشاپ را به هنرجوهای خود می آموزد.

مدنظر بگیرید که ابتدا،آموزش در خصوص مواردی مانند ، ایجاد لایه،حذف لایه،جابجا نمودن و این قبیل کارهای ساده در فتوشاپ شروع شده اما کم کم وارد نکات بسیار مهمی میگردد که وقتی کار با لایه فتوشاپ را یاد گرفتید،وارد پروژه های عملی پکیج خواهید شد و با سختی هایی روبرو میشود که هرگز فکر نمیکردید چنین مواردی هم وجود داشته باشد.

لایه های فتوشاپ زمانی شما را به چالش میکشند که قصد دارید همزمان از دستورات انتخاب،ماسک،ادجاست،ادغام و مخصوصا کامپوزیشن استفاده کنید،آنجاست که اگر لایه ها را با مانی سافت یاد نگرفته باشید،مطمئنا در اجرای تکنیک های بسیار زیادی ناکام خواهید ماند.

مشاهده دموها و خرید در صفحه زیر
https://www.manisoft.ir/course/package/wa1
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded