Profile

Cover photo
Verified local business
Malířství a natěračství Petr Škoda- nátěry fasád, nátěry střech, nátěry konstrukcí, malíři pokojů,
Painter
Today 7AM–8PM
7 followers|64,949 views
AboutPostsPhotosVideosReviews

Stream

 
Originální, jedinečné a naprosto okouzlující nástěnné malby
Nabízíme nástěnné malby v architektuře, malířský design interiérů a exteriérů viz. fotogalerie www.ivamal.cz. Tvoříme Design stěn neomezených rozměrů a tvarů. Nabízíme abstraktní malby stěn, malby v architektuře, vytvoření atmosféry objektů - www.abstraktnimalby.cz Malbám předchází konzultace v prostoru, grafické návrhy, barevné poradenství. Zaručujeme originalitu, kvalitu, dlouhou životnost. Aktuální články o malbách stěn jsou na blogu www.nastenne-malby.cz
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Realizovali jsme nátěr fasády pro pana Tůmu, který má rybářské potřeby a papírnictví. Nejdřív jsme začali dělat různé zednické opravy-od proškrábnutí a zadělání prasklin, sundání odpadlé omítky až po štukování. Zednické práce jsme měli hotové, následovalo obroušení parapetů i svodů. Po obroušení parapetů a   svodů jsme udělali silikonovou penetrace. Po důkladném uschnutí jsme celý objekt natřeli silikonovou fasádní barvou. Jelikož 2 nátěry nebyli přímo podle našich představ, po domluvě se zákazníkem jsme udělali 3 nátěr. Když byl nový kabát fasády hotový, pustili jsme se do konečné fáze fasády-nátěry svodů, parapetů i střešní konstrukce. Jak vidíte na našich fotkách, práce se nám povedla. Byla to makačka, ale šikulové to zvládnou....
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nátěry fasády a dřevěného obložení rodinného domu
Nátěry fasády nátěry obložení jsme realizovali z pojízdné plošiny a
z výškového žebříku. Nátěry fasád realizujeme s kvalitními a certifikovanými materiály.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Průřez naší práce - Škoda Malířství
Cokoliv natřeme, cokoliv uděláme. Nabízíme nátěry fasád, střech i konstrukcí. Provádíme malování hal, průmyslových objektů i nátěry různých střech. Realizujeme všechny možné nátěry fasád-Nátěry fasád hotelů, penzionů ,nemocnic
Umíme si poradit i s nátěry fasád sportovních i různých center.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Přišla nám poptávka od LESŮ České republiky, zda-li bychom vymalovali rekreační chatku. Práci jsme udělali a jelikož byl zákazník s prací velice spokojený, přišel dotaz jestli vymalujeme i ředitelství LESŮ České republiky Lesní závod Boubín na Kubově Huťi. Před začátkem práce byla  osobní prohlídka se zaměřením a vypracováním cenové nabídky. Po schválení cenové nabídky jsme přikryli podlahu, všechny potřebné věci a pustili jsme se do práce. Bylo hodně prasklin, tak jsme je akrilovali. Po prvním nátěru jsme dělali vyspravení stěn i stropů.Malovaní bylo realizováno barvou JUPOL EKONOMIK a celkem jsme malovali 680m2. V rámci práce bylo i zednické vyspravení venkovních oken, včetně přetření fasádní barvou. Na přetření venkovních oken jsme použili barvu CAPAROL.
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
Malování obchodní kanceláře pro Europe Easy Energy  Lannova třída 32 České Budějovice.
Volala nám velmi sympatická zákaznice, s prosbou o vymalování obchodní kanceláře co v nekratším termínu. Měli jsme tenkrát pracovní blázinec a tak po domluvě se zákaznicí a udělání cenové nabídky nám nezbylo nic jiného(když jsme chtěli vyhovět zákazníci) vymalovat to o víkendu. Trošku jsme překopali plány a začli jsme v pátek odpoledne. Nejdřív jsme museli pečlivě přikrýt koberec- jelikož byl úplně nově položený. Během víkendu bylo hotovo, včetně úklidu. Realizace malování byla udělána barvou Jupol Ekonomik. Na našich fotkách představuji novou obchodní kancelář Europe Easy Energy v Českých Budějovicích na Lannově Třídě č.32.
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Už jsme zase tady a přidávám Vám kousíček naší práce. V únoru nám přišla poptávka od starosty obec Horní Poříčí, zda-li jsme schopni realizovat protipožární nátěr. Na aplikaci protipožárních nátěrů jsme řádně proškoleni a tím pádem můžeme aplikace porovádět. Při osobní prohlídce jsme zaměřili dřevěné trámy, změřili jsme vlhkost trámů(vlhkost trámů nesmí překročit 10%), dále jsme zákazníkovi navrhli  pracovní postup, vhodný materiál na práci. Po schválení cenové nabídky jsme dřevěné trámy obrousili vibrační bruskou, i pásovou bruskou. Kam jsme se nedostali bruskou nastala ruční práce s brusným papírem. Protipožární odolnost byla stanovena na 30minut-což znamená 2x nátěr protipožární barvou Flamgard Transparent. Konečným postupem, naší práce bylo přetření trámů uzavíracím lakem. Práci jsme realizovali 4 dny. Náší práci jsme předali zákazníkovi, který s naší prací spokojený a  byl tak velice hodný a napsal nám referenci: “Děkujeme p. Škodovi za precizně odvedenou práci při aplikaci protipožárního nátěru na dřevenou konstrukci krovu a za profesionální přístup k celé problematice. Obec Horní Poříčí, Petr Pešek, starosta”
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Přišla nám poptávka od zákazníka s prosbou o vymalování  vymalování administrativní budovy LINDE-GAS a.s. na Rudolfovské tř. 637, České Budějovice. Základem byla osobní prohlídka, při které jsme vše zaměřili, domluvili jsme si pracovní postup, i časový plán, tak abychom vše proběhlo v pořádku a hlavně v pohodě.Po udělání a schválení cenové nabídky jsme si přikryli podlahu, nábytek a všechny potřebné věci. Pustily jsme se do práce. Na pár místech bylo potřeba zadělat praskliny ve zdech. Po důkladném vytvrdnutí akrilu jsme se dali do malování. Realizace malování trvala 3 dny a po nás navazovali podlahářské práce. Realizace malování jsme dělali barvou JUPOL EKONOMIK. Hotovou práci jsme předali zákazníkovi.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Průřez naší práce - Malířství Škoda
Chcete vymalovat? Uvidíte malíře pokojů, jak si dokážou poradit s barevnými návrhy interiérů. Poskytujeme barevné poradenství při vhodném výběru barev jak do interiérů, tak i exteriérů. Dále uvidíte nátěry fasád, nátěry střech.
Dále nabízíme malování i nátěry schodišť, i protipožární nátěry(veškeré konstrukce). Děláme nátěry fasád rodinných domů, Nátěry fasád panelových domů i nátěry fasád řadových domů
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Volal nám zákazník a potřeboval od nás udělat bezpečnostní nátěry betonových podlah. Po telefonické domluvě následovala osobní prohlídka na které jsme si řekli informace o materiálu, pracovním postupu i jak bude probíhat případná realzace. Při osobní prohlídce jsme zaměřili práci a vypracovali cenovou nabídku. Zakázka se dělala pro Rivetec s.r.o. v Písku. Nejdřív jsme si  podlahu zametli,odmastili technickým benzínem, pomocí šlehací šňůry jsme si naměřily bezpečnostní pásy. Pásy jsme dvakrát přetřeli barvou na bezpečnostní nátěry. Po udělání bezpečnostních pruhů jsme odlepili papírové pásky a předali práci zákazníkovi.
 ·  Translate
2
Dlouhý povrchové úpravy staveb- dovozce a obchodní partner Brillux pro ČR's profile photo
 
Mrkněte na naše stránky, najdete tam špičkové materiály pro povrchové úpravy staveb z produkce německého výrobce Brillux.
 ·  Translate
Add a comment...
 
Nátěr dřevěného obložení na rodinném domku.
Volal nám zákazník, který si nás našel na webových stránkách. Měl zájem udělat nátěr dřevěného obložení, jelikož to už bylo potřeba. Nabídly jsme zákazníkovi materiál- tenkovrstvou lazuru. Na jdené straně, kam  pálí nejvíc sluníčko bylo obložení dost ve špatném stavu. Doporučili jsme zákazníkovi pracovní postup, přebroušení vibrační bruskou s brusným papírem, napuštění ochraným  prostředkem proti škůdcům i  proti hnilobě. Po zaschnutí jsme udělali 2x nátěr, tu jednu stranu, která byla v dost špatném stavu jsme přidali jedn nátěr navíc- tak aby byla naše práce precizně a kvalitně odvedená. Na našich fotkách vidíte naší práci před začátkem a až po konečnou naší práci.
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Pro našeho stálého zákazníka jsme realizovali nátěr fasády 700m2. Na realizaci nátěr fasády jsme si přivezli výškový žebřík(na špatně dostupná místa), i naše vlastní lešení. Oblepili jsme si okna papírovou páskou s igelitem, přikryli igelitem okapy, dveře, parapety a pustili jsme se do práce. Udělali jsme penetraci, po penetraci následoval nátěr fasády.  Když se blížil konec, tak jsme na fasádě udělali bílé rámečky kolem oken, velkých vrat i dveří. Následoval hrubý úklid a předání hotové práce zákazníkovi. Začátek práce, průběh práce i konečnou realizaci naší práce uvidíte na našich fotkách.
 ·  Translate
2
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Netolická 1147/1 České Budějovice 2 370 05 České Budějovice, Czechia
Netolická 1147/1CZ370 05
+420 604 533 924malirstvi-skoda.cz
Painter, Business Service
Painter
Business Service
Craft
Decoration
General Contractor
Home Services
Homes
Peinture
Tradesperson
Today 7AM–8PM
Tuesday 7AM–8PMWednesday 7AM–8PMThursday 7AM–8PMFriday 7AM–8PMSaturday 7AM–8PMSunday 7AM–8PMMonday 7AM–8PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Malířství a natěračství Petr Škoda- nátěry fasád, nátěry střech, nátěry konstrukcí, malíři pokojů,'s profile photo
Malířství a natěračství Petr Škoda- nátěry fasád, nátěry střech, nátěry konstrukcí, malíři pokojů,
a year ago
Vojta Nýdl: “Od pana Škody jsem si nechal vymalovat celý byt a s výsledkem jsem opravdu příjemně spokojen. Pan Škoda se mnou nejdříve prošel jednotlivé místnosti, ve kterých mi doporučil barvy, aby vynikl nábytek či dlažba a poté vše krásně vymaloval. S výběrem barev se nemýlil, je to super. Nebyl ani žádný problém s novým štukováním jedné stěny v kuchyni, kterou krásně opravili. Tímto bych rád panu Škodovi ještě jednou poděkoval za super spolupráci.”
Vít Brabec's profile photo
Vít Brabec
3 years ago
Od malířství Petr Škoda jsem si před nedávnem nechal vymalovat celý byt. S prací jsem byl velice spokojený, celá práce probíhala rychle a hladce, cena byla více než příjemná! Samozřejmostí byl i perfektní úklid před předáním bytu. Mohu jen doporučit. Sám barvy už do ruky nevezmu!
Radovan Penc's profile photo
Radovan Penc
3 years ago
Firma Petr Škoda, s.r.o., se zúčastnila výběrového řízení na realizaci zakázky: Vymalování společných prostor včetně nátěrů pro Společenství domů J. Čarka 2,4,6, Č. Budějovice, se sídlem J. Čarka 2, 370 06 České Budějovice. S ohledem na skutečnost, že podala nejvýhodnější cenovou nabídku, byla jí zakázka přidělena v plném rozsahu. Nabídka byla zpracována zcela profesionálně, včetně všech certifikátů materiálů, které byly použity. Práce byly odvedeny ve vynikající kvalitě za velice příznivou cenu. Proto tuto firmu všem zákazníkům vřele doporučujeme. S firmou Petr Škoda, s.r.o., budeme i nadále spolupracovat z důvodů precizně odvedené práce a příznivé ceny za zhotovení díla. L. Pencová. předseda Společenství domů J. Čarka 2,4,6, Č. Budějovice
• • •
Pavel Škopek's profile photo
Pavel Škopek
3 years ago
Objednal jsem si malování společných prostor a výtahu. Firma malířství Petr Škoda provádla velmi dobrou práci. Jednání s firmou je pohodové, práce proběhla velmi rychle. Hlavně po sobě nenechala nepořádek, což každý určitě ocení. Požadovaná cena za vykonanou práci je velmi přijatelná.
Vojta Nýdl: “Od pana Škody jsem si nechal vymalovat celý byt a s výsledkem jsem opravdu příjemně spokojen. Pan Škoda se mnou nejdříve prošel jednotlivé místnosti, ve kterých mi doporučil barvy, aby vynikl nábytek či dlažba a poté vše krásně vymaloval. S výběrem barev se nemýlil, je to super. Nebyl ani žádný problém s novým štukováním jedné stěny v kuchyni, kterou krásně opravili. Tímto bych rád panu Škodovi ještě jednou poděkoval za super spolupráci.”
Public - a year ago
reviewed a year ago
1 review
Map
Map
Map