Profile cover photo
Profile photo
Má kniha.cz
6 followers -
Internetové nakladatelství, které pomáhá především začínajícím spisovatelům ke zviditelnění a prodeji jejich knih.
Internetové nakladatelství, které pomáhá především začínajícím spisovatelům ke zviditelnění a prodeji jejich knih.

6 followers
About
Communities and Collections
Posts

Jak jsme již avizovali, v roce 2018 se budeme snažit vydávat vybrané knihy nejenom v podobě eknihy, ale i jako tištěnou verzi. Tento rok začneme únorovým vydáním knihy Objev univerzální jednoty od Pavla a Jířího Khomových. Kniha je totiž plná obrázků, a tak v tištěné verzi vynikne daleko více, nežli v podobě eknihy. Obrázky jsou v knize zpracovány ve vysoké kvalitě, a tak se máte na co těšit :)
E-kniha ke stažení zde:
https://makniha.cz/books/objev-univerzalni-jednoty/
Add a comment...

První měsíc v roce 2018 zahájíme vydáním zatím jedné eknihy. Jaký žánr byste si přáli vidět v naší nabídce a edičním plánu? Pište. Rádi si vaše odpovědi projdeme a zkusíme autory píšící váš oblíbený žánr oslovit. :) Jinak jak už jsme psali, v roce 2018 se můžete těšit na přestavbu webu a implementaci nových služeb :)
Add a comment...

Post has attachment
Všem našim příznivcům, čtenářům a podporovatelům přejeme všechno nejlepší v roce 2018. V roce 2018 se můžete těšit na vydání tištěných knih vybraným autorům na Má kniha.cz, dále se můžete těšit na zbrusu nový server a hlavně na úplně novou věc, která potěší každého začínajícího spisovatele. Určitě z toho budete stejně tak nadšení jako my. Ještě jednou děkujeme za podporu v roce 2017. Mějte se všichni krásně a doufáme, že nás budete nadále podporovat i v roce 2018 :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Svůj slib jsme splnili a na dnešní sváteční den vydáváme pohádky od Marie Margotky, která vyhrála naší soutěž o vydání e-knihy pohádek. Toto je náš dárek pod stromeček a přejeme Marii a všem naším čtenářům krásné prožití dnešního svátečního dne a Šťastný Nový rok :)
Odkaz na stažení eknihy zde: https://makniha.cz/books/pohadkove-pribehy-margot-a-veroni/?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vybrali jsme z Vašich poslaných eknih finální pohádku a dokonce roku se na její zpracování může těšit Marie Margotka. Gratulujeme :) Vydání další avizované eknihy, která měla vyjít v prosinci, se posouvá na leden z důvodu náročnosti editačních prací. Někdy je to opravdu řehole, ale ta výsledná vděčnost autora nám za to vždy stojí :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
V edičním plánu na prosinec máme zatím jednu eknihu na vydání. Jelikož se blíží svátky vánoční, sháníme autora, který píše pohádky a chtěl by svoje dílo publikovat. Za odměnu mu zdarma vytvoříme obálku a provedeme kompletní korekturu. Tak se ptejte a mějte krásný den. :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Recenze od partnera projektu Má kniha.cz, Podporujeme české autory, můžete najít pod Odkazy zde. V příštím týdnu se můžete těšit na článek ve Spisovatelském deníku a na přidání třetí recenze námi vydané eknihy.
Odkazy zde:
http://www.podporaceskychautoru.cz/2017/11/recenze-hlas-meho-srdce-jana-zujova.html
http://www.podporaceskychautoru.cz/2017/11/recenze-sedme-nebe-adriana-michalkova.html
Add a comment...

Post has attachment
Tohle je mé Berkeley konečně v prodeji ! :)
Omlouváme se, že jsme neustále posouvali termín, ale zkrátka se snažíme knihám pomoci. Hodiny redaktorské práce, editace textu, zkrácení textu o 15 procent, předělávání formátů, vytvoření nové verze na ePub, která se bude doufáme všem líbit. To vše zabere spoustu času :) Jsme jiní a odlišní...
Snažíme se lidem pomáhat, nikoliv je shazovat. Hodně lidí, co se pohybuje v knihách by si mělo uvědomit, že kritizování nikdy nikomu nepomůže, naopak podpora je pro všechny začínající autory nesmírně důležitá. :) Slovo má totiž velkou moc a mělo by být používáno vždy správným směrem tak, aby člověka donutilo ke změně a podpoře, nikoliv k sebedestrukci. :) To se nám doufám povedlo a věříme, že nejenom této autorce, ale spoustě dalším naším autorům rady pomohly a budou se díky tomu neustále zdokonalovat. Ostatně o tom je život... Neustále se zdokonalovat :)

Odkaz na eknihu zde:
https://makniha.cz/books/tohle-je-me-berkeley/?

Příjemné čtení přeje Má kniha.cz ( a také příjemný zbytek dne :) )
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kniha Tohle je mé Berkeley se z důvodu redakčních a editorských prací posouvá na další týden. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný zbytek dne. :)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded