Profile

Cover photo
mahna.mn
70 followers|140,397 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

mahna.mn

Shared publicly  - 
 
موفقیت از آن کسی است که توانایی تبدیل رویای خود به حقیقت را داشته باشد.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...

mahna.mn

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

mahna.mn

Shared publicly  - 
 
زمان از بین رفتنی است؛ نمیتوان آن را پس انداز کرد ،تنها می توان آن را به روشهای گوناگون خرج کرد.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
Contact Information
Contact info
Phone
+981333311191, +981333346400, +981333344214, +981333342819
Mobile
+989301098765
Story
Tagline
محنا,طراحی,گرافیک,چاپ,گیلان,سایت,سئو,تبلیغات,بازاریابی,اطلاع رسانی
Introduction

امروزه تبلیغات یکی از ارکان تجارت و ارائه ی خدمات است. لذا سازمانی هایی که محصولات با خدماتی را در بازار رقابتی عرضه میکنند به این نکته واقف اند که تبلیغات مناسب و مفید، رمز بقای ایشان در دنیای کسب و کار است. آنان می دانند که تبلیغات هدف نیست، مسیری به سوی هدف است و هدف اصلی رقابت پذیری بیشتر است. گرانی هزینه های تبلیغات و لزوم کاهش هزینه های تمام شده دو عنصر متناقض در افزایش رقابت پذیری بنگاه های اقتصادی هستند. صاحبان و مدیران تصمیم ساز در اینگونه بنگاه ها همراه با این پرسش روبرو هستند که «آیا اکنون تبلیغات ضرورتی دارد یا خیر؟»

پاسخ این پرسش، موضوع مهندسی طراحی تبلیغات را جهان امروز پدید آورده است. اصلی ترین وظیفه مهندسی طراحی تبلیغات، افزایش بهره وری و کاهش هزینه های کمپین های تبلیغاتی ، برنامه های بازاریابی و برنامه ریزی استراتژیک برند است که با بهره گیری نظام مند از علوم و فنونی همچون مدیریت استراتژیک ، روانشناسی، مدیریت بازاریابی، برندینگ و مدیریت خلاقیت در مدل جامع مهندسی طراحی تبلیغات تدوین می گردد.

مهمترین پرسشی که مهندسی طراحی تبلیغات بدان پاسخ می دهد این است که چگونه می توان با هزینه ی کمتر به اثر بخشی بیشتر تبلیغات و در نتیجه رونق کسب و کار دست یافت؟

پیرو این مسئله، دفتر فنی و مهندسی طراحی محنا با ایجاد یک کنسرسیوم تخصصی با حضور طراحان ، ناشران، مدیران استراتژیک و بازاریابی، تبلیغات محیطی، فناوری اطلاعات، اساتید دانشگاهی و کارآفرینان نمونه کشوری در نظر دارد با توانمند سازی مدیران و کارآفرینان در شناسایی و ایجاد فرصت های موثر جهش اقتصادی ، فعال سازی ظرفیت ها و توانمندی های صاحبان کسب و کار به منطور طراحی و استفاده از استراتژی های توسعه اقتصادی، در جهت پاسخ به مهمترین پرسش مهندسی طراحی تبلیغات بکوشد.