Profile cover photo
Profile photo
MAGRES oprogramowanie dla firm
About
Posts

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO), będącego zbiorem nowych, ujednoliconych regulacji prawnych UE dotyczących ochrony, zbierania i przechowywania danych osobowych osób fizycznych przez podmioty gospodarcze, system MagresNET wyposażony został w szereg mechanizmów wspierających wypełnianie zaleceń RODO.

Szczegółowy opis nowych funkcjonalności dostępny jest w pliku pomocy (F1) podczas instalacji upgrade MagresNET.
Add a comment...

Uprzejmie przypominamy, że od 1 stycznia 2018 obowiązkiem comiesięcznego przesyłania do Ministerstwa Finansów szczegółowej ewidencji zakupów i sprzedaży VAT (JPK_VAT) objęta zostanie ostatnia już grupa podatników, czyli mikroprzedsiębiorcy.

Pozostałe dane z 6 obszarów rozliczeniowych JPK wymagane będą – na żądanie - od 1 lipca 2018.
Add a comment...

Chcielibyśmy uprzejmie poinformować, że 1 września 2017 r. zakończone zostało wsparcie dla oprogramowania MagresNET na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Windows XP / Vista / 2003 Server / 2008 Server.

Zakończenie wsparcia związane jest z wykorzystaniem w MagresNET nowoczesnych narzędzi programistycznych Microsoft, przy jednoczesnym braku wsparcia Microsoft dla wymienionych systemów Windows.

Bardzo prosimy o aktualizację Windows na tych komputerach, na których w dalszym ciągu wykorzystywane są przestarzałe systemy operacyjne..

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Magres
Add a comment...

Post has attachment
Z ogromną satysfakcją informujemy, że w styczniu 2017 roku mija 10 lat współpracy partnerskiej Magres z firmą Microsoft, światowym liderem w zakresie rozwiązań informatycznych dla biznesu.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi programistycznych Microsoft oraz oprogramowania baz danych Microsoft SQL, tworzymy bezpieczne, funkcjonalne aplikacje, gwarantując Klientom stabilny rozwój merytoryczny oprogramowania i jego pełną zgodność z aktualnymi przepisami prawa.

Więcej informacji na temat współpracy z Microsoft: http://magres.pl/wspolpraca-z-microsoft/
Add a comment...

Od 1 lipca 2016 w MagresNET dostępna jest obsługa Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). JPK to nowy standard przesyłania dokumentacji w formacie XML, a wygenerowanie pliku o narzuconej przez Ministerstwo Finansów strukturze wymaga od firm odpowiedniego oprogramowania.

Pliki JPK obejmują dane z 7 obszarów rozliczeniowych: księgi rachunkowe, wyciągi bankowe, ewidencja zakupów i sprzedaży VAT, faktury VAT, KPiR, ewidencja przychodów oraz stanów magazynowych. Obowiązek dostarczania plików w standardzie JPK obejmował będzie sukcesywnie poszczególne grupy przedsiębiorstw.

Więcej szczegółów na www.magres.pl
Add a comment...

Chcielibyśmy z przyjemnością poinformować, że od wersji MagresNET 6.11 dostępny jest nowy, automatyczny tryb instalacji upgrade programu on-line.
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Od 1 lutego 2016 zmienia się adres i numer telefonu naszego biura.
Nowe dane teleadresowe to:
MAGRES oprogramowanie dla firm
ul. Odrowąża 15
03-310 Warszawa
tel. (22) 295 08 68

Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...

Nowe funkcjonalności - zmiany w VAT. Elementem ostatnich modyfikacji przepisów obejmujących przedsiębiorców - podatników VAT jest wprowadzenie nowego wzoru deklaracji VAT-7. System MagresNET wyposażony jest w nowy formularz (wersja 15), a także w możliwość określenia precyzyjnej dekretacji zapisów w Rejestrach Sprzedaży i Zakupu VAT.

Do programu wprowadzono informację podsumowującą VAT-27, a także dodano obsługę faktury na zaliczkę do faktury zakupu i sprzedaży typu odwrotne obciążenie.

Nowe mechanizmy dotyczą przede wszystkim transakcji typu "odwrotne obciążenie", importu usług, a także faktur wewnętrznych, będących odzwierciedleniem faktury "odwrotne obciążenie" po stronie zakupu.
Add a comment...

Post has attachment
Dodaj wiadomość do filmu
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded