Profile cover photo
Profile photo
Magazyn67
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Z marzeń o powrocie na rynek nieruchomości zbudowali firmę, w której obsługują tak jak sami chcieliby być obsługiwani.

#Piła #Wlkp #Wielkopolska #nieruchomości #KZNieruchomości #biznes
Add a comment...

Post has attachment
Wiosną i latem pachnie lawendą. Przez cały rok lawendą… smakuje. Zresztą nie tylko lawendą. Lawendowy Len to miejsce, w którym prawnik łapie dystans do świata i… dzieli się tym podejściem z innymi.

#LawendowyLen #Piła #Wielkopolska #Wlkp #lawenda #ekologia #natura #rolnictwo #eko #slowfood #slowlife
Add a comment...

Post has attachment
Jest na północnych kresach Wielkopolski miejsce, które z Kresami - tymi na Wschodzie - kojarzy się wprost. Grodnem (a raczej Grodnem-Dwór), bo o nim mowa rządzi Halina Zimon-Porożyńska. Dla znajomych Dziedziczka.

#Grodno #GrodnoDwór #Wielkopolska #Wielkopolskie #Krajna #Wlkp #dwór #zabytki #podróże #Polska #Magazyn67
Add a comment...

Post has attachment
Bez głosu Wojtka Dróżdża trudno wyobrazić sobie mecz żużla czy siatkówki w Pile. Ale nie tylko komentowaniem sportu Wojtek żyje. Rozmowa z Wojciechem Dróżdżem nie tylko o sporcie.

#WojciechDróżdż #WojtekDróżdż #sport #spiker #konferansjer #Piła #Magazyn67 #rozmowa #wywiad
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy w maju tego roku w agencjach prasowych pojawiła się informacja o tym, że Amerykanie zbazowali w Polsce dwa drony MQ-9 Reaper, wybuchła mała sensacja. Jako ich bazę wybrali lotnisko w Mirosławcu. Dlaczego? Mogliśmy obejrzeć Reapera z bliska.

#Reaper #MQ-9 #Mirosławiec #lotnictwo #lotnictwowojskowe #wojsko #dron #drony #UAV #Magazyn67
Add a comment...

Post has attachment
To jedyny taki program ogrodniczy w polskiej telewizji. Sami mówią o sobie: blondynka i ogrodnik. Bywają przy tym zgryźliwi, ale dzięki temu zawsze jest wesoło - nie tylko na planie. Przed premierą nowego sezonu Zielonej Konewki rozmawialiśmy o kulisach programu.

#ZielonaKonewka #Piła #telewizja #TV #ogród #ogrodnictwo #programogrodniczy #JustynaŚniegocka #TomaszCzapiewski #Wlkp #Wielkopolska #TVAsta #Magazyn67
Add a comment...

Post has attachment
Drogę biegnąca od Piły na wschód wzdłuż Doliny Noteci, trzeba uznać za atrakcję turystyczną. Ruch na niej niewielki, za to krajobrazy - o każdej porze roku - zapierająca dech w piersiach. Podróż północnym skrajem Doliny Noteci to spotkanie z pięknem w czystej postaci.

#podróż #podróże #natura #przyroda #droga #DolinaNoteci #Piła #Wielkopolska #Wielkopolskie #Wlkp #chill #krajobrazy #widoki #Magazyn67
Add a comment...

Post has attachment
Spitsbergen, choć daleki, jest stosunkowo łatwo osiągalny. Turystycznie być może nie jest ciekawy na tyle, by spędzić tam dłużej niż - góra - trzy dni, ale naukowo to zupełnie inna historia. To była pierwsza wyprawa naukowa w historii pilskich uczelni.

#Spitsbergen #Norwegia #Longyearbyen #NyAlesund #podróże #UAM #NadnoteckiInstytutUAM #Piła #Magazyn67 #nauka #przyroda #bruzdnice #dinoflagellata #PawełOwsianny #GrzegorzMarciniak #KrzysztofTrawiński #MichałKępiński #Magazyn67
Misja: Spitsbergen
Misja: Spitsbergen
magazyn67.pl
Add a comment...

Post has attachment
Izraelczycy i Palestyńczycy żyją obok siebie, ale to nie jest ich wspólny świat. Dwa zupełnie niekompatybilne systemy, i ludzi, którzy muszą w nich żyć zobaczyła i opisała Agnieszka Kledzik.

#Izrael #Palestyna #BliskiWschód #podróże #AgnieszkaKledzik #Magazyn67
Add a comment...

Post has attachment
Arek stracił władzę w nogach. Ale płytka woda nie zabrała mu ani hartu ducha, ani serca. Dziś były policjant jest reprezentantem Polski w rugby na wózkach.

#rugbynawózkach #niepełnosprawność #ArkadiuszHenicz #Balian #Wielkopolska #Krajenka #Wlkp #sport #Magazyn67
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded