Profile cover photo
Profile photo
Maciej Samcik
367 followers -
Właściciel serwisu "Subiektywnie o finansach", bloger, influencer
Właściciel serwisu "Subiektywnie o finansach", bloger, influencer

367 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Wyrasta nam nowy mistrz agresywnej sprzedaży, któremu dawny Getin lub dzisiejszy Alior do pięt nie dorastają? Wcisnęli klientce inny produkt, niż chciała dostać, wzięli za to prawie 60.000 zł prowizji, a gdy klientka zażądała odkręcenia wszystkiego zaproponowali... dwa bilety do kina. Takich numerów w "Subiektywnie o finansach" nie zostawiamy bez odpowiedzi.

https://subiektywnieofinansach.pl/wcisneli-klientce-inny-produkt-niz-chciala-wzieli-prawie-60-000-zl-prowizji-a-na-oslode-zaproponowali-dwa-bilety-do-kina-walczymy/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Gdybyście nie mogli spać w nocy z powodu upałów, to proponuję znaleźć jakiegoś 24-godzinnego McDonaldsa ;-)). W Hong-Kongu to ostatnio modne miejsce nocowania. Kupujesz cheeseburgera i w kimono ;-)
"Liczba osób śpiących w restauracjach McDonald's wzrosła sześciokrotnie w ciągu ostatnich pięciu lat. Z ankiet wynika, że 57 procent z nich miało pracę, a 71 procent posiadało mieszkania - własne lub wynajmowane.
Dlaczego poszli spać do McDonaldsa? Well. Wśród najczęstszych wskazań jest: oszczędność na kosztach klimatyzacji, komfort i bezpieczeństwo (!!( konflikt z członkami rodziny, wysokie czynsze (to u bezdomnych).
Kłopot w tym, że restauracje McDonald's niedługo będą wyglądać tak jak ta poniżej. Wtedy będzie mniej miejsc noclegowych i być może McDonald's będzie musiał wprowadzić jakieś rezerwacje, abonamenty itp.
https://subiektywnieofinansach.pl/zobaczcie-jak-wyglada-fast-food-przyszlosci-w-tej-restauracji-burgery-przygotowuje-robot-a-zamawiasz-go-przez-aplikacje/
A tutaj o modzie na nocowanie w McDonaldsie:
https://www.scmp.com/news/hong-kong/community/article/2158365/number-people-sleeping-hong-kong-mcdonalds-branches
Add a comment...

Post has attachment
Masz iPhone'a? Twoje życie od dziś będzie łatwiejsze. W Polsce od świtu działa już Apple Pay. W których bankach? Jak? Co trzeba zrobić żeby korzystać? Jak się tego używa? Pakiet najważniejszych wiadomości jest już na "Subiektywnie o finansach". Zapraszam do lektury ;-)
https://subiektywnieofinansach.pl/masz-iphonea-twoje-zycie-od-dzis-bedzie-latwiejsze-w-polsce-ruszyl-apple-pay-zaplacisz-zblizeniowo-jabluszkiem/
Add a comment...

Post has attachment
Jak wycisnąć maksimum korzyści z karty płatniczej?
Add a comment...

Post has attachment
Jaki rower wybrać na jaką drogę? Ile warto zapłacić za rower i na co zwracać uwagę przy wyborze?
Add a comment...

Post has attachment
Od dziś nowe twarze w "Subiektywnie o finansach"! Co się zmieni w serwisie? Jakie nowe tematy się pojawią? Dwa słowa na ten temat poniżej. Przywitajcie ciepło moich nowych-starych kolegów z Ekipy Samcika. Pierwsze ich materiały pokażą się lada moment ;-)
https://subiektywnieofinansach.pl/subiektywnie-o-finansach-nowe-twarze-bednarek-sudak-ekipa-samcika/
Add a comment...

Post has attachment
Co tu się wyrabia? Idea Bank zawieszona po ataku paniki inwestorów, Open Finance za grosze, Getin Bank też już prawie po publikacji dużych strat... Czy to zmierzch imperium czy chwilowy kryzys zaufania?
https://subiektywnieofinansach.pl/leszek-czarnecki-kryzys-zaufania-getin-open-finance-czy-to-zmierzch-imperium/
Add a comment...

Tego jeszcze nie było: od dziś Play ubezpieczy twoje itemy i skiny. A także komputer i słuchawki. Nie wiesz o co chodzi? Nie szkodzi, tylko 12 mln ludzi w Polsce to wie. W co gra z nimi Play? I czy to dobra gra? Prześwietlam nową ofertę telekomu!
https://subiektywnieofinansach.pl/play-ubezpieczy-itemy-skiny-play-ubezpieczenia-gaming/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded