Profile cover photo
Profile photo
Maciej Kusznierewicz
16 followers -
dziennikarz, copywriter, freelancer
dziennikarz, copywriter, freelancer

16 followers
About
Maciej's posts

Post has attachment
Karta pożyczkowa, czyli nowe podejście do chwilówek. Czym jest i jak działa karta pożyczkowa, którą oferuje YOLO? 

Post has attachment
Sądne dni dla SKOK-u Nike: jeśli do 30 maja nie zgłosi się żaden bank zainteresowany jego przejęciem, kasę kredytową czeka upadłość, a BFG będzie musiał wypłacić klientom ponad 100 mln zł tytułem państwowych gwarancji depozytów

Post has attachment
BZ WBK został najlepszą spółką z branży finansowej w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017. Sklasyfikowano 62 podmioty, w tym 11 z sektora finansowego.

Post has attachment
Sztabka czy złota moneta może być dobrym prezentem na komunię czy ślub. Jak kupić złoto inwestycyjne taniej?

Post has attachment
Dobra wiadomość dla starych klientów Idea Banku - nie będzie zapowiadanej na 30 czerwca obniżki oprocentowania kont oszczędnościowych.

Post has attachment
Upada Twoja SKOK z Kędzierzyna-Koźla. To dziewiąty taki przypadek w sektorze. Wstępnie BFG będzie musiał wypłacić 50 tys. członków ok. 170 mln zł. Wypłaty ruszą najpóźniej 23 maja (w ciągu 7 dni roboczych).

Post has attachment
Czym jest Centralna informacja o rachunkach (CIOR) i dlaczego warto z niej skorzystać, szukając kont po zmarłym albo własnych, o których zapomnieliśmy?

Post has attachment
ING Bank Śląski został po raz trzeci w ostatnich czterech latach najbardziej pożądanym pracodawcą wśród specjalistów i menadżerów z branży finansowej. Ponadto zdobył najwięcej głosów w tej kategorii (23%) w siedmioletniej historii badania przeprowadzanego przez firmę rekrutacyjną Antal

Post has attachment
Majowy ranking kont oszczędnościowych jest praktycznie identyczny do tego z kwietnia. Najwięcej można zarobić w Orange Finanse (3,5%), Banku Pocztowym i BOS-iu (po 3%). Jeśli jednak mamy duże środki, najlepiej wybrać Deutsche Bank, Bank Millennium albo Getin Bank (po 2,5%)

Post has attachment
Od dziś do 26 lipca oprocentowanie nowych środków w BGŻ Optima wynosi 2,2%, czyli o 0,1 pp mniej niż dotąd. Jednak sama obniżka to nie wszystko. Większe rozczarowanie dotyczy dnia, względem którego bank wyznaczył saldo początkowe... 
Wait while more posts are being loaded