Profile cover photo
Profile photo
Maciej Delmanowski
493 followers -
Keeper of ginas
Keeper of ginas

493 followers
About
Maciej's posts

Post has attachment
So how long is Google+ around anyway, like 2-3 years? I just can't bother when stuff like this still happens. C'mon Google, the card metaphor just begs for some kind of collapsible duplicates interface...
Photo

Post has attachment
Najlepszego w tym wspaniałym dniu, drodzy Koledzy i Koleżanki! Oby Was userzy piwem i pizzą poczęstowali a serwery utrzymywały uptime bez zawieszek. :-)

Post has attachment
Dziś premiera Edge of Tommorow, mam całą salę dla siebie ;)
Photo

Post has attachment
Napisałem skrypt od zarządzania kluczami publiczymi SSH przy pomocy repozytoriów git, jeżeli trzymacie swoje klucze na GitHubie lub w jakimś innym repozytorium, szukam betatesterów.

Gdzie dostanę lepszą kawę mrożoną - w kawiarni, czy w lodziarni?

Post has attachment
Kawiarnie +Kostas Brzeziński ego mają fajnych baristów :]
Photo

Post has attachment
Oglądam sobie laptop Samsunga w salonie komputerowym. Windows 8, zablokowany, bez hasła ani rusz. Nagle w rogu ekranu pokazuje się komunikat o tym, że jakaś aplikacja ma alert zabezpieczeń i domaga się mojej uwagi. Klikam w niego, po czym na ekranie pokazuje się Pulpit użytkownika z pełnym dostępem do systemu, a na pulpicie okno Norton Internet Security krzyczące, że system ma luki w zabezpieczeniach. No shit, Sherlock.
Photo

Post has attachment
Po co poświęcać 6 x 2,5h na oglądanie całej serii Star Wars, jeżeli można zrobić to za jednym zamachem...

Post has attachment
Czas powrócić do starej, sprawdzonej alternatywy - czytnik RSSów na własnym serwerze. Ma klienta na Androida, co jest dużym plusem.

Post has attachment
Powstaje (świeżynka, kod na github wrzucony 5 dni temu) forum internetowe następnej generacji, wymyślone przez autorów StackExchange. Oparte o Ruby, Postgresql i redis, AJAXowe i kolorowe. Powiew świeżości wśród wszelkiej maści forów internetowych, jak również list dyskusyjnych. Instaluję je właśnie u siebie na próbę. Ciekawe, jak się przyjmie.
Wait while more posts are being loaded