Profile cover photo
Profile photo
MIL-SYSTEM
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Ich życie toczy się w biurze. Jedni doświadczają tam życia w krzywym zwierciadle, ich rytm dnia wyznaczają gagi i komiczne starcia ze współpracownikami. Dla innych praca jest ucieleśnieniem marzeń, szansą na wspinanie się po drabinie zawodowego sukcesu, ale także miejscem doznawania przykrości. Uchwycenie w kadrze perypetii pracowników biurowych może być ciekawe i wciągające. W dzisiejszym artykule opowiemy o trzech wartych zobaczenia tytułach!

#meblebiuroweolsztyn #stołybiurowe #krzesłabiurowe
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz stać się swoim własnym szefem? Już od dawna chodził Ci po głowie pomysł założenia własnego biznesu? Może firma cateringowa? W dzisiejszym artykule podpowiemy Ci, jak się do tego zabrać. Zapraszamy do lektury!

#stołybankietowe #krzesłabankietowe #stołycateringowe
Add a comment...

Post has attachment
Często jest tak, że o wiele łatwiej i korzystniej zatrudnić firmę zewnętrzną do utrzymania czystości w naszych obiektach. Ma to wiele swoich zalet, jednakże trzeba pamiętać o kilku rzeczach przed zdecydowaniem się na zawarcie umowy. Jakich? O tym w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do lektury!

#meblebiurowe #meblehotelowe #meblebankietowe
Add a comment...

Post has attachment
Savoir vivre to nie tylko umiejętność posługiwania się odpowiednimi do dania sztućcami. To również wybór odpowiedniego dress code’u, właściwa prezencja oraz ogłada. W dzisiejszym artykule podpowiemy Ci jak przygotować się do takich okoliczności, by bez stresu cieszyć się miłym towarzystwem.

#stołybankietowe #meblebankietowe
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy nadchodzi jesień, za sobą mamy już sezon bankietów komunijnych, wesel organizowanych w ogrodach i licznych garden party. Ale chociaż mijające ciepłe miesiące zabierają ze sobą okazję do imprez w wiosennym cieple i letnim słońcu, jesienią również nadarzają się liczne okazje do wspólnego spędzania czasu. Jedną z nich są tradycyjne Andrzejki, obchodzone co roku 30 listopada – w wigilię dnia św. Andrzeja.

#stołybankietowe #krzesłabankietowe
Add a comment...

Post has attachment
To ważny punkt naszego biznesu. Może znacząco podnieść ocenę hotelu wśród gości, a jeżeli będzie naprawdę dobra jakościowo, być może i przyciągnąć potencjalnych klientów z zewnątrz. Jak zadbać o odpowiedni wystrój i co zrobić, żeby odwiedzający czerpali przyjemność z przebywania w hotelowej restauracji?

#meblecateringowe #stołybankietowe
Add a comment...

Post has attachment
Skandynawski, industrialny, rustykalny, vintage – te style są wciąż na tapecie. Architekci wnętrz, ale także domorośli wielbiciele aranżacji rozpisują się o nich na stronach internetowych, w czasopismach i portalach społecznościowych. Dzięki temu każdy z nas może zinterpretować je na własne realia i stworzyć w oparciu o jego wytyczne salę bankietową. Każdy z pewnością doceni takie niesztampowe podejście do tematu. W tym artykule zajmiemy się stylem nieco mniej eksploatowanym – mid-century modern. Zapraszamy do lektury!

#meblebankietowe #krzesłabankietowe #stołybankietowe
Add a comment...

Post has attachment
Nasi ulubieni bohaterowie są wszędzie. Patrzą na nas ze szklanych ekranów, ich wizerunki widnieją na naczyniach i artykułach biurowych. Można kupić pościel z ich podobizną, a nawet figurki. Dlaczego by nie pójść o krok dalej i nie zarezerwować noclegu w świecie naszych filmowych i książkowych przyjaciół? W dzisiejszym artykule kilka słów o hotelach, których wnętrza są inspirowane popkulturą. Zapraszamy do lektury!

#meblehotelowe #harrypotter #alicjawkrainieczarów #władcapierścieni #graotron
Add a comment...

Post has attachment
Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że funkcjonalna przestrzeń stwarza o wiele bardziej dogodne warunki rozwoju i pracy, niż miejsce pełne chaosu, nieprzemyślanych aranżacji i zbędnych przedmiotów. Jest to ważne zwłaszcza w miejscu aktywności zawodowej. Tam, jak nigdzie indziej, liczy się kreatywność i umiejętność skupienia uwagi. Optymalne rozlokowanie mebli i innych rzeczy z pewnością pomoże rozwinąć i podtrzymać te zdolności. Zobacz, jak stworzyć ergonomiczne biuro!

#meblekonferencyjne #krzesłabiurowe #meblebiurowe
Add a comment...

Post has attachment
Hotele od zawsze były miejscem, które inspirowały twórców kultury. Były doskonałą scenografią zarówno dla komedii romantycznych, jak i licznych horrorów i thrillerów. Jeden z nich posłużył Stephenowi Kingowi za inspirację dla Lśnienia zekranizowanego przez Stanleya Kubricka.

#akcesoriahotelowe #krzesłabankietowe
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded