Profile cover photo
Profile photo
Mediabrands Digital
22 followers
22 followers
About
Mediabrands Digital's posts

Post has attachment
Automatiseeritud turundus on digimeedias next big thing. Põhjus on väga lihtne – kogu digireklaam muutub iga päevaga oluliselt täpsemaks, me räägime mitmekümnetest, tihti sadadest erinevatest segmentidest, kes kampaania jooksul erineva kujunduse ja sõnumiga reklaami näevad. Mingist hetkest ei ole efektiivne ega isegi reaalne seda käsitsi teha.

Seega kasutame erinevaid võimalusi turundusprotsesside automatiseerimiseks. Mediabrands Digital on Euroopa suurima turunduse automatiseerimise tarkvara Sales Manago ainukene Premium Partner Baltikumis. Oleme selle valdkonnaga üle aasta süvitsi tegelenud ja pakume ettevõtetele, kes soovivad oma turundusprotsesse efektiivsemaks muuta strateegilist tuge, kuidas see reaalselt ettevõttes juurutada.
Tekkis huvi? Võta meiega ühendust https://goo.gl/Iag1WI

Post has attachment
Fred käis Londonis uusi sotsiaalmeedia trende uurimas ja pani mõne märksõnaga kogetu kirja.
Kui soovid sotsiaalmeedia arengutest täpsemalt teada, tule parem meile külla - kirjuta fred@mbd.ee ja lepi aeg kokku. Kui külla kohe ei jõua tulla, siis lisa meie sotsiaalmeedia teenuste kohta saad lugeda siit: https://goo.gl/Wbu7Ga. 

Post has attachment
Olge leitavad endale oluliste märksõnadega maailma levinuimates otsimootorites! Reklaam otsimootorites ehk Search Engine Marketing (SEM) on MBD üks olulisemaid tegevusvaldkondasid. Oleme otsireklaamidega igapäevaselt tegutsenud enam kui 7 aastat ja lisaks Balti riikidele on meil kogemusi ka Suurbritannias, Austraalias, Venemaal ning Skandinaavias. Võtke meiega ühendust https://goo.gl/Iag1WI 
Wait while more posts are being loaded