Profile cover photo
Profile photo
Lyoness Macedonia
197 followers
197 followers
About
Posts

Post has attachment
Кој тип на патник си - сакаш во град, на плажа, во авантура или wellness?

Каде и да те носи патот, нашите Трговски партнери имаат феноменални понуди за сите типови патувања. Пронајди го твојот совршен годишен одмор и собирај Cashback & Shopping Points со секоја резервација: http://bit.ly/GPLYO-travel2017
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Добредојдовте во Cashback World!

Искусете цел нов свет полн предности од купување и обезбедете си Cashback и Shopping Points со секое пазарување: http://bit.ly/2p0QMc2
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Шарени велигденски понуди, Cashback и Shopping Points!

Инспирирајте се од понудите на нашите Трговски партнери и изненадете ги Вашите најблиски со најубави подароци за Велигден: http://bit.ly/GPLyo-easter2017
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Сега и за iOS - симнете ја новата Cashback App за Вашиот iPhone.

Едноставно симнете ја од App-Store и профитирајте од многубројните предности во пазарувањето и кога сте во движење: http://bit.ly/LyoGPMK-iOSAPP
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Никогаш не е прерано да купиш подарок за љубената/љубениот!

Кај нашите Трговски партнери има најдобри идеи за подарок за Денот на Вљубените - а убавината е во тоа што притоа ќе добиеш Cashback & Shopping Points со секое купување: http://bit.ly/LyoGP-valentinesday2017
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Резервиравте одмор?

Најдобро уште од сега да почнете да размислувате за Вашето патување од соништата во оваа година. Најдобрите идеи и понуди ги имате секако кај нас: http://bit.ly/LypGPMK-travelsale2017
Photo
Add a comment...

Post has attachment
2. рунда новогодишни празници

Обезбедете си го сега во големата распродажба на нашите Трговски партнери сѐ она што Дедо Мраз го заборавил и подарете си себе си уште еднаш нешто убаво: http://bit.ly/LyoGPMK-wintersale160117
Photo
Add a comment...

Post has attachment
*Само уште 5 денови до Нова Година- но, сѐ уште не е доцна! *

Со наша помош, набрзина завршете ги последните подготовки за да уживате во празничните денови. Пазарувајте од 17-ти до 31-ти Декември кај избраните Трговски партнери и профитирајте дополнително од зголемен Cashback: http://bit.ly/LyoMK-lastchance
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Желбите се остваруваат!

Што сте си посакале? Од безбројни акции па сѐ до SUPERDEALS, оваа зима Ви нудиме сѐ што Вашето Shopping срце ќе посака. Благодарение на разновидната понуда од нашите Трговски партнери, ниту една желба нема да остане неостварена: http://bit.ly/GPLyo-MK-soj-intro-071116
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Одлична акција во Рептил Маркети, Скопје само за Lyoness членовите. Акцијата трае до 31.08.2016. Побрзајте и искористете ги овие Актуелни понуди!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded