Profile cover photo
Profile photo
LWiki Producent Mebli
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
NOWY ROK – Nowe rozwiązania i modele

W raz z nadejściem Nowego Roku pojawiają się u Nas nowe rozwiązania w dziale biurek regulowanych, kontenerów modułowych czy łóżek rosnących. Rozwiązania, które powstały z potrzeby i sugestii naszych Klientów. Jak zawsze lubimy podejmować nowe wyzwania wymagające indywidualnego podejścia do każdego problemu.

W dużym skrócie w dziale biurek i kontenerów dziecięcych pojawia się dodatkowa szuflada duża lub piórnikowa. Piórnikowa szuflada zaznaczona na rysunkach kolorem żółtym. Szuflada piórnikowa nie jest głęboka, bo zaledwie 3 cm jednak pozwala na zachowanie porządku w przyborach szkolnych, jednocześnie przybory szkolne nie zabierają cennego miejsca w szufladach dolnych. Każda szuflada posiada dno z płyty meblowej, co sprawia że jest odporna na wszelkie upychanie i zabawy dzieci.

W dziale łóżek dziecięcych dotychczas posiadaliśmy tylko łóżka z wysuwanymi szufladami. W tym roku pojawią się łóżka z podnoszoną konstrukcją stelaża. Jest to bardzo istotne udogodnienie dla naszych Klientów, którzy nie mogą z powodów logistycznych pozwolić sobie na swobodne wysuwanie szuflad na pościel w pokoju dziecięcym. Łóżka nasze posiadają zupełnie odmienną budowę czy to szuflad czy zasobnika w łóżku podnoszonym. Z racji zastosowania pełnego wypełnienia nie ma obaw że dziecko, które zrobi sobie z szuflad miejsce do zabawy czy upychane koce, pościel i ubrania uszkodzą nam dolną część zasobnika czy szuflady. Dodatkową cechą naszych łóżek jest także inny sposób mocowanie stelaża. Zostało ono zminimalizowane do 2 mm co spowodowało że przestrzeń która była nie wykorzystana została zagospodarowana. Dzięki tym zabiegom zyskujemy łóżko dla dzieci o bardzo dużym zasobniku na pościel czy zabawki i jednoczesnym niskim profilu. Niski profil w naszych łóżkach rosnących posiada tylko 30 cm, i jest dostosowanym dla dzieci w wieku od 3 lat.

Więcej nowości niebawem …. a cennik biurek na stronie www.LWiki.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
IDĄ ŚWIĘTA - IDĄ PREZENTY

Nastrój świąteczny udziela się i nam :)
Razem z dystrybutorem klocków LOZ organizujemy akcje promocyjną.
Do końca roku do każdego zakupionego biurka dodajemy upominek,w postaci losowo wybranego zestawu klocków LOZ ufundowanego przez dystrybutora.
Więcej o klockach na stronie www.klocki-LOZ.pl a o biurkach na stronie www.LWiki.com.pl
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
30.11.2017
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Poranny przegląd prasy

Gazeta Wyborcza artykuł prasowy w dodatku Magazyn Dom - Jak urządzić pokój dziecka i fragment o LWiki i naszych produktach - meblach rosnących.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętajcie, że nasze biurka rosną razem z Waszymi dziećmi dzięki regulacji w zakresie od 52 cm dla dziecka w wieku 2 lat, aż do 75 cm wysokości co odpowiada biurkom dla dorosłych!
Oczywiście biurko rosnące możecie zamówić w dowolnym rozmiarze głębokości i szerokości blatu, oraz w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej - dzięki temu biurko wpasuje się w wystrój każdego dziecięcego pokoju.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biurko rosnące na sportowo

Wakacje za nami. Nie znaczy to, że nie da się zatrzymać wspomnień. Gra z kolegami na boisku, a w roku szkolnym przy biurku rosnącym w kolorach przypominającym miniony czas zabawy.
Prezentowane biurko rosnące LW26 w kolorach „Jabłoń Locarno Jasny” i „Zielona limonka” z uchwytami gumowymi w kształcie piłki nożnej.
Biurko o regulowanym kącie nachylenia blatu i regulowanej wysokości. Jak każde nasze biurko regulacja wysokości w 10 stopniowej skali - dla dzieci od 52 cm (wiek przedszkolny) do 73 cm (dla dorosłej osoby). Dodatkowo kontenerek szafeczka 2OH w wersji modułowej. Wysokość szafeczki odpowiada wysokości kontenera z dwiema szufladami. Modułowy oznacza możliwość dodania w przyszłości kolejnych segmentów jak np. szafki czy szuflady.
Więcej informacji na stronie www.LWiki.com.pl
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.09.2017
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
„Czas przygotowań do szkoły rozpocząć „
Biurko LW26 o zmodyfikowanej konstrukcji. Biurko posiada pogrubione 3 blaty: dwa stałe, jeden ruchomy. Trzeci blat stały stanowi dodatkową przestrzeń na nadstawkę lub postawienie oświetlenia w dowolnym miejscu po długości biurka. Taka modyfikacja pozwala na swobodne podnoszenie blatu w 6 pozycjach - do pisania, rysowania czy czytania. Dodatkowo szuflady w biurku jak i w kontenerze są wyposażone w cichy domyk jak i w uchwyty wpuszczane. Kontenerek dwu szufladowy o konstrukcji modułowej. Konstrukcja ta pozwala na wstawienie dodatkowego modułu szafki lub szuflady w chwili kiedy biurko podniesiemy wyżej. Eliminuje to pustą przestrzeń pomiędzy biurkiem a kontenerkiem dodatkowo dają nam dodatkowe miejsce na zeszyty czy książki.
Uzupełnieniem jest szafka kreatywna na zabawki lub książki.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
29.08.2017
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
„Nietypowy kształt blatu biurka rosnącego”
Bardzo ciekawy projekt burka rosnącego o nie typowym kształcie blatu i z funkcją sekretarzyka .
Nie zawsze kształt naszego pomieszczenia pozwala na postawienie wymarzonego biurka.
Czasami uskok czy filar przeszkadza nam, aby postawić biurko o długości odpowiedniej do naszych potrzeb.
Biurko o dwóch blatach stałym i regulowanym. Na stałym można postawić nadstawkę w pełni wykorzystując małą wnękę. Blat regulowany w formie sekretarzyka znacznie powiększony. Dają potrzebną przestrzeń użytkową.
Biurko o regulowanej wysokości jak wszystkie nasze modele pozwala dostosować odpowiednią wysokość osobie o każdym wzroście i wieku.
Cały zestaw wykonany z płyty meblowej - koloru „Dąb Windsor”.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.08.2017
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Ustawienie kontenera dla biurka LW25 lub LW26 z jedna szufladą piórnikową. Piórnikowa szuflada wąska szuflada wysokości zewnętrznej 5 cm pozawala na przechowywania potrzebnych kredek, długopisów, farb itp… Pod umieszczamy kontener.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ustawienie kontenera pod biurkiem dla biurka podstawowego LW1.
Biurko w najniższym ustawieniu ma 53 cm wysokości (numer 1). Aby schować kontener 3 szufladowy nie przykręcamy kółek. W najwyższym ustawieniu (numer 10) wysokość biurka rosnącego ma 73 cm. Wtedy do kontenerka 3 szufladowego możemy dokupić jedną szufladę by powstał kontener 4 szufladowy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiadomości z branży meblowej ...
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded