Profile

Cover photo
Web Apps Magazine - Lukáš Prelovský
9 followers|40,488 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Nechcete čakať na automatickú aktualizáciu WINDOWS 10 ak ho máte zarezervovaný? Stiahnite si ho pohodlne tu:

http://www.microsoft.com/sk-sk/software-download/windows10
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Na doživotie odsúdil americký súd zakladateľa a prevádzkovateľa virtuálneho trhoviska na webe Silk Road, na ktorom sa dali kúpiť drogy či iné zakázané tovary.
 ·  Translate
Na doživotie odsúdil americký súd zakladateľa a prevádzkovateľa virtuálneho trhoviska na webe Silk Road, na ktorom sa dali kúpiť drogy či iné...
1
Add a comment...
 
Tak tento player je fakt pecka. Odporúčam vyskúšať
 ·  Translate
YouTube umožňuje aktiváciu nového rozhrania svojho prehrávača. Stačí na adrese www.youtube.com/testtube kliknúť na tlačidlo Get the player a aktivuje sa vám nové rozhranie. Ako prvé si všimnete odstránenie pevnej lišty v spodnej časti prehrávača. Teraz je priesvitná a fonty ako aj čiara so znázornením prehrávanej pozície sa zobrazí až pri pohybe myšou nad videom. Takisto sa zmenil náhľad na posúvanie prehrávanej pozície. Po prejdení myšou po čiar...
1
Add a comment...
 
Aktualizovaný a funkčný návod ako sťahovať videá z Vimeo.com a dalších :
YouTube, vimeo, Facebook, Twitter, Vid.me, TED, Instagram, flickr, VEVO, Vine, Twitch, blip.tv, College Humor, Apple trailers, Adobe TV, SoundClound, Metacafe, MixCloud, VK.com, and more Adult sites
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
No pre slovenskú firmu Swan je to veľké víťazstvo, takmer isto už získa tak dôležitý prístup do národného roamingu.

Štát fakticky prikázal, že traja mobilní operátori sú v prípade, keď ich o to Swan požiada, povinní mu prenajať svoju sieť. A to aj vtedy, keď sa nedohodnú na cene. V takom prípade ju neskôr určí  úrad a bude platiť aj spätne.
 ·  Translate
Firma Swan nemá poriadnu sieť, je vo vojne s konkurenciou, ale štát jej ide v ústrety cez regulátora aj spoluprácu so Slovenskou poštou.
1
Add a comment...
 
Nové domeny u websupport .digital .io .click .codes .solutions .tools . https://www.websupport.sk/cart/domain-search?q=overtesinovuiteckarskudomenu&promote-group=8
1
Add a comment...
 
Cloudové úložisko HubiC má akciu na Cloud dáta...
100TB = 1e / mesiac , 10TB = 5e / 1mesiac
http://goo.gl/KaiNat
 ·  Translate
Thanks to the referral program, it is still possible to increase the size of your storage space for free! The hubiC Team. Offers are subject to prior acceptance of the General Conditions of Use. *: 12 month contract. Facebook, Twitter. Mailjet.com.
1
Add a comment...
 
Nezabezpečené WIFI siete podla SWANU. Používať ich?
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
[Slovensko v boji proti internetovej kriminalite] Na odhaľovanie internetovej kriminality v oblasti daní a cla slúži už mesiac nové špecializované oddelenie, ktoré zriadil Kriminálny úrad finančnej správy (KÚFS).
 ·  Translate
Ako informovala TASR hovorkyňa finančnej správy Patrícia Macíková, na nahlasovanie podozrení slúži aj naďalej bezplatná Zelená linka finančnej správy 0800 110 110.
1
Add a comment...
 
Ďalší hokejový zápas môžete sledovať aj na mobile.. s aplikáciou od RTVS , na android aj iOS http://aplikacie.rtvs.sk/
http://mobilmania.azet.sk/clanok/104426/sledovali-sme-hokej-s-mobilnou-aplikaciou-ma-to-zmysel
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nominovali ma do súťaže Bloger Roka v kategórii Informačné technológie & inovácie
Dozvedel som sa to až dnes. Súťaž končí 10. apríla 2015 takže ešte je možné pridať svoj hlas vo forme facebook like priamo na webe súťaže. Nepíšem v posledných rokoch aktívne keďže venujem svoj čas iným veciam v IT oblasti ale zúfať netreba. Rozpracovaných je viacero tém.


PS : Keby získam 170 likes, som prvý
Ak chcete pridať svoj hlas

-http://www.blogerroka.sk/lukas-prelovsky/
 ·  Translate
Internetový portál „ Internetové riešenia – Lukáš Prelovský ‟ alebo „ Web apps magazine ‟ píšem od 12.07.2009 . Prvotná myšlienka projektu bolo zdielanie skúseností a rozsiahlich nápadov v oblasti IT.
1
Add a comment...
 
Keď ale k týmto informáciám získali prístup zámorské tajné služby, došlo k porušeniu ľudských práv a viacerých zákonov. Riešenie tohto problému má do júna nájsť práve Európsky súdny dvor, pričom najjednoduchším východiskom sa javí 13-bodový plán na opravu spomínanej smernice, ktorý by napravil práve tieto nedostatky.
 ·  Translate
Podľa Európskej únie nie sú údaje európskych občanov na internete chránené pred americkými tajnými službami a mali by sme tiež zvážiť odchod z Facebooku.
1
Add a comment...
Story
Tagline
■ TOP IT témy ■ Eshop management ■ Tvorba webových aplikácií ■ Online Marketing ■ Registrácia do katalógov ■ Copywriting ■ PR. 10 rokov skúseností s IT ■ http://www.lukasprelovsky.sk/ ■
Introduction
Archív všetkých článkov na : http://www.lukasprelovsky.sk/archiv-clankov/

 Internetový portál „ Internetové riešenia – Lukáš Prelovský ‟ alebo „ Web apps magazine ‟ píšem od roku 2009 (dátum spustenia : 12.07.2009) . Prvotná myšlienka projektu bolo zdielanie vlastných skúseností a rozsiahlich nápadov v oblasti IT . Dnes sa venujem internetovému marketingu v oblasti ebiznisu zo zameraním na internetové obchody. Po viac ako 3 ročnej prestávke píšem na internet dalšie články na odborné témy v oblasti ktoré môžu byť pre ludí zaujimavé.
Contact Information
Contact info
Email
Address
www.lukasprelovsky.sk