Profile cover photo
Profile photo
Lukáš Vaculík
642 followers -
Fanoušek a nadšenec informačních technologií se zájmem o fotografii, cyklistiku, sport a další nevšední obory.
Fanoušek a nadšenec informačních technologií se zájmem o fotografii, cyklistiku, sport a další nevšední obory.

642 followers
About
Posts

Post has shared content
Jaké zařízení se představí? Vygoogli si to nebo ještě lépe - přijď do Tieto, kde pro vás pořádám živý přenos a řeknu pár slov o novinkách :)

Registruj se https://goo.gl/forms/s1hqRUSurwfFjJbE2
Google představí 4. října očekávané novinky rodiny Pixel, jako jsou nová mobilní zařízení Pixel 2, Google Home mini nebo set pro virtuální realitu Daydream 2. Před přenosem ze San Francisca krátce shrneme poslední události ze světa Google - Android Oreo a spojení se společností HTC. Neseď doma, když můžeš sledovat live stream ve společnosti fanoušků jako ty? Nezapomeň se proto zdarma registrovat, abys chytil nejlepšího fleka a mohl sledovat představení s námi!

Program (časy zatím orientační)
17:00 - 17:30 Prezentace
17:30 - 18:00 Přednáška
18:00 - 19:00 Live Stream
Add a comment...

Post has attachment
Deep minded memories! aneb nezapomentulné vzpomínky na USA.
Add a comment...

Post has attachment
Nové kola Favorit jsou skvosty, cenovka tomu odpovídá a design s technologiemi odráží historii značky. Hned bych si jedno koupil, možná někdy, ale ten ton pana Galoviče je hodně proti srsti a arogantnosti. Pořád je to blbé kolo a ať si maže med kolem huby o elitách jak chce, raketu z toho neudělá :D
Add a comment...

Post has attachment
Dnešní testování elektrické koloběžky Xiaomi Scooter 2 bylo v tomto vedru super, když to jezdí za vás s dojezdem až 30 km a podařilo se mi z ní vytáhnout 28 km/h. Zpracování je super a design promyšlen do posledního detailu. Fakt paráda.

Trochu zamrzí jedna kotoučová brzda na lanku, je třeba větší síly, kdo má na kole XT hydrauliku, ví jak stačí brzdit malíčkem :D Řidítka jsou hodně krátká a ovladatelnost celkem špatná, nedá se jezdit s jednou rukou, takže ani ukazovat směr. Zabudovaná jsou přední i zadní světla. Zvuk téměř žádný, klasické sršení elektromotoru, který je slabší a je třeba se odrazit. Ideální do města na cestu do práce. Za cenu 10k dobrý kup, pokud jste líní jezdit do práce na kole a auto je komfort. Nedá se ovšem jezdit za deště a v zimě, takže hodně sezónní záležitost.

K dispozici je bílá a černá varianta. Černá vypadá skutečně luxusně. Dlouhodobě jsou nedostatkovým zbožím kvůli vysokému zájmu. Hodně se mi líbí! Už se těším na zkoušku elektrického prkna XTND :)
Photo
Photo
8/5/17
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content
Světové banky sypou peníze do Xiaomi, aby mohlo konkurovat společnostem jako Samsung, Sony, Apple, Huawei, Oppo a dalším velikánům. Takže k tomu potřebují peníze (z větší části utracené za služby a reklamu) místo kvalitních produktů? Just saying...
Add a comment...

Post has attachment
šlápněte do toho!
Add a comment...

Post has attachment
Jsi akční, jsi chytrý a důvtipný? Jsi náš!

Hledáme nového týmového hráče, jenž má rád velké výzvy, pečlivě sleduje nebo analyzuje své pokroky, jelikož přesně tohle děláme. Chceme, aby naši zákazníci dosahovali nejlepších výsledků. Komplexní a unikátní monitorovací řešení společnosti +Tieto Corporation tohle dokáže. Dostupnost spousty služeb je v našich rukou a chráníme tak před nežádoucími výpadky. Čeká tě jedinečná příležitost v mezinárodní společnosti, a kromě nových přátel se můžeš odreagovat spoustou nadstandardních benefitů.

Káva teče proudem, ale vzpruží tě také fitko nebo hry přímo na pracovišti. Vlastníme malou knihovnu a také organizujeme množství firemních aktivit. Pár karet si nechám v rukávu, ale vidím, že už nám píšeš...

Jak říkám, monitorujeme téměř všechno :)

Popis pozice na https://jobs.tieto.cz/jobs/specialista-monitoringu-3
Photo
Add a comment...

Mám slevové kupóny na sportovní oblečení. Enjoy 🤑

Silvini 250,- nad 1 500,- slevový kód ACG4FQUK
Alpine Pro 200,- nad 1 000,- slevový kód 170621
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Česká herní studia objevila dotace... 😲
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded