Profile cover photo
Profile photo
Lubelskie Centrum Konferencyjne
6 followers
6 followers
About
Lubelskie Centrum Konferencyjne's interests
Lubelskie Centrum Konferencyjne's posts

Post has attachment
LCK partnerem premiery nowego magazynu branży spotkań THINK MICE
Photo
Photo
13.01.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
W sobotę inspirowaliśmy się na TEDx Lublin :)
Photo

Post has attachment
Wczoraj i dzisiaj możecie nas spotkać na Festiwalu Marketingu.pl w EXPO XXI w Warszawie. Wczorajszy dzień upłynął pod hasłem EVENT MIX, a dzisiaj zaczynamy MARKETING MIX. Do zobaczenia w Warszawie!

PhotoPhotoPhoto
08.09.2016
3 Photos - View album

Post has attachment
Po raz pierwszy festiwal Dwa Brzegi zawitał do Lublina. Pokaz filmu „Ja Daniel Blake" poprzedziło spotkanie z Grażyną Torbicką - Dyrektor Artystyczną Festiwalu Dwa Brzegi. Serdecznie dziękujemy wam za wzięcie udziału w pokazie.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
08.08.2016
12 Photos - View album

Post has attachment
W weekend ruszył po raz dziesiąty festiwal Dwa Brzegi. Do Kazimierza i Janowca nad Wisłą zjechali filmowcy i widzowie z całej Polski. LCK można było spotkać w sobotę na rynku oraz w niedzielę na terenie miasteczka festiwalowego.
A w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 w naszej Sali Głównej S2 - pokaz filmu, który otwierał tegoroczną edycję festiwalu - "Ja Daniel Blake" Kena Loacha.
Serdecznie zapraszamy do darmowej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie :)
http://lcklubelskie.evenea.pl/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
01.08.2016
7 Photos - View album

Post has attachment
Na początek tygodnia i po trochu wakacji, razem z Podrozowacnajlepiej.pl polecamy wam Perełki Lubelszczyzny - nie tylko na weekend :)

Post has attachment
Dzisiaj rozpoczęło się II Wschodnie Forum Biznesu. Przez dwa dni w naszych salach odbywały będą się dyskusje oraz panele biznesowe pomiędzy polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami, ambasadorami, przedstawicielami rządu i samorządów, a także reprezentantami instytucji otoczenia biznesu.
W jutrzejszym programie są wizyty studyjne w lubelskich firmach.
Więcej informacji na www.wschodnieforumbiznesu.eu

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
22.06.2016
12 Photos - View album

Post has attachment
O start-upach z Lublina w Rzeczpospolitej :)

Post has attachment
Międzynarodowa Konferencja WUWM 2016 (Światowego Stowarzyszenia Rynków Hurtowych) organizowana przez Lubelski Rynek Hurtowy. W programie cztery sesje tematyczne oraz rozmowy b2b.
‪#‎Lcklubelskie‬ ‪#‎WUWM‬ ‪#‎LubelskiRynekHurtowy‬ ‪#‎lubelskie‬ ‪#‎Elizowka‬
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
19.05.2016
24 Photos - View album

Post has attachment
Mamy dla Was zaproszenie do wspólnego działania w chwaleniu się tym, co dobre w naszym regionie. Mogą to być miejsca, osoby, inicjatywy, projekty, akcje - wszystko co przyjdzie Wam do głowy, a mieści się w haśle ‪#‎dobrebolubelskie‬
W każdy czwartek na naszych mediach społecznościowych będziemy wrzucali jedną naszą lubelską perełkę. Zapraszamy do komentarzy i polecania tego, czym w naszym województwie możemy się pochwalić. Jeżeli zdjęcia na swoich profilach otagujecie hasłem #dobrebolubelskie i oznaczycie nas - będziemy wiedzieli, że możemy wrzucić je w nasz lubelski czwartek.

Photo
Wait while more posts are being loaded