Profile

Cover photo
144,573 views
AboutPostsPhotosYouTube
Story
Tagline
Sana “sınıftaki yeni çocuk” sendromu yaşatmayan site! Çok çalışmıyormuş gibi görünüp aslında zevkle çalışanların sitesi!
Introduction

Lisego'nun resmi Google Plus sayfasıdır.

Lisego tarafından hedef kitlesi olan lise öğrencilerine özel hazırlanan, yüzde yüz resmi bir sayfadır. Liselinin dersler ve sınav hazırlıklarıyla yoğunlaşmış dünyalarını farklı ilgi alanlarıyla renklendirmek, ona ders ve eğlence dengesini kurması için yardımcı olmak, anlaşıldığı bir yerde olduğunu hissetmesini sağlamak üzere düzenlenmiş bir sosyal paylaşım ortamıdır.

Lisego, yüzde yüz Türk Telekom grup şirketi olan Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ’nin 25 yıllık deneyimiyle lise öğrencileri için tasarlayıp hayata geçirdiği online eğitim hizmetinin marka adıdır. Sıradışı, özgün ve zengin içeriklerle hazırlanmış yapısıyla öğrenciye kendi öğrenme hızında, istediği zaman, istediği yerde, istediği kadar, kendi yaşam akışı ile paralel, özgüven veren, motivasyon sağlayan, eğlenceli ve düzenli ders çalışma olanağı sunar.

Öğrenciye klasik ders çalışma yöntemlerinin dışında bir deneyim öneren Lisego ile öğrenci, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirilerek çalıştığı için zamanını verimli kullanır. Ders çalışmak dışında, özel ilgi alanlarına, arkadaşlarına ve ailesine gönül rahatlığıyla zaman ayırır.
Contact Information
Contact info
Phone
444 999 4
Email
Address
Üniversiteler Mah. İhsan Doğramacı Bulv. No:15 06800 ODTÜ Teknokent Ankara / TÜRKİYE

Stream