Profile cover photo
Profile photo
Linas Valiukas
418 followers
418 followers
About
Linas's posts

Post has attachment
Padariau pilną lietuvišką klaviatūrą iPhonams ir iPadams - dabar makaronus Tindery kabint galėsime su "ą", "č", "ę", ..., "ž". Veikia visiškai kaip sisteminė klaviatūra, jokių ten swipinimų, nereikia nieko iš naujo mokytis. Galima pareguliuot aukštį. Yra keletas nelendančių į akis navarotų (šypsenėlės, Emoji). Testavo krūva žmonių (ačiū jiems), tai veikia tikrai neblogai. Plius, paleidimo proga už pusę kainos (kažkur 0,8 vidutinės latte). Žodžiu, nėra priežasčių nepabandyti.

Post has attachment
Skaičiau komentarą Delfyje ties straipsniu apie palestinietį, kuris keturis mėnesius jau gyvena Šeremetjevo tranzite (http://www.delfi.lt/news/daily/world/ka-reiskia-4-men-gyventi-oro-uoste.d?id=61893671), ir susimąsčiau:

1) Yra EFF pristatytas, "Valve" išbandytas metodas identifikuoti unikalų browserį 94% tikslumu [1][2]. Būtų čiotka pamatuoti, koks maždaug yra tokių viskuo nusivylusiųjų asmenų skaičius (Žvėryno gyventojai ir jų partneriai).

2) Dar yra būdas mėginti nustatyti komentaro autorių pagal jų rašymo stilių [3]. Čia kiek sunkiau, bet rezultatas išvis būtų magija.


[1]: http://valve.github.io/blog/2013/07/14/anonymous-browser-fingerprinting/
[2]: https://panopticlick.eff.org/browser-uniqueness.pdf
[3]: https://github.com/psal/jstylo
Photo

Post has shared content
Quick knowledge

An Interesting History of 1752.
Here is an interesting historical fact. Just have a look at the calendar for the month of September 1752.
Go to Google type "September 1752 calendar" & see for yourself.
You will notice, 11 days are simply missing from the month.
Here's the explanation: This was the month during which England shifted from the Roman Julian Calendar to the Gregorian Calendar.
A Julian year was 11 days longer than a Gregorian year. So, the King of England ordered 11 days to be wiped off the face of that particular month.
So, the workers worked for 11 days less that month, but got paid for the whole month. That's how the concept of "paid leave" was born. Hail the King!!!
In the Roman Julian Calendar, April used to be the first month of the year; but the Gregorian Calendar observed January as the first month. Even after shifting to the Gregorian Calendar, many people refused to give up old traditions and continued celebrating 1st April as the New Year's Day. When simple orders didn't work, the King finally issued a royal dictum; which stated that those who celebrated 1st April as the new year's day would be labelled as fools.
From then on, 1st April became April Fool's Day. History is really interesting.
Photo

SoDros SAV 04 formos pildymą beužsiimantiems individualia veikla tutorialas. Jeigu pridariau klaidų, tai let's discuss. https://docs.google.com/document/d/1_vYsDzA71RjNSYFFp0l8sykFJk1FZwZr1C7sQSrI278/edit

Post has attachment
Pranešimas spaudai apie LKŽ institutui gavosi labai prastas, tai padariau savo guerrilla websaitą: http://wiki.pypt.lt/lietuviu-kalbos-zodynas-lkz

Post has shared content
BBC fone dūzgiant apie artėjantį sąjungininkų pasitraukimą iš Afganistano, Giedriau Drukteinio reziume apie tenykščio kaimo ir miesto razborkes bei jų ekstrapoliaciją į šalies kultūrinimą:
"Tipo, įsivaizduok save, malonus skaitytojau, beraščiu suskretusiu afganu. Pabundi apšnerkštoje jurtoje, įsispiri į mėšlinus kamašus, velkiesi nudriskusį chalatą, bile kaip pančiu persijuosi, ir pusę dienos svilinant saulei kopi į kalną, kurio viršūnėje randi savo arbūzų derlių suslikų sugraužtą. Kitą pusę dienos leidies nuo kalno saulei kepinant, įmini į asilo šūdą, paslysti, koją pasitempi. Grįžti neėdęs, sėdi užsiparinęs, akmens atsišliejęs, o čia kur buvęs, kur nebuvęs – miestietis aplanko. Sotus, įsiganęs, raudonskruostis – lakuoti štibletai, atlasiniai autai, milinė dailiai pagal kūno linijas pasiūta, ant viršugalvio pūpso nuliova tiubeteika. Ir pradeda tas raudonskruostis grūzilinti: girdi, Achmedai, tu nieko nesupranti, ūkininkauti reikia pažangiai, mula tavo – kontra, į Sibirą išvežėm, tavo boba taip pat turi teises, ir privalo ji mokslo siekti, užteks jai namuose sėdėti ir tavo ryzus skalbti. Žinoma, net pačio ramiausio pasaulyje žmogaus nervai gali neišlaikyti. O čia dar mula iš kito aūlo nakčia aplanko, žadina tave vos užmigusį ir praneša per radiją girdėjęs, kad britų kariškiai šiknas Korano puslapiais nusivalė… Kas belieka? Imi automatą ir eini į karą su miestiečiais-pederastais."

Post has attachment
Nuu, lietuvių filmui tik $600 su trupučiu surinkt liko, atiduokit dolerį kitą: http://www.kickstarter.com/projects/867420487/the-queen-of-england-stole-my-parents-0

Post has attachment
Padariau tokį fancy 30 geriausių "Kino pavasario" filmų sąrašą: http://stuff.pypt.lt/kp2013/index.html

Post has shared content
didžiai juokingas
I guarantee you’ve never laughed this hard at a ventriloquist act before.

NOTE: If it doesn't play from 10:00 in, skip to it.

Post has attachment
Nakties projektas
Wait while more posts are being loaded