Profile cover photo
Profile photo
‫سالن زیبایی لی لی‬‎
122 followers -
سالن زیبایی, گریم، زیبایی, میکاپ, اکستنشن, رنگ مو, ناخن, سالن زیبایی, آرایش, آرایشگاه,، غرب تهران, سعادت آباد
سالن زیبایی, گریم، زیبایی, میکاپ, اکستنشن, رنگ مو, ناخن, سالن زیبایی, آرایش, آرایشگاه,، غرب تهران, سعادت آباد

122 followers
About
Posts

Post has attachment
امروزه در اکثر جوامع شاهد تغییرات اساسی در آداب و رسوم هستیم که برخی نتایج مثبتی به همراه داشته‌اند و برخی نیز ناخوشایند به نظر می‌رسند و حداقل تبعاتی که به بار آمده، این است که نسل جدید چندان توجهی به آیین پیشینیان نشان نمی‌دهند و لزومی نمی‌بینند که نسبت به آنها آگاه شوند. یکی از این رسوم سنت زیبای ازدواج است که طی گذر زمان تغییرات مشهودی به خود دیده است. جوامع اولیه به دلایل اجتماعی مجبور بودند برای بقای نسل بشر ازدواج کنند و هر قوم و ملیتی آیین مخصوص به خود را داشته است. در فرهنگ هندی، ازدواج حدود ۴ قرن قدمت دارد که البته آیین این مراسم هر روز متغیر است. موضوع مقاله این هفته وبلاگ سالن زیبایی لی لی را به آیین #عروسی در هند قدیم اختصاص داده‌ایم.
Add a comment...

Post has attachment
یکی از اجزاء مهم در چهره که در بشاش یا اخمو دیده شدن فرد و حالت چشمان بسیار تاثیر‌گذار است، #ابرو است. این عضو تاثیر گذار حتی در چهره آقایان نیز نقش مهمی دارد. ولی در مورد خانم‌ها چون فرم و رنگ آن مرتباً تغییر می‌کند دانستن برخی نکات برای بانوان ضروری می‌باشد. موضوع مقاله این هفته وبلاگ #سالن #زیبایی لی لی در خصوص نکات مهم در #طراحی ابرو است.
Add a comment...

Post has attachment
الزام استفاده از کرم دور #چشم سوالی است که به گوش همه آشناست. حتما به وفور شنیده‌اید که از حدود سن ۲۵ سال بایستی استفاده از کرم دور چشم را شروع نمود. در این میان شاهد محصولات متنوع با تبلیغات گسترده نیز می‌باشیم، که هر یک سعی دارند برند خود را برتر معرفی نمایند و اظهار می‌دارند که کرم دور چشم از بین برنده پیری می‌باشد. در مقاله این هفته وبلاگ سالن زیبایی لی لی در خصوص استفاده از کرم دور چشم نکاتی را متذکر می‌شویم.
Add a comment...

Post has attachment
این هفته در وبلاگ سالن زیبایی لی لی به ادامه مقاله با عنوان “چه نوع پوستی دارید” می‌پردازیم.
Add a comment...

Post has attachment
کاش جنس پوست مانند گروه خونی فقط وابسته به ارث بود، ولی متاسفانه و شاید هم خوشبختانه عواملی چون آب و هوا در نوع پوست دخیل هستند. البته چیزی که بیشتر تجربه می‌شود و مشهود است، خشکی پوست طی سرمای زمستان و چرب شدن پوست طی گرمای تابستان است. در مقاله این هفته وبلاگ سالن زیبایی لی لی به معرفی انواع #پوست می‌پردازیم تا بهتر بدانید که چه نوع پوستی دارید.
Add a comment...

Post has attachment
حنابندان، نزد اقوام ایرانی رسمی قدیمی است. ایرانیان باستان حنا را نشانه‌ای از مهر و نیکبختی و شادی می‌دانستند. برگزاری مراسم حنابندان همچون برخی رسوم دیگر طی گذشت زمان کمرنگ شده یا با برخی تغییرات شاهد این جشن هستیم. برخی خانواده‌ها به‌دلیل هزینه‌های گزاف ازدواج معمولا از برگزاری آن صرف‌نظر می‌کنند؛ البته هنوز در بیشتر روستاها و بخصوص شهرهای جنوبی کشور، جزء لاینفک مراسم عروسی می‌باشد. موضوع مقاله این هفته وبلاگ سالن زیبایی لی لی را به این موضوع اختصاص داده‌ایم.
Add a comment...

Post has attachment
می‌دانید راحت‌ترین روش آزردن بهترین دوستان‌تان چیست؟  این است که آن‌ها را به مراسم #عروسی خود دعوت کنید و لباسهای از مُد افتاده را برایشان انتخاب کنید! برای اینکه خودتان در مقایسه با آن‌ها زیباتر دیده شوید لباس‌های زشت و نامناسب و همچنین لباس‌هایی که آن‌ها را چاق و غیر جذاب نشان دهد را انتخاب نکنید. از آنجا که در حال حاضر در کشور ما نیز اکثر عروس ها تعدادی از نزدیکان خود را به عنوان #ساقدوش برمی‌گزینند، مقاله این هفته وبلاگ سالن زیبایی لی لی را به این موضوع اختصاص دادیم.
Add a comment...

Post has attachment
چنانچه به خاطر داشته باشید، یکی از مقالات در وبلاگ سالن زیبایی لی لی در خصوص #آرایش چشم #عروس می باشد. در آن مقاله خاطر نشان کردیم که فرم چشم افراد متفاوت است و بالطبع آرایش آنها نیز متفاوت خواهد بود. این بار توضیحاتی برای آرایش لب خواهیم داشت. مسلما می‌دانید فرم لب‌ها نیز در افراد متفاوت می‌باشد که قاعدتا  آرایش آنها نیز بایستی متناسب با فرم لب باشد. اگر لب ها صحیح آرایش شوند بر زیبایی چهره می‌افزایند، زیرا موثرترین عضو صورت هستند و باید سعی کرد برجسته و درخشان جلوه کنند تا چهره شاداب و زنده به‌نظر برسد. استفاده از لوازم آرایش با کیفیت بالا در این امر کمک شایانی می‌کند.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
#عکس و فیلم تنها چیزی است که بعد از پایان مراسم #عروسی برای شما باقی می‌ماند و بسیار مهم است که با اطلاعات کافی و مطابق با علایق و سلیقه خودتان آتلیه عروس مراسم را از بین صدها عکاس و #آتلیه موجود در بازار پیدا کنید. در مقاله این هفته تصمیم داریم نکاتی را در خصوص انتخاب آتلیه مراسم عروسی تان به شما یادآور شویم تا در ثبت هر چه بهتر لحظات روز خاص زندگیتان کمکی کرده باشیم. این اطلاعات به شما کمک می‌کند که وقتی از بین دو  عکس می‌گویید یکی بهتر از دیگری است،‌ علت واقعی تمایز آن‌ها را که معمولا در ناخودآگاه شما شکل میگیرد، تشخیص دهید.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded