Profile cover photo
Profile photo
Liderwalut.pl
Liderwalut.pl to: szybka, niezawodna i korzystna wymiana walut online.
Liderwalut.pl to: szybka, niezawodna i korzystna wymiana walut online.
About
Posts

Post has attachment
Przed Wielkanocą niewiele powinno zmienić się na rynku walut i akcji, a to ze względu na brak ważniejszych publikacji ekonomicznych. Jedyne ogłoszenia, jakich można się spodziewać, to środowy odczyt amerykańskiego PKB za IV kwartał. Eksperci spodziewają się zwolnienia tempa koniunktury. Ujawnione zostaną też dane z rynku nieruchomości z USA.

#wymianawalut #walutyonline #ekantor
Add a comment...

Post has attachment
Analitycy przewidują, że bieżący tydzień będzie dla złotego spokojny. Istnieje nawet szansa częściowego odrobienia strat do najważniejszych walut. Jedynie negatywnie mógłby wpłynąć na złotówkę, niższy od przewidywanego odczyt wskaźnika CPI w kraju na luty. Z kolei na rynku długu znacząca będzie aukcja zamiany mająca miejsce w najbliższy czwartek, która może korzystnie wpłynąć na wartość rodzimych obligacji.

#kurszłotego #kurseuro #wymianawalut #ekantor
Add a comment...

Post has attachment
Według ekspertów rynku walutowego kurs pary euro – złoty osiągnął okolice oporu, wzrastając pod koniec zeszłego tygodnia do poziomu 4,19-4,20. W tym tygodniu na polską walutę mogą wpłynąć informacje ze świata, takie jak decyzja Europejskiego Banku Centralnego oraz dane z Narodowego Banku Polskiego.

#kurseuro #kursdolara #kursywalut
Add a comment...

Post has attachment
Analitycy rynku walut przewidują, że relacje w parze euro – dolar wpłyną znacząco na poziom rodzimej waluty w tym tygodniu. Istotne będą także doniesienia inwestycyjne ze Stanów Zjednoczonych. Zwrotnym puntem może okazać się również przyszłotygodniowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej, które może zmienić sytuację na krajowym rynku długu.

#kurseuro #kursdolara #ynekwalut #wymianawalut
Add a comment...

Post has attachment
Po trudnym okresie dla najpopularniejszej kryptowaluty, bitcoin znów idzie mocno w górę. W środę nastąpił wzrost o 11%, a w czwartek już o 4%. Nie tylko bitcoin szybuje w górę, także inne popularne kryptowaluty zaliczają wzrost.

#kryptowaluty #kursbitcoina
Add a comment...

Post has attachment
Ostatni tydzień minął na osłabianiu się polskiej waluty względem najważniejszych walut. I choć w parach euro – złoty i dolar – złoty przewiduje się nadchodzącą stabilizację, tak cena funta wciąż może rosnąć. Dlaczego? Dowiecie się z dzisiejszego artykułu.

#kurseuro #kursdolara #kursfunta #wymianawalut #ekantor
Add a comment...

Post has attachment
Polska waluta umacnia się od dłuższego czasu, jednak analitycy rynku przewidują korektę tej sytuacji w najbliższym czasie. Wiele zależy od retoryki, jaka zostanie przyjęta w trakcie najbliższego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej, które odbędzie się w najbliższą środę.

#kurseuro #wymianawalut #ekantor
Add a comment...

Post has attachment
Sytuacja dolara na rynku walut nie wygląda kolorowo. Amerykańska waluta wciąż słabnie. Podobnie zachowują się amerykańskie obligacje. Rośnie natomiast wartość metali szlachetnych, w tym srebra i złota.

#kursdolara #kursywalut #wymianawalut
Add a comment...

Post has attachment
Mimo, że dane o przeciętnym zatrudnieniu i wynagrodzeniu w grudniu pozytywnie zaskoczyły swoją wysokością, to informacja ta nie wpłynęła na sytuację złotego na rynkach walut. Obecnie eksperci przewidują, że rodzimą walutę najprawdopodobniej czeka stabilizacja obecnego poziomu.

#kurseuro #kursywalut #wymianawalut
Add a comment...

Post has attachment

Według oceny ekspertów rynku finansowego para euro - złoty nadal będzie wzrastać w kierunku pułapu 4,20. Przyczyną tej sytuacji mogą być piątkowe informacje ze Stanów Zjednoczonych. Z kolei na krajowym rynku długu przewidywany jest wzrost rentowności na długim końcu i ich stabilność na krótkim.

#kurseuro #ekantor #wmianawalut
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded