Profile cover photo
Profile photo
Lepsza Edukacja
43 followers
43 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wymiana dobrych praktyk i wiedzy w zakresie edukacji medialnej i programowania, ze szczególnym uwzględnieniem roli filmu i przekazów filmowych – to główne założenia konferencji, która już po raz ósmy odbędzie się we Wrześni. „Edukacja medialna i programowanie w Cyfrowej Szkole” – wydarzenie skierowane do sympatyków nowoczesnej edukacji, nauczycieli, dyrektorów i przedstawicieli samorządów, odbędzie się 17 i 18 lutego 2017 r.

Nauczyciele poszukują nowych pomysłów i rozwiązań wdrażania nowoczesnych metod edukacji. Szkoły poszukują partnerów, z którymi mogą tworzyć projekty, dzięki którym uczniowie mogą realizować swoje pasje i zainteresowania. Konferencja „Edukacja medialna i programowanie w Cyfrowej Szkole” to idealne miejsce, aby umożliwić taką wymianę wiedzy oraz doświadczeń wszystkich partnerów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia spotkamy się z wieloma autorytetami, naukowcami i praktykami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie nauczania. Podobnie jak w latach poprzednich zostaną zaprezentowane przykłady możliwości realizowania programów nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii. Cykl wystąpień zakończy panel dyskusyjny.Przypomnijmy!

Ósma edycja konferencji „Edukacja medialna i programowanie w Cyfrowej Szkole”odbędzie się 17 i 18 lutego 2017 r. we Wrześni.

Dzień pierwszy – Wrzesiński Ośrodek Kultury – sesja plenarna i ekspozycje partnerów
Dzień drugi – Gimnazjum nr 2 we Wrześni, Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 – warsztaty i ekspozycje partnerów


Spotkanie poprowadzi Radek Brzózka.Informacje organizacyjne:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla nauczycieli z miasta i gminy Września, dla pozostałych uczestników koszt udziału wynosi 150 złotych i obejmuje zakwaterowanie z 17 na 18 lutego w internacie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz wszystkie posiłki i udział w uroczystej kolacji, która odbędzie się w Hotelu Kosmowski. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest zarejestrowanie się za pomocą tego formularza i dokonanie wpłaty na konto:

Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6 we Wrześni,
ul Batorego 8, 62-300 Września.
Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni
nr: 59 9681 0002 0014 4153 1108 2990Organizatorem konferencji jest Urząd Miasta i Gminy we Wrześni wraz z Samorządową Szkołą Podstawową nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

„Edukacja medialna i programowanie w Cyfrowej Szkole”, tym razem w sesji plenarnej ze szczególnym uwzględnieniem roli filmu i przekazów filmowych w edukacji.
Zajęcia warsztatowe poświęcone będą w przeważającej części pilotażowi programowania – inicjatywie MEN, inspirowanej działaniami Rady do Spraw Informatyzacji Edukacji.

W imieniu organizatorów
serdecznie zapraszam do udziału

Dariusz Andrzejewski

- See more at: http://lepszaedukacja.pl/2017/01/10/konferencja-2017/#sthash.L6kQFiT8.dpuf
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Zapisy 2016 
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded