Shared publicly  - 
 
Šitokiu principu dirbamas darbas daug mažiau vargina, tačiau gaunamas rezultatas nebeturi vietos moderniame pasaulyje. Visvien tenka perrašyti viską į kompą. Nebent siunti ranka rašytą laišką. Tada esi tiesiog awesome.
#oldschool
2
Austėja Masiokaitė's profile photoMartynas Gedminas's profile photoLeo Lenox's profile photo
5 comments
 
Aš turiu be galo gražų parkerį - dovaną, kurį visada be galo malonu paimti. Ir šiaip turiu silpnybę užrašų knygelėms. Bet tenka pripažinti, kad kompiuteryje kaupti informaciją yra žymiai patogiau, o progų išsitraukti savo gražųjį parkerį beveik nelieka - net bibliotekoje parašo dėti nebereikia...
Translate
 
+Austėja Masiokaitė manau, parkeris toks pats daiktas kaip rankinis laikrodis. Nėra taip, kad negalėtum išsiversti be jo, bet kai turi, tai mėgsti daug labiau nei savo kompiuterį ar gurafoną. Nepaisant to, kad dėmesio skiri nepalyginti mažiau. Kita vertus, gal nevisai vykęs palyginimas su rankiniu laikrodžiu. Anas labiau kaip narkotikai.
edit: parkeris, beje, irgi dovana. Nuo brangiosios. „Brangiosios parkeris“ vadinasi (pavadinime „dovanotas“ yra implied ).
Translate
 
Aš turiu dar puikesnį dalyką - kišeninį laikrodį. Gaila, kad kiniškas ir pieno riebumą rodo, nes vien išsitraukti iš kišenės, paspausti mygtuką ir pasižiūrėti kaip kokiam triušiui iš Alisos stebuklų šalyje į jį yra be galo smagu. :}
Translate
 
Aš kadangi ne rašytojas o schemininkas (kinestetikas) tai fizinis popieriaus ir whiteboard rodyklių paišymas ramina sielą :D Bet sudaro begalinio popieriaus kalno kaupimosi riziką.
Translate
 
Bet užtat kaip ramina ieškoti popierių šūsnyje (iš abiejų pusių aprašytų, žinoma) kažko, ką tikrai ten užsirašei... :) Braižymai ant whiteboard'o neretai padeda ir susivokti ką darai. Tiesa, pas mane tradiciškesnė žalia kreidinė lenta :)
Translate
Add a comment...