Profile cover photo
Profile photo
Leo Lenox
1,427 followers
1,427 followers
About
Posts

Post has attachment
Apėmė įkvėpimas paaiškinti, kaip ir kodėl Vyčio paminklo klausimas atsidūrė Seime. Šiaip tai gana baisu, kaip ir kodėl, ir kas iš to gaunasi.

http://www.leolenox.co/blog/2017/12/8/apie-tai-kaip-skulptr-klausimai-atsiduria-seime

Post has attachment
Pramonės automatizavimąsi reikia visokeriopai skatinti ir raginti. Elektros tinklų vystymosi trajektorija prie to taip pat prisideda. Tik kad jie automatizuotųsi, nu, davaj, turėkim krūtą pramonę, a?

Ir vėl Černiausko surašytuose tyrimuose esmės turiu ieškoti kaip oro po upės ledu palindus. #15mintyrimas #icjjjdirnvccorp_ar_kaip_ten_jie

Hipotetinis (tarkim):
Jei esate po tiltu, palei upę, šalia laiptų, vedančių ant tilto ir pamatote žmogų, pasilypėjantį ant turėklo (ne visai ant viršaus, tik šiek tiek), virš upės. Šūktelite jam/jai ką nors (ką konkrečiai?), aunatės batus ir ruošiatės šokti vandenin ar lipate viršun (bėgte, kad suspėtumėte, ar ramiai, kad neišgąsdintumėte)?

(Ne)suprantu skliaustais išskirto priešdėlio "ne".

Frazė, kuri neskambės Lietuvoje artimiausius 6 mėnesius: sėdam lauke ar viduj? #faktas

Post has attachment

Per vasarą pamečiau/sulaužiau/sudėvėjau: laikrodį, akinius (nuo saulės irgi), lietsargį, kedus, švarkus, marškinius, treningus ir džinsus.

Vėl trečiadienio vakaras, vėl nejaučiu dešinės rankos. #singlelife #AntraVengriškoKardoTreniruotė

Jei atsinaujinančios energetikos tikslus iki 2020 m. jau pasiekėme, kodėl iki tol naujam vėjui turėtų būti skiriamas bent 1 mokesčių euras?
Wait while more posts are being loaded