Profile cover photo
Profile photo
Legia Warszawa
Oficjalny profil Legii Warszawa
Oficjalny profil Legii Warszawa
About
Legia Warszawa's posts

Post has attachment
Zwody: Side Step – prowadząc piłkę lewą nogą robisz balans przenosząc ciężar ciała na lewą nogę, następnie wyprowadzasz piłkę prawą nogą zewnętrzną częścią stopy.

Post has attachment
Za legionistami ostatnie dwa mecze podczas zgrupowania w La Mandze. Zobaczcie, jak dzisiejsze sparingi z FC Nordsjaelland i Daejeom Citizen FC skomentowali trener Jacek Magiera i Michał Kucharczyk.

Post has attachment

Post has attachment
Zgrupowanie w La Mandze nie jest pierwszym w tym miejscu dla Michała Kucharczyka. 8 lat temu zawodnik Legii, a wtedy jeszcze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki przebywał tutaj na obozie kadry U-18. Z kim mieszkał w pokoju? Z kim drużyna grała swoje mecze? Zapraszamy na powrót do przeszłości z Kuchym!

Post has attachment
Jak poradził sobie z językiem polskim i naszym kwestionariuszem chorwacki napastnik? W kolejnym odcinku Sandro Kulenović. Zapraszamy!

Post has attachment
Drugie wtorkowe zajęcia rozpoczęły się punktualnie o 16:30. Wydarzeniem było pojawienie się nowego napastnika Tomasa Necida. Po dotarciu do hotelu zawodnik przywitał się ze sztabem szkoleniowym oraz nowymi kolegi i chwilę później udał się razem z drużyną na trening.

Post has attachment
Na porannych zajęciach istotnym elementem był trening strzelecki. Zawodnicy oddali po kilkanaście strzałów z różnych odległości. Nie brakowało pięknych goli i efektownych pard bramkarskich. Zapraszamy na materiał wideo!

Post has attachment
Korzystając z wolnego popołudnia w La Mandze, Kasper Hamalainen, Adam Hlousek i Thibault Moulin relaksowali się, rozgrywając partyjkę w golfa. Zobaczcie w naszym materiale i na zdjęciach, jak wyglądała rozgrywka!

Post has attachment
Dzisiejszy poranek w La Mandze przywitał nas pięknym słońcem. To zdecydowanie najcieplejszy dzień podczas tego zgrupowania. Po intensywnej sobocie z treningiem i meczem sparingowym z Zenitem Sankt Petersburg oraz niedzieli z dwoma jednostkami budującymi wytrzymałość zawodników, poniedziałek jest spokojniejszym dniem dla legionistów.

Post has attachment
Kolejnym zawodnikiem po Kubie Czerwińskim i Arturze Jędrzejczyku, który wziął udział w legijnym kwestionariuszu jest Maciek Dąbrowski. Sprawdźcie jak poradził sobie z naszymi pytaniami!
Wait while more posts are being loaded