Profile cover photo
Profile photo
ЛЕГБАНК ПАТ
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Короткострокові депозитні вклади зі ставкою до 20%

Сьогодні клієнти банків, вкладаючи свої кошти, надають перевагу короткостроковим вкладам. ПАТ «Легбанк» дослухається до побажань клієнтів і пропонує зручні та вигідні короткострокові депозити.

Депозитний вклад «Експрес» терміном на 35 днів та відсотковою ставкою 19,00% у гривні.

Депозитний вклад «Класичний» терміном на 100 днів та відсотковою ставкою 20,00% у гривні або 7,00% у доларах США.

Дізнатись більше та замовити депозит можна за телефоном: (044) 287 9536.
Add a comment...

Post has attachment
Нашому банку виповнилося 25 років! 25 років досвіду, довіри, стабільності і надійності.

Публічне акціонерне товариство «Легбанк» — заснований у 1989 році, зареєстрований Національним банком України 8 жовтня 1991 року і є одним з перших банків незалежної України. Протягом усіх двадцяти п’яти років діяльності банк активно розвивався, беручи активну участь з самого початку формування вітчизняної банківської системи.

Розпочав свою діяльність банк з обслуговування підприємств легкої промисловості. Накопичений досвід та вимоги часу підштовхнули банк до подальшого активного розвитку. Згодом у банку з’явилися клієнти – представники всіх галузей промисловості. Концепція "універсального банка", який пропонує повний спектр фінансових послуг, з плином часу повністю виправдала себе.

Сьогодні ПАТ «Легбанк» - сучасна фінансова установа, яка стабільно та прибутково працює на банківському ринку України. Досвід, стала репутація стабільно працюючої банківської структури, прихильність та визнання клієнтів засвідчують правильність обраних банком напрямків та планових показників розвитку.

Керівництво та фахівці банку завжди були сповнені ентузіазму, оптимізму, бажання просуватися вперед, накопичувати досвід, розвиватися. Саме клієнтам банк завдячує за свою багаторічну успішну діяльність на фінансово-банківському ринку України. Стержнем стабільної роботи завжди був і залишається колектив банку, кожний зі співробітників. Адже їх професіоналізм, віддана, натхненна праця допомагають банку просуватися вперед, забезпечувати високий рівень обслуговування клієнтів та партнерів банку.

ПАТ «Легбанк» й надалі зберігатиме свої здобутки й продовжуватиме розвиток у всіх ключових для себе сегментах фінансового ринку.
Add a comment...

Post has attachment
Презентуємо нову платіжну карту з вигідним тарифним пакетом.
Платіжна картка MasterCard Debit від ПАТ «Легбанк» - це можливість зняття готівки в будь-якому банкоматі з фіксованою комісією 2,00 гривні.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ПАТ «Легбанк» запроваджує нову депозитну програму. Ми розробили вклади з високою дохідністю, вільним доступом до грошових коштів та особливими умовами, що максимально захищають клієнтів від курсових коливань.
Ми маємо 25-річний досвід роботи на банківському ринку України та знаємо, як працювати під час кризи!

Основні особливості нашої депозитної програми:

1. Вклади, за якими банк бере на себе ризики курсових коливань.
(Депозит «Гарантований»: 12,5% у гривні. Сплачуємо додаткові відсотки у разі збільшення курсу долара США.)

2. Вклади з необмеженим доступом до грошових коштів.
(Депозит «Мобільний»: 18% у гривні та 8% у доларах США, з правом поповнення та зняття готівкових коштів і щомісячною сплатою процентів. Платіжна картка міжнародної системи MasterCard в подарунок. Види платіжних карток »)

3. Вклади з високою дохідністю та найліпшими умовами дострокового повернення вкладу.
(Депозит «Ювілейний»: до 25% у гривні, 12,5% у доларах США та 10,5% у Євро. 
Ставка дострокового повернення 20% у гривні, 6% у доларах США та 5% у Євро.)
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded