Profile

Cover photo
گروه آموزشی لیــو | LEEO Educational Group
6 followers|46,528 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در خردادماه 94
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: آزمون کارشناسی ارشد در روزهای هفتم تا نهم خرداد ماه امسال برگزار می شود.
دکتر مجتبی علوی فاضل با اعلام این خبر گفت: آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی درروزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ 7، 8 و9 خرداد ماه سال جاری طبق برنامه اعلام شده قبلی برگزار خواهد شد.
علوی فاضل با توجه به تماس های مکرر برخی از داوطلبان مجموعه حقوق مبنی بر اینکه امسال سوالات درس آیین دادرسی کیفری از قانون جدید یا قدیم طراحی خواهد شد، گفت: مبنای طراحی سوالات برای آزمون پیش رو قانون جدید خواهد بود؛ لذا داوطلبان می بایست برای آماده سازی خود قانون جدید را مورد مطالعه قرار دهند.

وی به داوطلبان توصیه کرد: درصورتیکه هر داوطلبی با سوال یا ابهامی مواجه شد به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش مراجعه کرده یا سوالهای خود را از طریق سایت www.azmoon.org مطرح تا کارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند. لذا تأکید می شود که داوطلبان به منابع غیر رسمی اطمینان نکرده و مبنای دسترسی خود به اطلاعات را صرفاً روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش قرار دهند

#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
www.translate.leeoe.com
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
با اپلیکیشن Microsoft Office Remote پاورپوینت سخنرانی خود را با گوشی اندروید کنترل کنید
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
اگر شما گوشی اندرویدی دارید  و از آفیس ۲۰۱۳ استفاده می کنید دیگر نیازی نیست هنگام سخنرانی خود برای رد کردن اسلاید ها به لب تاپ خود مراجعه کنید یا کنترل بلوتوثی بخرید. اخیرا مایکروسافت اپلیکیشن رایگان  Microsoft Office Remote را ارائه نموده است که به شما این امکان را می دهد که به سرعت به امکانات آفیس ۲۰۱۳ دسترسی داشته باشید.

شاید بتوان گفت بارزترین کاربرد این اپلیکیشن در مورد پاورپویت باشد. شما با این اپلیکیشن می توانید ارائه خود را کنترل کنید، توضیحاتی برای اسلاید های خود ببینید، از طریق اپلیکیشن نور لیزری بر روی  صفحه نمایش ایجاد کنید و…

این اپلیکیشن دسترسی خوبی برای انتخاب بین ورد و پاور پوینت فراهم می کند. به عنوان مثال شما می توانید صفحات اکسل را با کشیدن انگشت خود روی صفحه (swipe) تغییر دهید و از نمودار های اپلیکیشن استفاده کنید. شما همچنین می توانید با لمس کردن به سادگی صفحات ورد را مرور کنید.

این اپلیکیشن بر روی اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر اجرا می شود و شما می توانید آن را به رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

هنوز حرفی در مورد اینکه این اپلیکیشن چه زمانی برای IOS ارائه می شود زده نشده است.

این اپلیکیشن را می توانید از گوگل پلی دانلود کنید.

#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
www.translate.leeoe.com
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
شرایط دوره جدید فراگیر ارشد  دانشگاه پیام نور، شیوه و ظرفیت پذیرش اعلام شد
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور دکتر اصغر ابوالحسنی با اشاره به آزمون کارشناسی ارشد دوره فراگیر نوبت پانزدهم دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دوره فراگیر ۲۱ الی ۲۸ دی ۹۳ انجام شد.
وی شیوه پذیرش در این دوره را آموزشی - پژوهشی و الکترونیکی اعلام کرد و افزود: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۴ اردیبهشت ۹۴ برگزار می شود.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور افزود: نتایج آزمون اواخر مرداد ماه ۹۴ اعلام می شود و شروع به تحصیل پذیرفته شدگان از مهرماه ۹۴ خواهد بود.
وی تعداد کل رشته محل ها را ۷۰۵ رشته محل عنوان کرد و افزود: تعداد رشته محل شیوه آموزشی - پژوهشی ۵۹۲ رشته محل و تعداد رشته محل به شیوه الکترونیکی ۱۱۳ رشته محل است.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور ظرفیت پذیرش در هر کد رشته محل پذیرش به شیوه آموزشی پژوهشی را ۲۰ نفر و ظرفیت پذیرش به شیوه الکترونیکی در هر کد رشته محل به استثنای برخی رشته محل ها را ۴۰ نفر عنوان کرد.

#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
www.translate.leeoe.com
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
آزمون دکتری دانشگاه علامه 6 و 9خردادماه 94
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دانشگاه علامه طباطبایی اعلام کرد: با توجه به برگزاری آزمون جامع دوره دکتری رشته های مختلف تحصیلی در تاریخ های ۶ و ۹ خرداد ماه مواد درسی آزمون جامع دوره دکتری در رشته های ادبیات، الهیات و معارف اسلامی، اقتصاد، آمار و ریاضی، حقوق و علوم سیاسی، مدیریت و حسابداری و علوم اجتماعی برروی سایت قرار گرفته است.
جهت اطلاع از مواد درسی آزمون جامع رشته های مذکور می توانید به سایت دانشگاه علامه طباطبایی به نشانی www.atu.ac.ir مراجعه کنید.

#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
translate.leeoe.com
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
تغییرات آزمون دکتری سازمان سنجش در سال 94 و جدایی سنجش از پذیرش
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
از زمان برگزاری اولین آزمون نیمه متمرکز دکتری در سال ۸۹ این آزمون کماکان در حال تغییر می باشد. آقای دکترابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش، از امکان بازگشت به پیشنهاد سال ۸۹ سخن گفته است. وی یادآور شده است: ممکن است تغییراتی در آزمون دکتری رخ دهد.
وی گفت: همانطور که می دانید سال ۸۹ سازمان سنجش طرحی کارشناسی را پیشنهاد داده بود که بر اساس آن قرار بود سازمان سنجش آزمون دکتری را به صورت عمومی (GRE) برگزار کند و در نهایت کارنامه ای را در اختیار دانشگاهها قرار دهد. همچنین، همان زمان مقرر شده بود که آزمون دوبار در سال، در بهار و پاییز، برگزار شود اما بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد و آزمون دکتری به سمت آزمون متمرکز و اختصاصی رفت.

رئیس سازمان سنجش گفت: نهایتاً تصمیم گرفته شد که به همان پیشنهاد اولیه سازمان سنجش برگردیم و آزمون به صورت عمومی و بیش از یک بار در سال برگزار شود. به این ترتیب کارنامه داوطلب در این آزمون در اختیار دانشگاه ها قرار می گیرد و دانشگاه ها نقطه برش خود را به داوطلبان اعلام می کنند و پذیرش بر اساس آن صورت می گیرد.

وی افزود: این همان نقطه ای است که ما به دنبال آن هستیم یعنی سنجش از پذیرش جدا شود. از سوی دیگر تکرار آزمون در سال مزیت های متعددی به همراه دارد هم وقتی تکرار می شود استرس را کاهش می دهد و هم اعتباربخشی آن بهتر صورت می گیرد. البته موضوع برگزاری آزمون دوبار در سال و سایر تغییرات مشروط به تصویب و ابلاغ وزارت علوم است. زمان برگزاری و تغییرات در مواد امتحانی پس از اینکه به قطعیت برسد در بهترین زمان اجرا به صورت مناسب اطلاع رسانی می شود.
منبع: isna.ir

#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
translate.leeoe.com
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
بهترین دانشگاه های جهان برای مهندسی عمران در سال ۲۰۱۴
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
بهترین دانشگاه های جهان برای علاقمندان به تحصیلات در رشته مهندسی عمران در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری معرفی شده اند. لیست ارائه شده شامل 36 دانشگاه برتر در زمینه مهندسی عمران در جهان است که طی رتبه بندی اعلام شده در سال 2014 توسط موسسه QS بررسی و منتشر شده است.

#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
www.translate.leeoe.com
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۴ به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
براساس اعلام این سازمان از تعداد ۱۶۴ هزار و ۵۸۷ داوطلب حاضر در جلسه آزمون برابر با ضوابط تعداد ۵۶ هزار و ۷۴۰ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که از این میان تعداد ۲۳ هزار و ۵۷۸ نفر زن و ۳۳ هزار و ۱۶۲ نفر مرد هستند.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند ضرورت دارد از روز دوشنبه ۳۱ فروردین تا روز پنجشنبه ۳ اردیبهشت ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ضمن دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی از سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مذکور و اطلاعیه‌های منتشر شده با رعایت کلیه ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته محل از میان کدرشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته امتحانی مربوطه اقدام و براساس اولویت علاقه نسبت به درج آنها در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.
نتایج نهایی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۴ در شهریورماه اعلام می شود.

#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
www.translate.leeoe.com
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
ناسا با استفاده از تلفن های هوشمند زلزله را هشدار می دهد !
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
آزمایشگاه پیشرانش جت ناسا یک راه برای استفاده از مجموع منابع داده های گوشی های هوشمند برای ایجاد شبکه ای که تشخیص زود هنگام و هشدار زلزله را امکانپذیر می کند، پیدا کرده است. این سیستم با استفاده از اندازه گیری مجموع منابع داده ها (crowdsourced)  از سنسور GPS موجود در گوشی های هوشمند و تبلت ها این کار را انجام می دهد. اگر چه سنسور GPS گوشی های هوشمند دقت کمتری از تجهیزات علمی دارند، اما آنها به اندازه کافی برای ایجاد یک شبکه گسترده مفید هستند و همچنین اندازه گیری های علمی منحصر به فرد را در همه جا ممکن می سازند. این فن آوری به خصوص برای مناطقی مناسب است که از سیستم های گران قیمت تشخیص و هشدار دهنده‌ی پیشرفته، بهره نمی برند.

بر اساس مقاله منتشر شده در نشریه  Science Advances، دانشمندان می توانند مشاهدات crowdsourced غیر عادی را تجزیه و تحلیل و به مردم از طریق گوشی های هوشمند هشدار ارسال کنند تا قبل از اینکه آنها زلزله را احساس کنند سریعتر به مناطق امن از بروند. تاکنون، این سیستم تنها توانسته زلزله ای با بزرگی ۷ یا بالاتر را تشخیص و هشدار دهد.

در یک شبیه سازی در سال ۲۰۱۱ که مربوط به زلزله توهوکو ژاپن که به بزرگی ۹ ریشتر بود، است، محققان دریافتند که تشخیص دقیق و هشدار اگر بتواند حتی تنها درصد کمی از جمعیت یک منطقه را از آسیب دیدن نجات دهد مفید واقع می شود. بر اساس این گزارش، تنها می توان به ۵۰۰۰ نفر در مناطق شهری با استفاده از این سیستم، هشدارهای دقیق زود هنگام داد.

برای کسانی که در ژاپن زندگی می کنند این یک خبر خوب است زیرا زلزله یک اتفاق منظم در آنجا است. شهروندان ژاپنی هنوز جاری شدن سیل شایعات در Twitter-sphere را به دلیل تجمع ۱۵۰ دلفین در ساحل ژاپن به یاد دارند. که ادعا می شد دو روز قبل از زلزله توهوکو در سال ۲۰۱۱ این اتفاق افتاده است، اگر چه دانشمند همچین حوادثی را غیر مرتبط با زلزله می دانند.

#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
www.translate.leeoe.com
 
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
 مشخص شدن زمان مصاحبه برخی رشته های دکتری پژوهش محور آزاد
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
اطلاعات مربوط به زمان مصاحبه برخی از رشته های دوره دکتری پژوهش محور روی سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد قرار گرفت.
دکتر علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.net از زمان مصاحبه و مکان مصاحبه خود مطلع شوند.
علوی فاضل در خصوص رشته های اعلام شده برای مصاحبه خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمان مصاحبه 7 رشته شامل: برنامه ریزی درسی، فلسفه تعلیم و تربیت، روانشناسی تربیتی، روانشناسی عمومی، روانشناسی سلامت، روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و مشاوره در سایت اعلام شده است.
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد افزود: پذیرفته شدگان باید در روزهای مصاحبه مدارکی شامل: اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات دو مقطع، طرح تحقیقاتی و فرم پروپزال، سوابق و تولیدات علمی و یک نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.
علوی فاضل تأکید کرد: حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان این مقطع الزامی است. اساتید محترم می بایست آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، علوی فاضل در پایان گفت: زمان مصاحبه سایر رشته های دکتری پژوهش محور نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.


#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
translate.leeoe.com
 
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
تقویم ثبت نام و برگزاری آزمونهای سال 94 سازمان سنجش
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
سازمان سنجش و آموزش کشور، تقویم ثبت نام و برگزاری آزمون های سال 94 را اعلام کرد

#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
translate.leeoe.com
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
افزایش شهریه دانشگاه آزاد اسلامی در سال 94
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
در جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد در اسفندماه ۹۳ افزایش شهریه دانشجویان تصویب شد و مقرر شد شهریه ثابت دانشجویان ورودی تا سال ۹۳ بدون افزایش و شهریه متغیر آنها ۱۵ درصد افزایش یابد. همچنین برای دانشجویان ورودی مهرماه ۱۳۹۴ شهریه ثابت به میزان ۱۵ درصد و شهریه متغییر نیز به میزان ۱۵درصد افزایش پیدا می کند.
این در حالی بود که معاون پژوهشی دانشگاه آزاد پس از آن تاکید کرد طبق صحبت های رئیس عالی دانشگاه آزاد اسلامی تا پاییز ۹۴ هیچ گونه افزایش شهریه ای هم نخواهیم داشت. در واقع منظور این است که سال تحصیلی ۹۴ - ۹۳ افزایش نخواهد داشت که آن نیز بسیار مشخص است چون دو ماه تا پایان ترم دوم ۹۴ - ۹۳ باقی نمانده است! 
اما در این میان زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس یادآور شده است دانشجویان دانشگاه آزاد به خاطر افزایش شهریه به این کمیسیون شکایت کرده اند و رئیس دانشگاه آزاد برای پاسخ در خصوص علت افزایش شهریه ها به کمیسیون آموزش می آید. 
وی با بیان اینکه در خصوص افزایش شهریه ۱۵ درصدی برای سال ۹۴ چند مورد شکایت از سوی دانشجویان واحد های مختلف دانشگاه آزاد به کمیسیون آموزش رسیده است، گفت: لذا طی جلسه ای از میرزاده در خصوص علت افزایش شهریه دانشجویان در سال ۹۴ سوالاتی را مطرح خواهیم کرد. 
میرزاده رئیس دانشگاه آزاد نیز در آخرین روزهای کاری اسفند ۹۳ خاطرنشان کرد شهریه ثابت دانشجویان فعلی در سال ۹۴ افزایش نمی یابد. وی تاکید کرد : اجرای طرح تجمیع پردیس های علوم و تحقیقات و همچنین سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باعث شد تا هزینه های دانشگاه به میزان زیادی کاهش پیدا کند، کاهش ۱۰ درصدی درآمدهای دانشگاه از طریق شهریه و تامین آن از طریق اجرای طرح های اقتصادی و دانش بنیان باعث شد شهریه ثابت دانشجویان فعلی در سال تحصیلی آینده افزایش نیابد.
منبع: isna.ir

#leeoe
#گروه_آموزشي_لیو 
www.leeoe.com
translate.leeoe.com
 ·  Translate
3
Add a comment...
Story
Tagline
Learn Everything Easily Online
Introduction
گروه‌ آموزشی لیو اولین سایت آموزش ویدیویی در ایران با امکانات شبیه سازی کلاس حرفه ای و همچنین مطابق با سرعت اینترنت ایران می باشد.
شما در هر شهری و در هر زمانی میتوانید به اساتید برتر کلیه رشته ها دسترسی داشته باشید.
www.leeoe.com
Contact Information
Contact info
Email