Profile cover photo
Profile photo
Lawyer.ua Все виды юридических услуг
19 followers
19 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Кредит під заставу нерухомості часто єдиний спосіб отримати велику суму грошів, проте слід не забувати про певну небезпеку, адже ви ризикуєте власним житлом. Звісно, слід дуже ретельно підійти до вибору компанії, що буде надавати кредит, і дуже прискіпливо прочитати умови договору. Людині без спеціальних знань проаналізувати цей документ непросто. Висновок напрошується сам - консультуйтеся в юриста, щоб укладати лише надійні угоди.

Замовити консультацію у фахівця онлайн: https://lawyer.ua/

#lawyerua #кредит #кредитпідзаставу #заставаквартири #банк #юристонлайн
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Трапляється, що біологічний батько не тільки не приймає активної участі у вихованні дитини, але й відмовляється визнавати своє батьківство. Якщо домовитися мирним шляхом не виходить, залишається лише один вихід - позов до суду. Звичайно, горе-батько зможе його оскаржити, проте буде зобов’язаний прийняти участь в судовому розгляді. Якщо правда на вашому боці, ви її обов’язково доведете, тим паче з допомогою професійного юриста.

Партнери Lawyer.ua допоможуть правильно подати заяву, зібрати пакет необхідних документів, розробити доказову базу та виграти справу. Не зволікайте - від ваших рішучих дій зараз залежить благополуччя вашої сім’ї в майбутньому.

http://lawyer.ua/ #lawyerua #lawyer #семейноеправо #отцовство #помощьюриста
Photo
Add a comment...

Post has attachment
З радістю знайомимо вас з партнером проекту Lawyer.ua адвокатом Анастасією Доброчинською з Києва. Анастасія в професії більше 7 років, працювала помічником судді та керівником юридичного департаменту компанії, діяльність якої пов’язана із залученням фінансування проектів альтернативної енергетики в Україні. Різноплановий досвід роботи дозволяє Анастасії здійснювати широкий спектр послуг, до того ж сама адвокат додає, що обожнює працювати над складними нестандартними ситуаціями.

“Для мене юрист - це не професія, а покликання. Мені подобається допомогати людям, захищати їх права, законні інтереси та встановлювати справедливість”.

Дізнатися більше про спеціаліста та отримати персональну консультацію можна в її особистому профілі на сайті проекту: http://lawyer.ua/…/att…/12039_anastasiya_dobrochinskaya.html
#lawyerua #lawyer #анастасиядоброчинская #адвокатыукраины #адвокатыкиева
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Вирішили відкрити власну торгівельну точку? Окрім ідеї та гарного бізнес плану для цього потрібен ще й чималий пакет документів. Заощадити час і зробити все чітко та правильно допоможуть кваліфіковані юристи Lawyer.ua.

Реєструйтеся на порталі, ставте запитання та отримуйте відповідь в короткі строки. Всього три простих кроки - і ваш бізнес запрацює!
Перейти на портал за посиланням 👉 http://lawyer.ua/

#lawyerua #business #частныйпредприниматель #помощьбизнесу #торговаяточка

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Класична ситуація - батькам дзвонять з літнього табору і повідомляють, що їх дитина щось зіпсувала, наприклад, розбила скло. Звичайно ж, купити нове скло наполегливо просять саме у вас. Проте не торопіться перераховувати кошти та вигадувати покарання для малечі, бо нерідко справжнім винуватцем є не дитина, а вихователі, що не догледіли, та адміністрація, яка проігнорувала санітарні норми. А головне - ніхто не має права скаржитися на малюка, усі питання вирішуються тільки між дорослими. Тому перш за все слід самостійно з‘ясувати у дитини обставини події, а потім звернутися до юриста, який допоможе встановити справедливість.

З порталом Lawyer.ua юридичну допомогу можна отримати в режимі онлайн вже зараз: http://lawyer.ua/

#lawyerua #lawyer #heip #school #children #правоваяпомощь #юриическаяконсультация #школа #летнийлагерь #садик #ущерб #возмещениеущерба #санитарныенормы #юристонлайн #решениепроблем #родители #дети #ребенок #малолетний
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ви позичили гроші знайомому або другу з метою допомогти у вирішенні фінансових складнощів та не оформили розписку, ґрунтуючись на довірі. Час плине, а боржник відмовляється повертати кошти. Ігнорує ваші дзвінки та прохання про зустріч. Якщо ви не знаєте, як вплинути на ситуацію, радимо надіслати боржникові письмову вимогу про повернення грошей рекомендованим листом з повідомленням та написати заяву до поліції. У випадку, коли подібні дії не принесуть позитивного результату, звертайтесь за юридичними консультаціями до партнерів Lawyer.ua по всій Україні.

Спеціалісти порталу http://lawyer.ua/search/?FIND=&SPECIALIZATION%5B%5D=391&LANG=&SORT= допоможуть скласти усі необхідні документи та нададуть роз’яснення, як повернути позичені кошти на законних підставах.
Lawyer.ua - Консультація юриста лише від 150грн!
#lawyerua #юристонлайн #розписка #гроші #борг
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Несмотря на предупреждения в прессе, многие украинцы становятся жертвами мошенников. Родители получают ночные звонки с сообщениями о том, что их дети попали в аварию или больницу. Или же после взлома страницы в социальных сетях друзьям и родным поступает спам-рассылка о том, что ваш знакомый находится в затруднительной ситуации и нуждается в помощи. Переживая за близких, люди выполняют требования злоумышленников. Не исключен и вариант получения писем и звонков о блокировке банковского счета от имени псевдослужбы безопасности.

Все подобные случаи направлены на получение финансовой выгоды. Обманными действиями вас вынуждают раскрыть персональную информацию, в частности данные платежной карты. Специалисты портала Lawyer.ua советуют не поддаваться эмоциям, быть бдительными и обращаться в полицию. В ситуации, если вы все же понесли материальный и моральный ущерб от рук мошенников, получить юридические разъяснения относительно возмещения можно у партнеров портала http://lawyer.ua/search/?FIND=&SPECIALIZATION%5B%5D=521&LANG=&SORT=. #lawyerua #юрист #адвокат #онлайн #мошенничество
Photo
Add a comment...

Post has attachment
С наступлением жаркой погоды увеличивается риск получения пищевых отравлений после покупки быстро портящихся мясных, рыбных и молочных продуктов. Продавцы рынков не всегда соблюдают все необходимые нормы и правила хранения. Покупатели, в свою очередь, могут не уделить должное внимание проверке качества.

В случаях, когда вы или ваши близкие пострадали от употребления в пищу испорченных еды и напитков, незамедлительно обращайтесь за медицинской помощью. А проконсультироваться по вопросам защиты потребительских прав и возмещения ущерба можно у специалистов нашего портала http://lawyer.ua/search/?FIND=&SPECIALIZATION%5B%5D=573&LANG=&SORT=.
Lawyer.ua – Консультации по вопросам защиты прав потребителей всего от 150 грн!
#lawyerua #юрист #адвокат #отравление #правапотребителей
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Множество украинок занимаются разными видами предпринимательской деятельности. Документальное оформление сделок с покупателями и поставщиками, уплата налогов, подача необходимой отчетности – управление собственным делом требует решения многих правовых вопросов.

В рамках специального предложения партнеры портала http://lawyer.ua/search/?FIND=&SPECIALIZATION%5B%5D=494&LANG=&SORT= предоставят женщинам-ФОПам разъяснения норм действующего законодательства, помогут с составлением и анализом договоров, а так же окажут услуги полного юридического сопровождения бизнеса.
#lawyerua #юрист #адвокат #онлайн #ФОП
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded