Profile cover photo
Profile photo
Laserhouse
8 followers -
Laserhouse to miejsce rozrywki w którym zawodnicy rywalizują pomiędzy sobą przy pomocy broni laserowej.
Laserhouse to miejsce rozrywki w którym zawodnicy rywalizują pomiędzy sobą przy pomocy broni laserowej.

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Przedstawiamy listę wylosowanych szczęśliwców, którzy mogą rozegrać darmową grę w lipcu 2016:

Tygrys 0100000183476
Grey Look 0100000184179
Robin Sparkles 0100000059646
Snajper 100000195870
Daria 100000061797
Florin 0100000085056
Patrycja 0100000122828
Marcinoss 0100000010201
Tomcio 0100000068357
Kelen 0100000168453

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy ;)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzisiaj o godzinie 9:00 gimnazjaliści z całej Polski rozpoczęli trzydniowe zmagania z egzaminami gimnazjalnymi. Wszystkim, którzy przez najbliższe dni będą walczyć z testami życzymy powodzenia i połamania piór! Gdybyście mieli ochotę na chwilę odpoczynku po intensywnym główkowaniu serdecznie zapraszamy do nas:)
Photo
Add a comment...

Dnia 11 listopada (środa) wszystkie lokale będą czynne w standardowych godzinach. Serdecznie zapraszamy :)
Add a comment...

Post has attachment
2+1 do końca wakacji!
Po fali upałów pogoda zaczyna przypominać nam, że kończą się wakacje i zbliża się jesień...
My jednak nadal w wakacyjnym nastroju postanowiliśmy przygotować super promocję dla naszych klientów! :)
Tylko do 31.08. każda osoba, która zapłaci za dwie gry, trzecią otrzymuje gratis. 
Wszystkie gry muszą zostać rozegrane w tym samym dniu. Obowiązują standardowe zasady rezerwacji, aby skorzystać z promocji prosimy dokonywać rezerwacji na 3 gry. Oferta jest skierowana dla klientów indywidualnych, nie obowiązuje podczas imprez zorganizowanych. Serdecznie zapraszamy! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dnia 15 sierpnia wszystkie nasze lokale będą otwarte w standardowych godzinach! Jeżeli nie macie planów na sobotę serdecznie zapraszamy na grę :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O dniu dziecka trudno zapomnieć chociażby dlatego że nasze pociechy przypominają już o nim znacznie wcześniej i do tego wystarczająco często :). Zachęcamy Państwa aby to właśnie Laserhouse było jednym z ciekawych miejsc do których możecie zabrać swoich podopiecznych. Poza zabawą proponujemy również różne gadżety Laserhouse które można u nas zakupić lub też wymienić za punkty Payback. W sprzedaży mamy również zestawy upominkowe do których można dołączyć vouchery na zabawę w naszych obiektach.
Photo
Add a comment...

Dla tych z Państwa, którzy pragną aktywnie spędzić czas do Nowego Roku przygotowaliśmy super promocję! Tylko do 31.12.2014r. każda osoba która zapłaci za dwie gry, trzecią otrzymuje gratis. Wszystkie gry muszą zostać rozegrane w tym samym dniu. Obowiązują standardowe zasady rezerwacji, aby skorzystać z promocji prosimy dokonywać rezerwacji na 3 gry. Oferta jest skierowana dla klientów indywidualnych, nie obowiązuje podczas imprez zorganizowanych. 
Add a comment...

W dniu 11 listopada wszystkie nasze lokale będą otwarte w standardowych godzinach (rozpiska na naszej stronie). Jest to dzień świąteczny ale postanowiliśmy że nasza promocja Wtorek Maniaka dalej obowiązuje, serdecznie zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnie dla tych z Państwa którzy są zainteresowani zorganizowaniem urodzin dla dzieci przygotowaliśmy ciekawą propozycję. Wszystkim którzy zorganizują u nas urodzinki zwracamy w  prezencie 10% wydanej u nas kwoty w postaci vouchera kwotowego. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty imprezy i może być wykorzystany na rozrywkę w dowolnym z naszych lokali, z wyłączeniem zakupu towarów.Wartość vouchera stanowi 10 % wydanej u nas kwoty przy zaokrągleniu do 5 złotych w dół. Dodatkowo każdy z uczestników imprezki dostanie od nas prezent - Plan Lekcji Laserhouse. Akcja rusza w sobotę 20 września.
Photo
Photo
2014-09-16
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nowości w Laserhouse!
Nasza arena w Katowicach nabrała nowych kolorów. Aby uatrakcyjnić zabawę dołożyliśmy wiele nowych flourescencyjnych wzorów na ścianach. W naszym obiekcie w Bytomiu udostępniliśmy obraz z areny na żywo. Osoby które nie biorą udziału w zabawie mogą obserwoać graczy na telewizorze zamieszczonym w recepcji. Wraz z nowym rokiem szkolnym w Bytomiu uruchomiliśmy również nową atrakcję - Laserowy Labirynt. Tym razem zabawa w labiryncie to spotkanie z bohaterami z gwiezdnych wojen. Serdecznie zapraszamy !
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded