Profile cover photo
Profile photo
LARP klub Košice o.z.
12 followers -
Oživená fantázia
Oživená fantázia

12 followers
About
Posts

Post has attachment
Po 14 hodinách natáčania prišlo niekoľko týždňov strihu a ladenia, ale výsledok stojí za to. Ďakujeme FitMedia production (www.fitmedia.sk) za možnosť pomôcť vytvoriť toto video :)

Post has attachment
Havraní priesmyk bol obsadený severanmi. Kráľ Biely Havran sa ho pokúsil získať späť, no neúspešne. Hraničiari boli takmer vyhladení a k tomu všetkému je kráľovský mág Márius nezvestný. Miestni sú utláčaní severanmi, ich kultúrou a zvykmi. Obchody…

Post has attachment
Po srnčej stope 2017

6.1.2017, Skároš - Aj tento rok sme boli pozvaní na udalosť s názvom "Po Srnčej stope", ktorá má v Skároši už niekoľko ročnú tradíciu.

Post has attachment
Napísali o nás na stránke Výmenníkov Košice

Uvažoval/uvažovala si po prečítaní dobrej knihy, zhliadnutí filmu alebo dohraním počítačovej hry nad tým, aké by bolo prežiť príbehy hrdinov na vlastnej koži a zabudnúť na uponáhľanú dobu? Príležitosť vyskúšať si to máš na workshopoch, ktoré pripravuje…

Post has attachment
Corvus Terra - Havraní priesmyk obsadili severania

Bitka o Havraní priesmyk sa skončila. Severský kmeň Rhos obhájil svojim víťazstvom nadvládu nad priesmykom.

Post has attachment

Post has attachment
Veľká vojna sa skončila. Hraničiari našli cestu domov, a mladý kráľ zachránený mágom Arixom ukončil po šiestich rokoch veľkú čistku mágov. Po dlhých desaťročiach bojov konečne zavládol v kráľovstve mier.

Post has attachment
Po dlhšom čase vám opäť prinášame další report zo stavby našej fantastickej usadlosti, ktorá hrdo nesie názov "Havraní priesmyk". Taktiež je to aj posledný report pred našou veľkou letnou hrou, Corvus Terra.

Post has attachment
Deň detí v Drienovci

Drienovec 4.6.2016 – Boli sme pozvaní, aby se spríjemnili deň detí aj v tejto malebnej dedinke. Deti sa mohli stať na chvíľu bojovníkmi, lukostrelcami, alebo sa len tak zabaviť pri čarovaní, či zamaškrtiť si na sladkostiach z našej “bezodnej” truhlice. A…

Post has attachment
Deň detí plný fantázie

Košice, 29.5.2019 - Aj tento rok, sa deti na chvíľu sa stali neohrozenými bojovníkmi, vznešenými a mocnými čarodejmi, rýchlymi a presnými lukostrelcami, alebo si mohli zahrať pôvodné stolové hry, či vyskúšať metlobal.
Wait while more posts are being loaded