Profile

Cover photo
88 followers|21,704 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj John Legend duke shijuar ditët e nxehta të korrikut. Modelja ka postuar disa foto në faqen e saj të Instagramit me rroba banjo ku ka treguar edhe njëherë linjat e saj të mbushura dhe tepër seksi. what's up chicken…
 ·  Translate
Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj John Legend duke shijuar ditët e nxehta të korrikut. Modelja ka postuar disa foto në faqen e saj të Instagramit me rroba banjo ku ka treguar edhe njëherë linjat e saj të mbushura dhe tepër seksi. what's up chicken butt A video posted by @chrissyteigen on Jul 30, 2015 […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
TIRANE- Kryeministri Rama nuk do të bëjë ndryshime në Qeveri as në shtator. Ai tha se pushimet e gushtit janë të mjaftueshme që ministrat të vijnë me energji të reja për të filluar punë në sesionin tjetër. “Rifreskimin do ta bëjë gjatë pushimeve të…
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Delinda Zhupa është aktorja simpatike e spektaklit “Portokalli”, e cila qëlloi menjëherë në shenjë me personazhin tipik, Miss Dhoqina Shtrëmbari. Me paruke të verdha, e pesë fjalë në fjalor, Delinda ka bërë shumë fansa për vete me humorin e saj, ndërsa…
 ·  Translate
Delinda Zhupa është aktorja simpatike e spektaklit “Portokalli”, e cila qëlloi menjëherë në shenjë me personazhin tipik, Miss Dhoqina Shtrëmbari. Me paruke të verdha, e pesë fjalë në fjalor, Delinda ka bërë shumë fansa për vete me humorin e saj, ndërsa përfaqëson fenomenin “Miss” në Shqipëri, ose ndryshe vajzën e bukur, por që s’di të […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Ekipi i Kukësit duket se do t’i japë parakohe lamtumirën Europa League. Kjo për shkak të dhunës së tifozëve gjatë pjesës së dytë të takimit të luajtur në “Qemal Stafa” ndaj Legia-s së Varshavës. Goditja e një lojtari të ekipit polak me send të fortë në…
 ·  Translate
Ekipi i Kukësit duket se do t’i japë parakohe lamtumirën Europa League. Kjo për shkak të dhunës së tifozëve gjatë pjesës së dytë të takimit të luajtur në “Qemal Stafa” ndaj Legia-s së Varshavës. Goditja e një lojtari të ekipit polak me send të fortë në kokë solli ndërprerjen e ndeshjes dhe më pas u mor […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Kreu i ri i Bashkisë Erion Veliaj ka mbërritur në Bashkinë e Tiranës, për t’u betuar dhe për të marrë zyrtarisht detyrën e tij. Qytetarë të shumtë kanë pritur Veliajn para hyrjes së Bashkisë, duke e përcjellë me duartrokitje. Për të pritur Veliajn kishin…
 ·  Translate
Kreu i ri i Bashkisë Erion Veliaj ka mbërritur në Bashkinë e Tiranës, për t’u betuar dhe për të marrë zyrtarisht detyrën e tij. Qytetarë të shumtë kanë pritur Veliajn para hyrjes së Bashkisë, duke e përcjellë me duartrokitje. Për të pritur Veliajn kishin dalë edhe Kreu i Këshillit, Aldrin Dalipi, nënkryetarja Vjollca Braho dhe […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Klubi i Futbollit Lushnja u themelua në 27.07.1930 në Lushnje 85 vjet më parë.Më 1945 pas luftës së dytë botërore ishte i njohur edhe me emrin Traktori (Lushnja),vit në të cilin debuton në ligën e parë të futbollit shqiptarë.Më 1950 i ndryshohet emri në…
 ·  Translate
Klubi i Futbollit Lushnja u themelua në 27.07.1930 në Lushnje 85 vjet më parë.Më 1945 pas luftës së dytë botërore ishte i njohur edhe me emrin Traktori (Lushnja),vit në të cilin debuton në ligën e parë të futbollit shqiptarë.Më 1950 i ndryshohet emri në Lushnja dhe më 1958 i rikthehet sërish emri Traktori të cilin […]
1
Add a comment...
In their circles
1 person
Have them in circles
88 people
Lumi imeri's profile photo
Besniki Skora's profile photo
Sokol Smoki's profile photo
Petros Elezi's profile photo
Argjenta Bajrami's profile photo
Klodiana Taci's profile photo
Ardian Temaj's profile photo
Albanian Tourism's profile photo
Blerina Zahaj's profile photo

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
A e keni menduar ndonjëherë se çfarë ndodh me trupin tuaj, pasi ju pini një kanaçe me Coca Cola? Një studim i ri ka zbuluar reagimin që ajo jep për një orë pas konsumimit, nga gllënjka e parë, e deri në 60 minuta pas mbarimit. Grafiku i hartuar nga…
 ·  Translate
A e keni menduar ndonjëherë se çfarë ndodh me trupin tuaj, pasi ju pini një kanaçe me Coca Cola? Një studim i ri ka zbuluar reagimin që ajo jep për një orë pas konsumimit, nga gllënjka e parë, e deri në 60 minuta pas mbarimit. Grafiku i hartuar nga “Renegade Pharmacist” është ndarë në disa faza […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Nuk e ka humbur sensin e saj për fashion, ndonëse prej javësh Kim Kardashian i është rikthyer stilit të saj. Ndërsa po shijon shtatzaninë e saj të dytë, Kim shfaqet çdo ditë me fustane të ndryshme ndonëse ngjyra bezhë mbetet e preferuara e saj, kjo edhe…
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Mjeku radiolog i Spitalit të Shkodrës Agron Terolli, djali i të cilit ndodhet në burg, ishte objektivi për të cilin 21-vjeçari Osman Mulja tashmë i arrestuar, ishte paguar për ta ekzekutuar. Porosia për këtë atentat të parandaluar ishte dhënë nga një i…
 ·  Translate
Mjeku radiolog i Spitalit të Shkodrës Agron Terolli, djali i të cilit ndodhet në burg, ishte objektivi për të cilin 21-vjeçari Osman Mulja tashmë i arrestuar, ishte paguar për ta ekzekutuar. Porosia për këtë atentat të parandaluar ishte dhënë nga një i burgosur. Eljon Hato që vuan dënimin në burgun e Lezhës për vrasje është […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Ministria e Arsimit dhe Sportit ka publikuar datat për provimet e Maturës Shtetërore për sezonin e vjeshtës. Sipas MAS, provimi i Gjuhës së Huaj do të zhvillohet më 1 shtator ndërsa provimi i Gjuhës Shqipe zhvillohet më 3 shtator. Në deklaratën për mediat…
 ·  Translate
Ministria e Arsimit dhe Sportit ka publikuar datat për provimet e Maturës Shtetërore për sezonin e vjeshtës. Sipas MAS, provimi i Gjuhës së Huaj do të zhvillohet më 1 shtator ndërsa provimi i Gjuhës Shqipe zhvillohet më 3 shtator. Në deklaratën për mediat MAS njofton se “Provimi i Matematikës do të zhvillohet më 7 shtator […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Ardian Fullani, ish-Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, u njoh zyrtarisht me akuzat e ngritura ndaj tij nga Prokuroria. Fullani është paraqitur në organin e akuzës, i shoqëruar nga avokati i tij Maksim Haxhia, ndërsa prokurori i cështjes Ndini Tavani i ka…
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Milsami 0-2 Skënderbeu Golat: Salihi 49′, 72′ (11m) Formacioni zyrtar: Milsami: Mitu, Rhaili, Erhan, Schedrack, Rassulov, Bolohan, Zarichnyuk, Patras, Andronic, Belak, Buda Skënderbeu: Shehi, Jashanica, Vangjeli, Radas, Nimaga, Latifi, Eskuerdinja, Lilaj,…
 ·  Translate
Milsami 0-2 Skënderbeu Golat: Salihi 49′, 72′ (11m) Formacioni zyrtar: Milsami: Mitu, Rhaili, Erhan, Schedrack, Rassulov, Bolohan, Zarichnyuk, Patras, Andronic, Belak, Buda Skënderbeu: Shehi, Jashanica, Vangjeli, Radas, Nimaga, Latifi, Eskuerdinja, Lilaj, Shkëmbi, Salihi, Berisha. Skënderbe historik. Djemtë e Josës triumfojnë në Moldavi ndaj skuadrës së Milsamit. Korçarët arrijnë të realizojnë dy herë në portën e […]
1
Add a comment...
People
In their circles
1 person
Have them in circles
88 people
Lumi imeri's profile photo
Besniki Skora's profile photo
Sokol Smoki's profile photo
Petros Elezi's profile photo
Argjenta Bajrami's profile photo
Klodiana Taci's profile photo
Ardian Temaj's profile photo
Albanian Tourism's profile photo
Blerina Zahaj's profile photo
Contact Information
Contact info
Email
Story
Tagline
Lajme shqip, lajmet shqip, lajmet e fundit ne shqip nga Shqiperia dhe bota.
Introduction
Lajmet shqip eshte nje faqe me informacione nga me te ndryshmet. Na ndiqni dhe do te merrni informacionet e ores se fundit. Informacion, kuriozitete, sport, auto, udhetim