Profile

Cover photo
96 followers|25,284 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Ylli i futbollit portugez, Kristiano Ronaldo duket se e ka harruar shume shpejt Irina Shaik. Mediat e huaja shkruajne sot se futbollisti i Realit ka nisur nje histori dashurie me modelen 19 vjecare daneze Maja Darving. Sipas tyre Ronaldo dhe e dashuria e…
 ·  Translate
Ylli i futbollit portugez, Kristiano Ronaldo duket se e ka harruar shume shpejt Irina Shaik. Mediat e huaja shkruajne sot se futbollisti i Realit ka nisur nje histori dashurie me modelen 19 vjecare daneze Maja Darving. Sipas tyre Ronaldo dhe e dashuria e tij e re kane kaluar disa fundjava se bashku.  
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Terapia e specializuar duket se ka dhënë efekt. Lorik Cana e kaloi lëndimin e pësuar në këmbën e majtë dhe është gati për lojë. Lajmi i mirë konfirmohet edhe nga klubi i Nantës. Mbrojtësi kuqezi është grumbulluar nga trajneri Der Zakarian për sfidën e së…
 ·  Translate
Terapia e specializuar duket se ka dhënë efekt. Lorik Cana e kaloi lëndimin e pësuar në këmbën e majtë dhe është gati për lojë. Lajmi i mirë konfirmohet edhe nga klubi i Nantës. Mbrojtësi kuqezi është grumbulluar nga trajneri Der Zakarian për sfidën e së shtunës në Ligën e Parë franceze, në fushën e Nisës. […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Tifogrupi i kombëtares kuqezi kanë reaguar sot ndaj qeverisë shqiptare dhe ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit për masat e vëna në ndeshjen e 8 tetorit, Shqipëri-Serbi që do luhet në “Elbasan Arena”. Tifozët shprehin indinjatën e tyre nëpërmjet një…
 ·  Translate
Tifogrupi i kombëtares kuqezi kanë reaguar sot ndaj qeverisë shqiptare dhe ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit për masat e vëna në ndeshjen e 8 tetorit, Shqipëri-Serbi që do luhet në “Elbasan Arena”. Tifozët shprehin indinjatën e tyre nëpërmjet një deklarate ku theksojnë se kushtet e vëna nga organizatorët e ndeshjes janë të papranueshme madje edhe […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Aksioni i lajmëruar që prej 1 tetorit ndaj makinave të verdha që nuk kanë licencë si taksi ka filluar. Postblloqet e Policisë Rrugore kanë ndaluar çdo mjet me këtë ngjyrë dhe u kanë marrë lejet e qarkullimit drejtuesve të tyre. Mirëpo, në këtë aksion janë…
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Dy persona janë ekzekutuar me automatik dhe një tjetër ka mbetur i plagosur, mbrëmjen e së enjtes. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ramiz Kovaçi” në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake rreth orës 20:00, prapa Lulishtes “1 Majit”, në rrugën “ Ramis…
 ·  Translate
Dy persona janë ekzekutuar me automatik dhe një tjetër ka mbetur i plagosur, mbrëmjen e së enjtes. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ramiz Kovaçi” në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake rreth orës 20:00, prapa Lulishtes “1 Majit”, në rrugën “ Ramis Kovaçi” persona të pa identifikuar kanë qëlluar me armë zjarri tip kallashnikov në drejtim të […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Sipas portalit serb, ‘Telegraf.rs’ para startimit të sfidës Shqipëri – Serbi, është arritur një marrëveshje mes dy federatave që të këndohet edhe një këngë serbisht. Më saktë, do të këndojë një grup rrok, me emrin Bajaga, të ardhur posaçërisht për këtë…
 ·  Translate
1
Add a comment...
In their circles
1 person
Have them in circles
96 people
Klodiana Taci's profile photo
enki toska's profile photo
Francesk Voli's profile photo
Serafina Dalina Tuana's profile photo
Sokol Llaka's profile photo
naser shabani's profile photo
murat mehmeti's profile photo
Blerina Zahaj's profile photo
xhevat mehmeti's profile photo

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Arrestohen autorët e vrasjes së dyfishtë në kryeqytet dy ditë më parë, ku të vrarë mbetën dy të rinj, dhe u plagos një tjetër. Në pranga janë vënë shtetasit Sael Sulaj dhe Vasjel Çavo, të dy të moshës 20­vjeçare. Në një deklaratë për mediat, kreu i…
 ·  Translate
Arrestohen autorët e vrasjes së dyfishtë në kryeqytet dy ditë më parë, ku të vrarë mbetën dy të rinj, dhe u plagos një tjetër. Në pranga janë vënë shtetasit Sael Sulaj dhe Vasjel Çavo, të dy të moshës 20­vjeçare. Në një deklaratë për mediat, kreu i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, tha se motivi i […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Klubi rus, FC Lokomotiv Moska ka kerkuar falje zyrtare në websajtin e klubit në internet. Ajo që e bën më të veçantë deklaratën e tyre zyrtare është se klubi moskovit mbi të gjitha kërkon ndëshkimin e tifozëve sipas regullave të UEFA-S dhe Federates Ruse…
 ·  Translate
Klubi rus, FC Lokomotiv Moska ka kerkuar falje zyrtare në websajtin e klubit në internet. Ajo që e bën më të veçantë deklaratën e tyre zyrtare është se klubi moskovit mbi të gjitha kërkon ndëshkimin e tifozëve sipas regullave të UEFA-S dhe Federates Ruse të futbollit. Gjithashtu nëpërmjet komunikatës zyrtare ata i kerkojnë ndjese tifozeve […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Ka kaluar pak kohe qe nga lajmi për divorcin e saj dhe kurioziteti i mediave për Aurela Hoxhën nuk është venitur aspak. Bukuroshja duket se ka vendosur të jetë prezente në jetën publike, por pa dhënë shumë detaje mbi jetën private. Fotot sensuale, por…
 ·  Translate
Ka kaluar pak kohe qe nga lajmi për divorcin e saj dhe kurioziteti i mediave për Aurela Hoxhën nuk është venitur aspak. Bukuroshja duket se ka vendosur të jetë prezente në jetën publike, por pa dhënë shumë detaje mbi jetën private. Fotot sensuale, por edhe të rejat në karrierën e saj, nuk bënë që të […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Atentati ku mbetën të vdekur dy persona dhe një i tretë i plagosur është përshkruar si një luftë e vërtetë nga E. Gj., e mbijetuara e këtij atentati, e cila nuk mori asnjë dëmtim nga 30 plumbat e shtënë drejt makinës ku ajo udhëtonte. E mbetur e shokuar…
 ·  Translate
Atentati ku mbetën të vdekur dy persona dhe një i tretë i plagosur është përshkruar si një luftë e vërtetë nga E. Gj., e mbijetuara e këtij atentati, e cila nuk mori asnjë dëmtim nga 30 plumbat e shtënë drejt makinës ku ajo udhëtonte. E mbetur e shokuar nga ato që pa dhe përjetoi mbrëmjen […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Edi Rama dhe Lulzim Basha janë takuar në Vjenë (Austri). Konfirmimi vjen nga një burim brenda selisë blu, i cili nën zë tha: “PO, janë takuar në Vjenë”. Ndërmjetësit kanë qenë një multimiliarder shqiptar që ka aktivitet edhe në Austri, bashkë me një lob…
 ·  Translate
Edi Rama dhe Lulzim Basha janë takuar në Vjenë (Austri). Konfirmimi vjen nga një burim brenda selisë blu, i cili nën zë tha: “PO, janë takuar në Vjenë”. Ndërmjetësit kanë qenë një multimiliarder shqiptar që ka aktivitet edhe në Austri, bashkë me një lob mediatik në Tiranë, mik i Berishës dhe së fundi edhe i […]
1
Add a comment...

Lajmetshqip

Shared publicly  - 
 
Julian Sinanaj i hetuar dhe nën akuzës si vrasësi me pagesë i “bandës së tritolit” në Vlorë ka “shpërthyer” në akuza ndaj prokurorisë duke kërkuar llogari se përse nuk arrestohen personat e përfshirë në krime të ndryshme dhe të denoncuar prej tij. “Nëse…
 ·  Translate
Julian Sinanaj i hetuar dhe nën akuzës si vrasësi me pagesë i “bandës së tritolit” në Vlorë ka “shpërthyer” në akuza ndaj prokurorisë duke kërkuar llogari se përse nuk arrestohen personat e përfshirë në krime të ndryshme dhe të denoncuar prej tij. “Nëse ju nuk arrestoni ata që kam denoncuar, kjo tregon që ju nuk […]
1
Add a comment...
People
In their circles
1 person
Have them in circles
96 people
Klodiana Taci's profile photo
enki toska's profile photo
Francesk Voli's profile photo
Serafina Dalina Tuana's profile photo
Sokol Llaka's profile photo
naser shabani's profile photo
murat mehmeti's profile photo
Blerina Zahaj's profile photo
xhevat mehmeti's profile photo
Contact Information
Contact info
Email
Story
Tagline
Lajme shqip, lajmet shqip, lajmet e fundit ne shqip nga Shqiperia dhe bota.
Introduction
Lajmet shqip eshte nje faqe me informacione nga me te ndryshmet. Na ndiqni dhe do te merrni informacionet e ores se fundit. Informacion, kuriozitete, sport, auto, udhetim