Profile

Cover photo
Ladislav Hofman
Works at Reformy.cz o.s.
Attends Technická univerzita v Liberci
Lived in Mříčná
198 followers|373,790 views
AboutPostsPhotos+1'sReviews

Stream

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
Pokud osobně hájíte, abych byl zavřen do klece, pokud nezaplatím za jakékoli "vládní" věci, které VY chcete, prosím nepředstírejte, že jste tolerantní, nenásilní, osvícení nebo soucitní. Nepředstírejte, že věříte v "žij a nech žít" a nepředstírejte, že chcete mír, svobodu a harmonii. Je jednoduše pravdou, že jediní lidé ochotní "žít a nechat žít" jsou voluntaristé.

Takže, můžete předstírat starost a respekt k bližním a přitom pokračovat v obhajobě rozsáhlého autoritářského násilí, nebo můžete přijmout koncept sebe-vlastnictví a mírového soužití a stát se anarchistou (pozn.rozuměj anarchokapitalistou).

Larken Rose
 ·  Translate
3
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
Potvrzeno předsedou výboru pro lidská práva, zástupcem Saúdské Arabie.
 ·  Translate
Pouze jeden stát ze všech 193 členských zemí OSN porušuje práva žen – Izrael. Vyplývá to ze závěrečné zprávy, kterou v pátek předložila Komise pro postavení žen při OSN. Výsledky Komise, v jejímž předsednictví sedí Írán nebo Súdán, Izrael označil za pokrytectví a zaujatost.
4
5
Jan Jelínek's profile photo
 
OSN je opravdu komická organizace, která dneska už nemá žádnou váhu...
 ·  Translate
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
Ondřej Martínek: "..moderní stroje dokážou vyrobit věci, které byly před pár desítkami let nemyslitelné. Typickým příkladem je automobilový průmysl. Roboti se v něm využívají všude, kde to jde. A ono to jde skoro všude. Přesto v oboru pracuje více lidí, ne méně. Jistě, ubylo nekvalifikovaných dělníků, ale místo nich je méně ale mnohem lépe zaplacených specialistů, a k tomu se na výrobě podílí obrovské množství konstruktérů, technologů, manažerů, pracovníků logistiky a jiných profesí, které dřív prostě neexistovaly."

Jan Altman: "Přesně tak. A nebýt socialismu, ti konstruktéři, technologové, manažeři, logistici, designéři i ti kvalifikovaní "dělníci" si rádi najmou služby těch nejméně kvalifikovaných na služby jako zahradník, chůva, paní na úklid (a mnoha dalších). Bohužel ti kvalifikovaní ale musejí odevzdat přes 60 % výdělku (přímé a nepřímé daně) a tak jim na to nezbude. K tomu někoho si na něco najmout je velmi riskantní byrokratické martyrium. A ten, koho si najímáte, je proklatě drahý, protože i on z toho musí zaplatit vysoké přímé a nepřímé daně a musí mu zbýt na živobytí, jinak to pro něj nemá smysl dělat. A tak v důsledku socialismu lidé nedostanou služby, které by si rádi dopřáli. Jiní lidé nenajdou práci. První musejí platit druhým za to, že nedělají nic. Automobilka je nucena dovézt si pracovní sílu ze zemí na východ od nás. Tedy dokud jí nedojde, že se tam má přesunout celá. A reakce salónních bolševiků? Je potřeba ještě více socialismu.."
 ·  Translate
4
1
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
Dobrou inspirací v mnoha věcech nám může být Lichtenštejnsko...
 ·  Translate
Nemají vlastní porodnici, protože se tady rodilo tak málo dětí, že se zkrátka nevyplatila. To samé platí o vězení. A polovina lidí, které za...
3
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
Občas někdo říká, že se věnujeme okrajovým tématům a máme řešit daně a rozpočet. Čtu si zprávy jen za poslední týden:

1. EU připravuje zavedení daňového pekla v celé Evropě a chce zlikvidovat daňovou konkurenci

2. Evropský soud schválil cenzuru na internetových fórech a ještě chce hnát ke zodpovědnosti nevinné majitele stránek

3. Ministryně Marxová připravuje zavedení norského systému kradení dětí do ČR

4. V Evropském parlamentu vymýšlejí, jak lidem zakázat, aby svobodně prodávali vlastní fotografie

5. Bureš začíná již nepokrytě zneužívat svého postavení a posílá šikanující úřady na své protivníky

Svoboda je celek a skládá se ze všech těchto věcí, i když jednotlivě mohou působit, že nejsou tak důležité. Jenže když se necháme salámově připravit o každou z nich, tak už pak nezbyde prostor ani řešit ty daně. Musíme se bránit proti každé špatnosti!

Miroslav Jahoda @ FB
 ·  Translate
6
1
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
"Továrna na "nic"

Byla jednou jedna firma s továrnami, které nic nevyráběly. Natolik se firmě a továrnám dařilo vyrábět "nic", že musely ke svým 410 000 zaměstnancům přijmout další 3000. Úspěchy také dosáhli v platové politice a proto dělníci v této továrně také mají vyšší platy než v řadě dalších. V této firmě na nic jsou také velmi zdatní odboráři, kteří vyjednali, že nový služební zákon nejen přinese zaměstnancům při propuštění 12 odstupných platů, zároveň také nebude možné zaměstnance vyhodit.

Společnost je také řízená velmi efektivně, jedno z centrálních ústředí má také tato firma z Bruselu, z této pobočky přichází řada užitečných vyhlášek, které české pobočce pomáhají efektivněji a inovativněji vyrábět nic a ještě za to zaplatit.

Přeji panu ředitelovi společnosti Bohuslavovi Sobotkovi ať mu jeho firma nadále vzkvétá, možná dosáhne slávy jednoho nejmenovaného konglomerátu, který tu byl před 25 lety.

Jen se na nás pane řediteli nezlobte, když bychom se rozhodli vaše výrobky nekoupit ani za ně nezaplatit. Vážíme si vašich výrobků, které vaši zaměstnanci s obětavostí vyrábějí, ale musíme je odmítnout, nepotřebujeme je. Snad nám to nebudete mít za zlé."
 ·  Translate
9
3
Hynek Švarc's profile photoJaroslav Záruba's profile photoVáclav Král's profile photoVladimír Mašek's profile photo
9 comments
 
+Hynek Švarc ANO, přesně takhle to funguje.
 ·  Translate
Add a comment...
Have him in circles
198 people
Adéla Knopová's profile photo
Zdraví-nemoc.cz's profile photo
Hynek Švarc's profile photo
Rafia Islam's profile photo
Zobraziť Viac's profile photo
Lukáš Stibůrek's profile photo
Jiří Sůva's profile photo
Martin Švadlenka's profile photo
Vita Glusa's profile photo

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
Intergenerational Child Abuse
"When governments take on debt, it has very serious implications, especially for future generations. Because their primary source of revenue is theft, government debt is a promise to steal from someone in the future. In some countries, children today are born with a debt that would take them a lifetime to repay, even with extreme tax rates. When those who haven’t even had a chance to vote are forced to pay for the mistakes of past generations, that is intergenerational child abuse."
Adam Kokesh
1
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
"I'm enjoying the irony of American Sanders supporters lecturing me, a former Soviet citizen, on the glories of Socialism and what it really means! Socialism sounds great in speech soundbites and on Facebook, but please keep it there. In practice, it corrodes not only the economy but the human spirit itself, and the ambition and achievement that made modern capitalism possible and brought billions of people out of poverty. Talking about Socialism is a huge luxury, a luxury that was paid for by the successes of capitalism. Income inequality is a huge problem, absolutely. But the idea that the solution is more government, more regulation, more debt, and less risk is dangerously absurd."
Garry Kasparov
https://www.facebook.com/GKKasparov/posts/10154026469573307?fref=nf
1
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
"Je to Boží posel, a já nuzný si toho všiml až teď: Život Andreje Babiše provází celá řada zázraků. Za socialistického režimu mohl studovat ve Švýcarsku, i když jeho rodina nepatřila ke komunistické nomenklatuře, byl registrován jako agent Státní bezpečnosti, i když s ní nespolupracoval, jeho bývalý zaměstnavatel Petrimex mu nezištně věnoval svoji úspěšnou českou pobočku a tajemná společnost vlastnící pouze poštovní schránku mu na rozjezd podnikání nezištně půjčila peníze."
:D
 ·  Translate
3
1
Jaroslav V.'s profile photo
 
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
"Permissions are Revocable: Users can revoke an app's permissions at any time. If a user turns off an app's permissions, the app is not notified. Once again, your app should verify that it has needed permissions before performing any restricted actions."

To bude podmínek. Dobrá věc, co se zasekla v půli cesty...
1
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
"Projev A. Merkel nějak nechápu. Všichni včetně ní se diví, že i když si ohledně eurozóny celou dobu lžou do kapsy i navenek, stejně to nefunguje. I kdyby se dohodli na čemkoliv a té nové lži znovu říkali záchrana stejně Řecko svoje dluhy nikdy nezaplatí."
via Tomáš Pilař @ Facebook
 ·  Translate
3
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
Ještě k EET...
5
1
Add a comment...
People
Have him in circles
198 people
Adéla Knopová's profile photo
Zdraví-nemoc.cz's profile photo
Hynek Švarc's profile photo
Rafia Islam's profile photo
Zobraziť Viac's profile photo
Lukáš Stibůrek's profile photo
Jiří Sůva's profile photo
Martin Švadlenka's profile photo
Vita Glusa's profile photo
Work
Occupation
Spotřebitel
Employment
  • Reformy.cz o.s.
    present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
Mříčná
Contact Information
Home
Phone
603388283
Story
Tagline
Už jako malý kluk jsem chtěl žít nebezpečným životem pašeráka másla
Bragging rights
Skoro jsem vyhrál Ferrari, no fakt, nekecám!
Education
  • Technická univerzita v Liberci
    Informační technologie, 2010 - present
  • Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
    Elektronické informační systémy, 2006 - 2010
Basic Information
Gender
Male
Ladislav Hofman's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Jídelníček – Aplikace pro Android ve službě Google Play
market.android.com

Dosáhněte konečně ideální váhy. Hubněte přirozeně a zdravě. Vyhněte se nepopulárnímu „JoJo” efektu. Vyplňte několik údajů a my vám sestavíme

Using COPY in your JDBC code
pgpen.blogspot.com

COPY operation is a very useful command when using PostgreSQL. It helps you load the data efficiently into your database. But many a times t

Penzion a restaurace Buranka
plus.google.com

Penzion a restaurace Buranka hasn't shared anything on this page with you.

Google Drive
drive.google.com

Access everywhere. Google Drive is everywhere you are—on the web, in your home, at the office and on the go. So wherever you are, your stuff

Pavel Kohout: Jak střelit Evropu do nohy
euro.e15.cz

Daň z finančních transakcí je pěknou a zdaleka ne první ukázkou toho, že cesty dlážděné dobrými úmysly vedou čato do pekla. Je nepochybné, ž

Strana svobodných občanů
plus.google.com

svoboda, odpovědnost, spravedlnost, demokracie

Nigel Farage: EU jde ke dnu - demokratická revoluce se šíří na severu Ev...
www.youtube.com

http://www.reformy.cz/zpravy/nigel-farage-eu-jde-ke-dnu/ http://www.euroSEPtik.cz http://www.svobodni.cz Translate to other languages here h

Slovenská koruna - Wikipedie
cs.wikipedia.org

V souvislosti se změnou centrální parity 28. května 2008 se ministr financí Ján Počiatek dostal do vážného podezření, že některým firmám (J&

Hugo Salinas: ZLATÝ STANDARD je tvůrce a ochránce pracovních míst (čtvrt...
www.zlaterezervy.cz

Hugo Salinas: ZLATÝ STANDARD je tvůrce a ochránce pracovních míst (čtvrtý díl)

Nepropásněme vzácnou příležitost mlčet!
www.vlastnihlavou.cz

Jacques Chirac, předchozí prezident Francie kdysi na adresu nových členů EU včetně ČR prohlásil, že propásli vzácnou příležitost mlčet.Více.

Professional Tool : Detector, Screwdriver, Adhesive, Metal Detector - Fr...
dx.com

Worldwide free shipping for professional tools. Buy professional tool or metal detector from dealextreme, enjoying great price and satisfied

Barajova kniha o HTML5
plus.google.com

Oficiální "fanklub" této OpenSource publikace, návrhy na zlepšení, nové verze a podobně.

Hugo Salinas: ZLATÝ STANDARD je tvůrce a ochránce pracovních míst (pátý ...
www.zlaterezervy.cz

Hugo Salinas: ZLATÝ STANDARD je tvůrce a ochránce pracovních míst (pátý - závěrečný díl)

Bude ČNB nakupovat také zimbabwské dluhopisy?
www.zlaterezervy.cz

Viceguvernér ČNB M. Hampl potvrdil záměr ČNB nakoupit dluhopisy. „Jak je možné, že jiné centrální banky nakupují zlato?“ více na zlaterezerv

Meteor - CHMI meteoradar
market.android.com

View of meteorological radar data that covers area of Czech Republic. Simply "See where it rains". View of meteorological radar data that co

Ron Paul - bojovník proti selhávajícím principům |
humanaction.cz

I nás zužují deficitní rozpočty, nesmyslné regulace, nezodpovědná politika centrálních bank a neudržitelnost sociálního státu je veřejným ta

Hotovky za 59 a k tomu Svijany 11°, Plzeň 12°, Svijanská Kněžna 13°, točená Kofola, karambol, wi-fi... Paráda ;)
Public - 3 years ago
reviewed 3 years ago
1 review
Map
Map
Map