Profile

Cover photo
Ladislav Hofman
Works at Reformy.cz o.s.
Attends Technická univerzita v Liberci
Lived in Mříčná
201 followers|338,492 views
AboutPostsPhotos+1'sReviews

Stream

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
"Poloviční sazba než když to uděláš s BMW..."
 ·  Translate
1
Vojtěch Novák's profile photoAlbion von Darx's profile photo
4 comments
 
+Vojtěch Novák myslel jsem si to, ale stejne mi to nedalo :D
 ·  Translate
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
5
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
"Tak konečne môžu mať aj ľudia rovnakého pohlavia štátnu pečiatku, že ich láska je skutočná a večná. Viem si predstaviť ten život bez tej pečiatky, to by muselo byť frustrujúce...ako si vôbec mali partneri dokazovať, že sa milujú? No nijako. Ale teraz sa všetko zmenilo:

Žena č. 1 - niekedy si myslím, že ma už neľúbiš

Žena č. 2 - neboj sa drahá, pozri, tu nám úrady potvrdili, že sa budeme milovať na veky vekúce. A ak by si mala pochybnosti, tak pozri: tu je notárska pečiatka. Nejde teda o žiadny fake, naša láska je naozaj skutočná.

A budú žiť šťastne, až kým nepomrú. a vždy keď budú prežívať tie najhoršie chvíle, stačí, že sa pozrú na spomínanú notársku pečiatku a hneď všetko budú vidieť s nadhľadom. Notárska pečiatka, to je tá jediná istota, jediný pevný bod v celom vesmíre, na ktorý sa môžu partneri vždy spoľahnúť. Počuli ste už snáď niekedy o tom, že by niečo štátne nefungovalo?"

Z jedné diskuse na Facebooku. To je tak kouzelně napsané... :D
 ·  Translate
The Finnish Parliament has approved a bill allowing same-sex marriage. The vote was 105 to 92, with one MP absent.
3
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
"Je potřeba si uvědomit, že některé věci se mění a ten západ, ten dříve dobrý západ Regana, Kohla a Thatherové rozhodně není totožný se západem Van Rompuiho, Barrosa a Obamy. Z bývalé bašty pravice se stala komunistická enkláva, kde socialismus s nelidskou tváří vyhrává na celé čáře. Zbytky svobod jsou rok od roku oklešťovány a potlačovány. A my, jako ta žába v hrnci si při každém zvýšení teploty o jeden stupeň nalháváme, že se ta voda ještě nevaří a že je to přece ten původní hrnec, do kterého jsme s takovou radostí vlezli. Jenže než si to dostatečný počet žab uvědomí, bude asi pozdě a budou z nás jen delikatesa na stole rudě smýšlejících samozvaných spasitelů světa, kteří nás tímto dovedou do rudého pekla dříve, než se nadějeme."

Pavel Květoslav Kolář @ Facebook
 ·  Translate
15
5
John T. Cooper's profile photoJohnnie Martynov's profile photo
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
"Jestliže obyvatelé nějakého území, byť by to byla jednotlivá vesnice, jednotlivý region nebo řada spolu souvisejících regionů, dali neovlivněným hlasováním najevo, že si nepřejí zůstat ve svazku onoho státu, k němuž právě příslušejí, ale že chtějí vytvořit samostatný stát anebo patřit k jinému státu, je třeba tomuto přání vyhovět. Jedině toto může účinně zabránit občanským válkám, revolucím a válkám mezi státy."
Ludwig von Mises, Liberalismus, první vydání 1927
 ·  Translate
7
3
Albion von Darx's profile photoRadek Spáčil's profile photoVáclav Král's profile photoJán Ďaďo's profile photo
24 comments
 
+Petr Bednář Mluveni o boleni kolene sice to boleni nezastavi, ale existuje relativne vysoka pravdepodobnost, ze se dostanes do diskuse s nekym, koho uz taky koleno bolelo, kteryzto ti muze poradit, co s tim delat. Takze v konecnem dusledku se pouhym mluvenim dostane bliz k reseni problemu. Takoveto "pouhe tlachani" je potom docela vyznamnym nastrojem v demokracii, kde funguje jako (vetsinou) nezavisle medium.
 ·  Translate
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
Těm, co pokládají otázky, proč USA a EU podporují současnou vládu na Ukrajině se dostává nejčastější odpovědi, že tazatel je putinovec, rusofil, levičák a leckdy i komunista.

Přitom :

* v čele USA stojí nejlevicovější levičák, který se kdy stal prezidentem USA;

* předsedou Evropské komise je José Manuel Barroso, ex-předseda Portugalské komunistické strany pracujících;

* předsedou Evropského parlamentu je Martin Schulz, socialista a autor výroku : "Když padl Sovětský svaz, neznamená to, že kapitalismus zvítězil. Když necháme kapitalismus rozhodovat nadále, budou miliony obětí".

* ministryní zahraničí EU je Catherine Ashton, bývalá členka organizace "Kampaň za jaderné odzbrojení", což byla odnož Komunistické strany Velké Británie a organizace financovaná ze Sovětského svazu;

* komisařem za Estonsko je Siim Kallas, bývalý člen Komunistické strany Sovětského svazu a perlička, i Nejvyššího Sovětu SSSR;

* komisařem za Lotyšsko je Andris Piebalgs, bývalý člen Komunistické strany Sovětského svazu;

* komisařem za Českou republiku je Štefan Füle, bývalý člen KSČ;

* komisařem za Slovenskou republiku Maroš Šefcovič, bývalý člen KSČ;

* komisařem za Řecko Maria Damanaki, bývalá členka Komunistické strany Řecka;

* komisařem za Slovinsko Janez Potocnik je bývalým členem Komunistické strany Jugoslávie.

Drží-li většinu nejvyšších funkcí v EU komunisté, pak se nabízí otázka, zda režim, který reprezentují, je, či není komunistický. Co se týče Baracka Husseina Obamy, který se zhlédl v evropském sociálním systému, dosadil na místo CIA muslima a podává si ruku s Raúlem Castrem, tak o tomto člověku můžeme objektivně říci, že je zřejmě nejmenším komunistou ze všech zde uvedených.

V každém případě tito lidé a jejich postoje nemohou být pro každého demokraticky smýšlejícího člověka zárukou demokratického vývoje. A nemohou-li být takovou zárukou, pak mi nejde na rozum, proč mne někteří lidé za to, že se ptám, proč USA a EU podporují současnou ukrajinskou vládu, která bombarduje těžkými zbraněmi svá města, nazývají rusofilem, putinovcem, levičákem a komunistou. Totiž to, že nedůvěřuji této komunistické eskalaci ve strukturách EU, jen znamená, že nejsem zaručeně komunista.

A kdo jsou tedy ti, kteří mne komunistou nazývají ?

via Petr Homola @ Facebook
 ·  Translate
9
7
Albion von Darx's profile photoMarek “Zafael” Kubiš's profile photo
Add a comment...
Have him in circles
201 people
Hvězdná brána | SG-Portal.eu's profile photo
Tomáš Pajonk's profile photo
Václav Kupilík's profile photo
David Langer's profile photo
Jiří Pivoda's profile photo
Vojta Vesely's profile photo
Honza Čančík's profile photo
Tattoo Nightmare's profile photo
Ondřej Hadaš's profile photo

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
...
 ·  Translate
Nasli jste perfektniho cloveka do vasi firmy - rekneme, ze se jmenuje Eric. Vy ho chcete, on chce k vam. Co vas deli od toho aby pro vas zacal pracovat a mohli
1
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
OK, Amerika je odepsaná... :(
 ·  Translate
1
Ladislav Hofman's profile photoMichal Sramek's profile photoAlbion von Darx's profile photo
9 comments
 
+Michal Sramek Souhlasim, taky se neklonim na zadnou ze stran. Pouze si myslim,ze kdyz nekde zazni A, melo by zaznit i B.
S pozdravem
Dabluv advokat =)
 ·  Translate
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
"Nechtěli jsme socialismus, také jsme jej nějaký nedlouhý čas neměli, nu a nyní jej znovu máme... Ve jménu tohoto socialismu zakládáme nové a nové fondy proti korupci místo toho, abychom zmenšili prostor pro korupční příležitosti tím, že zmenšíme počet státních zaměstnanců na nezbytné minimum, které se bude starat o službu občanům, a ne o jejich dirigování, usměrňování a šikanování."
 ·  Translate
Tento týden žije celá mediální scéna čtvrtstoletým výročím listopadu 1989. Připomínají se různá skutečná i domnělá hrdinství, skutečné i virtuální zbabělosti. Defiluje před námi zástup těch, kteří se chtějí na pozadí toho výročí zviditelnit. To je legitimní, to patří k žánru výročí. Já si dovolím téma nakousnout z jiné strany.
8
3
Miroslav Purkrábek's profile photoJohn T. Cooper's profile photo
Add a comment...
 
If you are a 33 year old man in Iraq you were bombed by America at age 9, 10 and 22. When you were born the US supported a strongman dictator named Saddam and his rule because he fought Iran, who the US used to support before that. Growing up you had food limitations because of US sanctions.
If you have a 10 year old daughter she's been bombed her entire life with many using 9-11 as the excuse.... an event which her country had nothing to do with and which happened before she was born.
If you have a 7 year old son, some are still using Saddam as an excuse when he died before the boy was born. Today you are told there will be more bombings to bomb the people called ISIS who the US has also previously funded. The last four presidents of the US have all announced bombings of your country despite Iraq never attacking the US.

via Bruce Fenton @ Facebook
1
1
Albion von Darx's profile photo
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
Komu prospěje euro? Pravděpodobným důsledkem zavedení eura bude růst exportu v bohatých zemích EU, pokles ekonomického růstu a nárůst nezaměstnanosti v chudších zemích EU a doplácení bohatších zemí Evropské unie na chudší.. To může způsobit v rámci eurozóny trvalou dominanci bohatého jádra: ..dominanci ekonomickou a.. dominanci politickou.

Petr Mach: Úskalí evropské integrace, 2003
 ·  Translate
7
Miroslav Ondříšek's profile photoAlbion von Darx's profile photo
3 comments
 
Ja nejsem pro Euro, jenom me to zajima.
 ·  Translate
Add a comment...

Ladislav Hofman

Shared publicly  - 
 
Zatímco nyní příjmy energetických společností plynou z prodeje elektřiny zákazníkům, v budoucnu to mají být hlavně státní dotace. Mnohé státy chtějí platit takzvané kapacitní platby za to, že elektrárny budou udržovat v provozu pro případ, že obnovitelné zdroje nebudou schopny elektřinu vyrábět… a počítáme s tím, že trh se bude dále deformovat… říká náměstek ministerstva průmyslu Pavel Šolc. (dnešní HN)
 ·  Translate
6
2
Filip Marek's profile photoVáclav Král's profile photoJohnnie Martynov's profile photo
 
dobrá debilita :)) to už je jak s těma bankama :D
 ·  Translate
Add a comment...
People
Have him in circles
201 people
Hvězdná brána | SG-Portal.eu's profile photo
Tomáš Pajonk's profile photo
Václav Kupilík's profile photo
David Langer's profile photo
Jiří Pivoda's profile photo
Vojta Vesely's profile photo
Honza Čančík's profile photo
Tattoo Nightmare's profile photo
Ondřej Hadaš's profile photo
Work
Occupation
Spotřebitel
Employment
  • Reformy.cz o.s.
    present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
Mříčná
Contact Information
Home
Phone
603388283
Story
Tagline
Už jako malý kluk jsem chtěl žít nebezpečným životem pašeráka másla
Bragging rights
Skoro jsem vyhrál Ferrari, no fakt, nekecám!
Education
  • Technická univerzita v Liberci
    Informační technologie, 2010 - present
  • Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
    Elektronické informační systémy, 2006 - 2010
Basic Information
Gender
Male
Ladislav Hofman's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Penzion a restaurace Buranka
plus.google.com

Penzion a restaurace Buranka hasn't shared anything on this page with you.

Google Drive
drive.google.com

Access everywhere. Google Drive is everywhere you are—on the web, in your home, at the office and on the go. So wherever you are, your stuff

Pavel Kohout: Jak střelit Evropu do nohy
euro.e15.cz

Daň z finančních transakcí je pěknou a zdaleka ne první ukázkou toho, že cesty dlážděné dobrými úmysly vedou čato do pekla. Je nepochybné, ž

Strana svobodných občanů
plus.google.com

svoboda, odpovědnost, spravedlnost, demokracie

Nigel Farage: EU jde ke dnu - demokratická revoluce se šíří na severu Ev...
www.youtube.com

http://www.reformy.cz/zpravy/nigel-farage-eu-jde-ke-dnu/ http://www.euroSEPtik.cz http://www.svobodni.cz Translate to other languages here h

Slovenská koruna - Wikipedie
cs.wikipedia.org

V souvislosti se změnou centrální parity 28. května 2008 se ministr financí Ján Počiatek dostal do vážného podezření, že některým firmám (J&

Hugo Salinas: ZLATÝ STANDARD je tvůrce a ochránce pracovních míst (čtvrt...
www.zlaterezervy.cz

Hugo Salinas: ZLATÝ STANDARD je tvůrce a ochránce pracovních míst (čtvrtý díl)

Nepropásněme vzácnou příležitost mlčet!
www.vlastnihlavou.cz

Jacques Chirac, předchozí prezident Francie kdysi na adresu nových členů EU včetně ČR prohlásil, že propásli vzácnou příležitost mlčet.Více.

Professional Tool : Detector, Screwdriver, Adhesive, Metal Detector - Fr...
dx.com

Worldwide free shipping for professional tools. Buy professional tool or metal detector from dealextreme, enjoying great price and satisfied

Barajova kniha o HTML5
plus.google.com

Oficiální "fanklub" této OpenSource publikace, návrhy na zlepšení, nové verze a podobně.

Hugo Salinas: ZLATÝ STANDARD je tvůrce a ochránce pracovních míst (pátý ...
www.zlaterezervy.cz

Hugo Salinas: ZLATÝ STANDARD je tvůrce a ochránce pracovních míst (pátý - závěrečný díl)

Bude ČNB nakupovat také zimbabwské dluhopisy?
www.zlaterezervy.cz

Viceguvernér ČNB M. Hampl potvrdil záměr ČNB nakoupit dluhopisy. „Jak je možné, že jiné centrální banky nakupují zlato?“ více na zlaterezerv

Meteor - CHMI meteoradar
market.android.com

View of meteorological radar data that covers area of Czech Republic. Simply "See where it rains". View of meteorological radar data that co

Ron Paul - bojovník proti selhávajícím principům |
humanaction.cz

I nás zužují deficitní rozpočty, nesmyslné regulace, nezodpovědná politika centrálních bank a neudržitelnost sociálního státu je veřejným ta

Evropská unie rozpuštěná a vypuštěná. Politici, byrokraté a lobbisté ji ...
www.reflex.cz

Evropský experiment – ale on to není experiment, spíše diktatura – po nás chce, abychom se vzdali naší suverenity ve jménu společného po

Paulův tábor považuje výsledky hlasování v Nevadě za podvod
www.zlaterezervy.cz

Internetový portál a eObchod specializovaný na prodej investičního zlata a stříbra od předních světových rafinérů. Pravidelné technické anal

Hotovky za 59 a k tomu Svijany 11°, Plzeň 12°, Svijanská Kněžna 13°, točená Kofola, karambol, wi-fi... Paráda ;)
Public - a year ago
reviewed a year ago
1 review
Map
Map
Map