Profile cover photo
Profile photo
Ladislav Hofman
195 followers -
Už jako malý kluk jsem chtěl žít nebezpečným životem pašeráka másla
Už jako malý kluk jsem chtěl žít nebezpečným životem pašeráka másla

195 followers
About
Ladislav's posts

Pokud osobně hájíte, abych byl zavřen do klece, pokud nezaplatím za jakékoli "vládní" věci, které VY chcete, prosím nepředstírejte, že jste tolerantní, nenásilní, osvícení nebo soucitní. Nepředstírejte, že věříte v "žij a nech žít" a nepředstírejte, že chcete mír, svobodu a harmonii. Je jednoduše pravdou, že jediní lidé ochotní "žít a nechat žít" jsou voluntaristé.

Takže, můžete předstírat starost a respekt k bližním a přitom pokračovat v obhajobě rozsáhlého autoritářského násilí, nebo můžete přijmout koncept sebe-vlastnictví a mírového soužití a stát se anarchistou (pozn.rozuměj anarchokapitalistou).

Larken Rose

Post has attachment
Potvrzeno předsedou výboru pro lidská práva, zástupcem Saúdské Arabie.

Intergenerational Child Abuse
"When governments take on debt, it has very serious implications, especially for future generations. Because their primary source of revenue is theft, government debt is a promise to steal from someone in the future. In some countries, children today are born with a debt that would take them a lifetime to repay, even with extreme tax rates. When those who haven’t even had a chance to vote are forced to pay for the mistakes of past generations, that is intergenerational child abuse."
Adam Kokesh

"I'm enjoying the irony of American Sanders supporters lecturing me, a former Soviet citizen, on the glories of Socialism and what it really means! Socialism sounds great in speech soundbites and on Facebook, but please keep it there. In practice, it corrodes not only the economy but the human spirit itself, and the ambition and achievement that made modern capitalism possible and brought billions of people out of poverty. Talking about Socialism is a huge luxury, a luxury that was paid for by the successes of capitalism. Income inequality is a huge problem, absolutely. But the idea that the solution is more government, more regulation, more debt, and less risk is dangerously absurd."
Garry Kasparov
https://www.facebook.com/GKKasparov/posts/10154026469573307?fref=nf

"Je to Boží posel, a já nuzný si toho všiml až teď: Život Andreje Babiše provází celá řada zázraků. Za socialistického režimu mohl studovat ve Švýcarsku, i když jeho rodina nepatřila ke komunistické nomenklatuře, byl registrován jako agent Státní bezpečnosti, i když s ní nespolupracoval, jeho bývalý zaměstnavatel Petrimex mu nezištně věnoval svoji úspěšnou českou pobočku a tajemná společnost vlastnící pouze poštovní schránku mu na rozjezd podnikání nezištně půjčila peníze."
:D

Ondřej Martínek: "..moderní stroje dokážou vyrobit věci, které byly před pár desítkami let nemyslitelné. Typickým příkladem je automobilový průmysl. Roboti se v něm využívají všude, kde to jde. A ono to jde skoro všude. Přesto v oboru pracuje více lidí, ne méně. Jistě, ubylo nekvalifikovaných dělníků, ale místo nich je méně ale mnohem lépe zaplacených specialistů, a k tomu se na výrobě podílí obrovské množství konstruktérů, technologů, manažerů, pracovníků logistiky a jiných profesí, které dřív prostě neexistovaly."

Jan Altman: "Přesně tak. A nebýt socialismu, ti konstruktéři, technologové, manažeři, logistici, designéři i ti kvalifikovaní "dělníci" si rádi najmou služby těch nejméně kvalifikovaných na služby jako zahradník, chůva, paní na úklid (a mnoha dalších). Bohužel ti kvalifikovaní ale musejí odevzdat přes 60 % výdělku (přímé a nepřímé daně) a tak jim na to nezbude. K tomu někoho si na něco najmout je velmi riskantní byrokratické martyrium. A ten, koho si najímáte, je proklatě drahý, protože i on z toho musí zaplatit vysoké přímé a nepřímé daně a musí mu zbýt na živobytí, jinak to pro něj nemá smysl dělat. A tak v důsledku socialismu lidé nedostanou služby, které by si rádi dopřáli. Jiní lidé nenajdou práci. První musejí platit druhým za to, že nedělají nic. Automobilka je nucena dovézt si pracovní sílu ze zemí na východ od nás. Tedy dokud jí nedojde, že se tam má přesunout celá. A reakce salónních bolševiků? Je potřeba ještě více socialismu.."

Post has attachment
"Permissions are Revocable: Users can revoke an app's permissions at any time. If a user turns off an app's permissions, the app is not notified. Once again, your app should verify that it has needed permissions before performing any restricted actions."

To bude podmínek. Dobrá věc, co se zasekla v půli cesty...

Post has attachment
Dobrou inspirací v mnoha věcech nám může být Lichtenštejnsko...

"Projev A. Merkel nějak nechápu. Všichni včetně ní se diví, že i když si ohledně eurozóny celou dobu lžou do kapsy i navenek, stejně to nefunguje. I kdyby se dohodli na čemkoliv a té nové lži znovu říkali záchrana stejně Řecko svoje dluhy nikdy nezaplatí."
via Tomáš Pilař @ Facebook

Občas někdo říká, že se věnujeme okrajovým tématům a máme řešit daně a rozpočet. Čtu si zprávy jen za poslední týden:

1. EU připravuje zavedení daňového pekla v celé Evropě a chce zlikvidovat daňovou konkurenci

2. Evropský soud schválil cenzuru na internetových fórech a ještě chce hnát ke zodpovědnosti nevinné majitele stránek

3. Ministryně Marxová připravuje zavedení norského systému kradení dětí do ČR

4. V Evropském parlamentu vymýšlejí, jak lidem zakázat, aby svobodně prodávali vlastní fotografie

5. Bureš začíná již nepokrytě zneužívat svého postavení a posílá šikanující úřady na své protivníky

Svoboda je celek a skládá se ze všech těchto věcí, i když jednotlivě mohou působit, že nejsou tak důležité. Jenže když se necháme salámově připravit o každou z nich, tak už pak nezbyde prostor ani řešit ty daně. Musíme se bránit proti každé špatnosti!

Miroslav Jahoda @ FB
Wait while more posts are being loaded