Profile cover photo
Profile photo
Laboprofilak s.r.o.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
PNEUMATIKY PAXARO

Pneumatiky PAXARO sú vyrábané v európskych závodoch spoločnosti Continental. Predovšetkým ide o závody v Českej Republike, Portugalsku, Nemecku, Rumunsku, Francúzsku a Slovensku.

Letné a zimné pneumatiky PAXARO sa vyrábajú pre osobné automobily, 4x4 a dodávkové automobily. Aktuálne sú ponúkané v sortimente od 13“ do 18“, vrátane najpredávanejších 15“ a 16“.

Letné pneumatiky sú bezpečné s dobrou priľnavosťou na suchej a mokrej vozovke.

Zimné pneumatiky sú odolné voči aquaplaningu s výbornou priľnavosťou na snehu, čo súvisí s kratšou brzdnou dráhou v zimných podmienkach. Podľa legislatívy ASTMF-1805 splňajú záberový test = majú označenie zimným piktogramom v podobe troch horských štítov so snehovou vločkou ako aj označenie M+S.

V prípade Vášho záujmu o tento druh pneumatík nás neváhajte kontaktovať. Štandardná doba doručenia do nášho autoservisu je zvyčajne 24 hodín od objednania zákazníkom. Tešíme sa na Vás.
Photo
Photo
19. 9. 2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Jasného denného svetla je na jeseň stále menej, ochladzuje sa a je veterno. Ľudia v jesenných dňoch viac upadajú do depresií a jesenného „ničnerobenia“. Tieto vplyvy sa odzrkadľujú aj na vnímaní a pozornosti účastníkov cestnej premávky a vo zvýšenej miere sú aj príčinami tragických dopravných nehôd.

Dlhšia tma a znížená viditeľnosť zmenšujú vzdialenosti rozhľadu a dohľadu vodiča. Vodič spozoruje prekážku na vzdialenosť účinného dosvitu svetlometov svojho vozidla. Pri použití tlmených svetiel je to vzdialenosť 25 až 60 m pri rýchlosti jazdy vozidla cca 40 až 80 km/h (samozrejme v závislosti od farby prekážky a svetlosti pozadia za ňou).

Je potrebné si uvedomiť, že lúče reflektorov vozidla sú orientované na povrch vozovky. Prvotný osvit prekážky na vozovke je teda na úrovni vozovky. A až následne dochádza k osvetleniu vyšších častí tejto prekážky, čo môže mať za následok oneskorenú reakciu vodiča.

Presné nastavenie svetiel je dôležité z hľadiska bezpečnosti cestnej premávky a našej ochrany pred problémami na STK. Nepodceňujte nastavenie svetiel a ušetrite si nervy aj čas a obráťte sa na našich odborníkov, ktorí Vám svetlá ochotne nastavia
PhotoPhotoPhoto
12. 9. 2017
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vám oznámiť, že ponúkame nadštandardnú službu - uprednostnenie opravy Vášho motorového vozidla. Poplatok za túto službu je 50 €. Tešíme sa na Vašu návštevu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Náš sortiment sme doplnili o skutočne kvalitné 100% prírodné a veľmi príjemné, dlhotrvajúce vôňe, ktoré krásne prevoňajú každé vozidlo, kanceláriu, miestnosti v dome či na chate.

AROMATIC je hliníková plechovka s otočným regulátorom obsahujúca bločky z organického materiálu napustené vysokokoncentrovanými parfumami s pôsobnosťou viac ako 60 dní.

Charakteristika parfumov AROMATIC :

- ideálny do áut, kancelárií aj obytných priestorov
- vytvára sviežu a veľmi príjemnú atmosféru
- ekologické osviežovače
- vôňa stvorená s vášňou pre autá
- vyrobené z ovocných vôní a kvetov
- dlho pretrvávajúce vône
- dokonalý pôžitok

Rôzne vône tohto výrobku si môžte zakúpiť priamo u nás. Tešíme sa na Vašu návštevu.
PhotoPhotoPhoto
28. 8. 2017
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Minimálne raz do roka najlepšie pred letom si dajte klimatizáciu vyčistiť v servise, kde vám ju napoja na zariadenie (plničku), ktoré vnútorné chladivo kompletne zo systému odsaje a prefiltruje cez filtračný systém. Zároveň prečistí a doplní aj olej v klimatizačnom kompresore. Vyčistenú chladiacu vyčistenú zmes správne natlakuje podľa požadovaných noriem daného typu auta späť do klimatizačného systému. Viac informácií sa dozviete na našom webe resp. telefonicky alebo osobne v našom autoserivse.

http://www.laboautoservis.sk/index.php/sluzby/klimatizacia

Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Opäť po roku si Vás dovoľujeme pozvať na Deň otvorených dverí do Autoservisu Labo, počas ktorého si budete môcť otestovať svoje vozidlo..... Bližšie informácie už čoskoro. Tešíme sa na Vašu návštevu.
Add a comment...

Post has attachment
Prevoňajte si Vaše vozidlo dlhotrvajúcou vôňou motýlikov... Nájdete u nás v predajni. Tešíme sa na Vašu návštevu
PhotoPhotoPhoto
17.05.16
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Postupne sa nám začína vonku otepľovať, a tak Vám ponúkam lepenie autofólií na okná Vášho vozidla. Autofólie odrážajú a pohlcujú až 80% slnečnej energie a výrazne tým znižujú teplotu v interiéri vozidla, zároveň pohlcujú takmer 99% škodlivého UV žiarenia a chránia tak posádku a interiér vozidla...Preto ak Vás zaujali vlastnosti autofólií a mali by ste o ne záujem stačí sa objednať na našich stránkach...
http://www.laboautoservis.sk/index.php/sluzby/folie-na-auto
Add a comment...

Post has attachment
Potrebujete sa súrne dopraviť a nemáte ako? Nie ste vlastníkom motorového vozidla, no potrebovali by ste ho mať na 24 hodín prípadne viac k dispozícií? Oslovte nás a my Vám prostredníctvom našej AUTOPOŽIČOVNE zabezpečíme prenájom vozidla na čas, ktorý potrebujete
http://www.laboautoservis.sk/index.php/sluzby/autopozicovna
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded