Obránce Jurij Repe bude i v nadcházející sezoně oblékat kladenský dres. "Jurij je perspektivní hráč a výborný hokejista. Věřím, že bude mít ještě lepší výkonnost, než vloni, kdy jej brzdil poraněný kotník. Těší nás také jeho zájem hrát za Kladno, které upřednostnil před nabídkami z extraligy," ...
1

Láďa Lenský

3
Libor Prokop's profile photo

hlavně klientovi otevřít dveře,zeptat se ho na pokojovou teplotu i hudbu,používat deodoranty a místo slůvek sorry a get out používat I Apologise a get off.Stvrzenku od 1.6 .2013 již jen na vyžádání.

Láďa Lenský

Připravte se na extra tulivý čtvrtek - ňufání zaručeno od 12 do 18 hodin!
2

Láďa Lenský

2

proč to tu vůbec visí?Sládek je totální kretén...ááááááááááááááá,už chápu proč!

Láďa Lenský

Poměry v našem fotbale jsou k pláči,ale co se dělo včera v Příbrami,to už snad ani není normální,jeden rozhodčí na mol,druhý močí přímo při utkání na lajně.Dívím se,že ještě existují firmy,co do téhle šaškárny dávají peníze.Přízeň rozhodčích pro Spartu a Plzeň už nikoho ani neudivuje,ba naopak už se to stalo asi koloritem,letos těchto zápasů bylo dostatek.(Dukla-Sparta,Zlín-Plzeň,Bohemians-Sparta a další,kde sudí okatě pomáhali zmíněné dvojici týmů).