Profile cover photo
Profile photo
Kurier365.pl
16 followers -
Kurier365 wiadomości, biznes, Warszawa, Globtroter podróże, kultura, film, wypoczynek, zaproszenia.
Kurier365 wiadomości, biznes, Warszawa, Globtroter podróże, kultura, film, wypoczynek, zaproszenia.

16 followers
About
Posts

Post has attachment
75 tysięcy wizytówek promujących platformę „Odpowiedzialny Sprzedawca" trafi do pracowników sklepów w ramach obchodzonego 16 września Światowego Dnia Odpowiedzialnej Konsumpcji Piwa (Global Beer Responsibility Day). Tego dnia piwowarzy na całym świecie łączą siły, by promować odpowiedzialną sprzedaż i konsumpcję piwa. W inicjatywę włączyły się również największe polskie browary zrzeszone w Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie.

http://kurier365.pl/kultura/spo%C5%82ecze%C5%84stwo/%C5%9Bwi%C4%99to-piwa-i-odpowiedzialno%C5%9Bci
Add a comment...

Post has attachment
Budowa lotniska centralnego w Polsce to konieczność z perspektywy rynku lotniczego, ale też z perspektywy naszego interesu narodowego – powiedział w Krynicy prezes PLL LOT Rafał Milczarski, prezentując strategię spółki do 2020 roku.

http://kurier365.pl/globtroter/polska/lotnisko-mi%C4%99dzy-%C5%82odzi%C4%85-a-warszaw%C4%85
Add a comment...

Post has attachment
Polskie placówki konsularne i dyplomatyczne wydały w ubiegłym roku Ukrainkom i Ukraińcom ponad 900 tys. wiz. Tylko w pierwszym półroczu br. było ich już blisko 700 tys. Urząd ds. Cudzoziemców szacuje, że w posiadaniu obywateli tego kraju jest prawie 85 tys. dokumentów uprawniających do dłuższych, trwających ponad dwanaście miesięcy, pobytów. To blisko trzykrotnie więcej niż w 2012 roku. Do końca roku powinno ich być około 100 tys.

http://kurier365.pl/biznes/raporty/ukrai%C5%84cy-z-najwi%C4%99kszym-potencja%C5%82em-imigracyjnym
Add a comment...

Post has attachment
„Lato w mieście" 2016 pobiło dotychczasowe rekordy frekwencji. Z aktywności wakacyjnego programu Warszawy skorzystało ponad 25 000 młodych warszawiaków.

http://kurier365.pl/stolica/rekordowe-lato-w-mie%C5%9Bcie
Add a comment...

Post has attachment
Fotorelacja z pogrzebu Danuty Siedzikówny "Inki" i Feliksa Selmanowicza "Zagończyka", żołnierzy antykomunistycznego podziemia, którzy 70 lat temu zostali rozstrzelani przez funkcjonariuszy Urzędu Bezpieczeństwa.

http://kurier365.pl/kultura/spo%C5%82ecze%C5%84stwo/fotorelacja-z-pogrzebu-inki-i-zago%C5%84czyka
Add a comment...

Post has attachment
Do ciekawszych terenów turystycznych Ukrainy należy część Karpat znajdująca się na jej terytorium. Jednym z większych centrów turystycznych w tym rejonie jest miejscowość Jaremcze.

http://kurier365.pl/globtroter/europa/ukraina/jaremcze-per%C5%82a-karpat
Add a comment...

Post has attachment
Światowy Dzień Tygrysa obchodzony jest 29 lipca. Międzynarodowa organizacja ekologiczna WWF i Global Tiger Forum (GTF) poinformowały, że w 2016 roku wzrosła - po raz pierwszy od wielu lat - liczebność dziko żyjących tygrysów. Szacuje się, że w naturze występuje 3890 osobników tego gatunku.

http://kurier365.pl/kultura/spo%C5%82ecze%C5%84stwo/%C5%9Bwiatowy-dzie%C5%84-tygrysa
Add a comment...

Post has attachment
W kilkunastu polskich miastach i miejscowościach z okazji rocznicy powstania warszawskiego będzie można oddać krew. Organizatorzy zbiórki krwi, wspominając walkę powstańców, chcą zachęcić młodzież do oddawania swojej krwi potrzebującym.

http://kurier365.pl/stolica/przelej-krew-w-rocznic%C4%99-powstania-warszawskiego
Add a comment...

Post has attachment
Serwis kąpieliskowy Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) w 2016 r. przedstawia się optymistycznie zielono. Niechlubnymi wyjątkami pośród polskich wód nadających się do kąpieli jest Zatoka Gdańska - od Brzeźna po Gdynię - i kąpielisko w Suwałkach - Zalew Arkadia. Serwis kąpieliskowy GIS zawiera wykaz wszystkich wyznaczonych uchwałami rad gmin kąpielisk w Polsce.

http://kurier365.pl/globtroter/polska/serwis-k%C4%85pieliskowy-gis
Add a comment...

Post has attachment
20 par dotkniętych problemem niepłodności będzie mogło skorzystać z bezpłatnego zapłodnienia metodą AneVivo. Będzie to pierwsza grupa pacjentów leczona w Polsce z użyciem nowej techniki wspomagania rozrodu.

http://kurier365.pl/kultura/spo%C5%82ecze%C5%84stwo/anevivo-now%C4%85-metod%C4%85-wspomaganego-rozrodu-w-poslce
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded