Profile

Cover photo
Verified local business
Kupinapopust.mk
Internet Marketing Service
Today 9AM–6PM
56 followers|740,829 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
Секако најпотребни во овој период!
http://bit.ly/2j7rwuQ
 ·  Translate
Добивате:• iGlove ракавици достапни во црна, сива, црвена, розева и светло или темно сина боја.• Ракавиците се наменети за работа на капацитивен тачскрин, со специјален слој нанесен на трите прсти од двете ракавици.Појаснување:• Производот е со стандардна големина.Постапка за превзимање на производот:• Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.мк.• По уплатата, јавете се на 076-751-915, за да ве информираме кога можете да го ...
1
Add a comment...

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
3 или 4 ноќи со превоз во СПА хотел Емералд во Банско за само 77 евра по лице!
Туристичката такса се доплаќа!
http://bit.ly/2iYnggX
 ·  Translate
Добивате:• Early booking зимовање во Банско во термин по избор: - 4 ноќевања HB во следниве термини: 08 - 12.01.2017 или 15 - 19.01.2017 година - 3 ноќевања HB во следниве термини: 12 - 15.01.2017 или 19 - 22.01.2017 година• 3 или 4 ноќевања на база полупансион со појадок и вечера (шведска маса) + неограничено конзумирање на безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално потекло во лоби барот во луксузниот хотел SPA Hotel Emerald 4* во период од 10...
1
Add a comment...

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
Дали ви треба кислород!?
http://bit.ly/2iFYPqs
 ·  Translate
Добивате:• Ноќевање со појадок за едно лице во стандардна соба.• Одлична шанса да го посетите Берово, градот со најголема концетрација на кислород на Балканот.• Можност за посета на манастирот Св.Архангел Михаил кој се наоѓа веднаш до хотелот.• Можност за посета на Беровското езеро и прошетка во прекрасната природа.• Вкусно приготвена храна во хотелот од локални специјалитети.• Одмор далеку од градскиот метеж.Појаснување:• Со купонот добивате ноќ...
1
Add a comment...

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
Kupinapopust и Ин Пошта Радески се грижат за навремена и сигурна достава на вашите производи!
Контакт: 02 3 112 068 / 078 498 403
 ·  Translate
1
Add a comment...

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
Новогодишна забава, бања, чист воздух за неверојатна цена!
http://bit.ly/2idWIYA
 ·  Translate
Добивате:• 2 ноќевања за едно лице на база FB (појадок, ручек и вечера) во двокреветна соба.• Новогодишна вечер со жива музика + чаша вино.• Бесплатно користење на базен со минерална вода.• Контролен преглед од доктор.• Сите терапии означени од лекарот за време на контролниот преглед (Хидротерапија - Базени со термоминерална вода, фанготерапија - терапија со кал, електротерапија, вежби...). • Користење на Сауна и Парна Бања (15:00 - 21:00 часот)П...
1
Add a comment...

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
За прекрасна зимска приказна!
http://bit.ly/2ikO7TO
 ·  Translate
Добивате:• Со купон од 400 ден. и доплата од 59 евра (3658 ден.) во хотелот добивате:• ДВЕ ноќевања за едно лице.• Сместување во двокреветна соба, студио или апартман во зависност од достапноста на соби во моментот. • Вкусен појадок.• Вкусна ужинка.• Вкусна богата вечера.• Користење на внатрешен базен со поглед кон раскошната градина на хотелот и Пирин планина.• Бесплатно користење на лежалки.• Бесплатно користење на СПА центар: • Сауна, парна ...
1
Add a comment...

Communities

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
Банско - All inclusive - 29 евра по лице!
http://bit.ly/2inaYNj
 ·  Translate
Добивате:• Ноќевање за едно лице на база All Inclusive.• Сместување во двокреветна соба.• Користење на СПА центарот (затворен базен со хидро млазници, сауна, парна бања и релакс зона).• Користење на фитнес сала.• Бесплатен wi-fi интернет во целиот објект. • Користење на ски гардероба за сопствена опрема.• Транспорт до почетна станица на ски лифтот.• Хотелско осигурување, туристичка такса и ДДВ.• Одлична можност за релаксирање и уживање во Банско...
1
Add a comment...

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
Дали ве служи среќата оваа година?
http://bit.ly/28JWMuk
 ·  Translate
Завртете и освојте 'kupinapopust' поени
1
Add a comment...

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
Време е за подароци!! Еве како ние ги подготвуваме нашите!
Ви посакуваме СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ!! http://bit.ly/2hwf1tA
 ·  Translate
1
Add a comment...

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
Прекрасен новогодишен подарок кој секоја дама мора да го поседува!
http://bit.ly/2irnVqs
 ·  Translate
1
Add a comment...

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
-10% за online патничко осигурување од Eurolink!
Брзо и експресно решение ако сте на граница или аеродром! 
http://bit.ly/2hptQ1o
 ·  Translate
1
Add a comment...

Kupinapopust.mk

Shared publicly  - 
 
Дебарски бањи - 65 евра по лице, 3 дена, All Inclusive
http://bit.ly/2iaPKpK
 ·  Translate
Добивате:• 3 ноќевања за едно лице на база FB (појадок, ручек и вечера)• Бесплатно користење на базен со минерална вода.• Контролен преглед од доктор.• Сите терапии означени од лекарот за време на контролниот преглед (Хидротерапија - Базени со термоминерална вода, фанготерапија - терапија со кал, електротерапија, вежби...). • Користење на Сауна и Парна Бања (15:00 - 21:00 часот)Појаснување:• Термо минералната вода во Дебарските бањи е високо леко...
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Никола Вапцаров 3/1, реон 8, нас.Центар Skopje 1000 Macedonia (FYROM)
Никола Вапцаров 3/1, реон 8, нас.ЦентарMKSkopje1000
+389 71 315 460kupinapopust.mk
Internet Marketing Service, Advertising
Internet Marketing Service
Advertising
Business Related
Business Service
Digital Media
E Commerce
Services Companies
Web Services
Today 9AM–6PM
Tuesday 9AM–6PMWednesday 9AM–6PMThursday 9AM–6PMFriday 9AM–6PMSaturday ClosedSunday ClosedMonday 9AM–6PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.0
5 reviews
5 star
2 reviews
4 star
1 review
3 star
No reviews
2 star
No reviews
1 star
2 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Upload public photo
Your Activity
Communities
All reviews
Meri Krstevska's profile photo
Meri Krstevska
4 months ago
Very good for your family budget... you can find very interesting offers and save money 😃
Vase Petrovski's profile photo
Vase Petrovski
10 months ago
Response from the owner - 10 months ago
Thank you Vase
ridvan aliti's profile photo
ridvan aliti
3 weeks ago
sakis sikiotis's profile photo
sakis sikiotis
4 months ago
Very disappointed
Marija Kondeva's profile photo
Marija Kondeva
5 months ago
Fail se, kupuvas kupon, se javuvavas da zakazes i kuponot ne vazi.....