Profile cover photo
Profile photo
Kydlíček - Kuchyňské Studio Plzeň
17 followers
17 followers
About
Posts

Post has attachment
Krásné vánoční svátky, do nového roku hodně zdraví, spokojenosti a osobních úspěchů, přejí Kydlíčkovi.
Photo

Post has attachment
To, že nejsme jenom přes kuchyně, již určitě víte. Obývací stěna z lamina (Woodline mokka) na míru.
Photo
Photo
13.05.16
2 Photos - View album

Post has attachment
Všechno nejlepší do nového roku a klidné prožití vánočních svátků vám přejí Kydlíčkovi.
Photo

Post has attachment
Návštěva na letošním Hausmesse v showroomu firmy Rotpunkt nás velmi přjemně překvapila. Takto vypadaly jednotlivé kóje s novinkami pro rok 2016 po nafocení profesionálním fotografem. Heslo výstavy je "Centre of life".
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Hausmesse Rotpunkt 2015 - Neuheiten 2016 "Cenre of life"
15 Photos - View album

Post has attachment
Pár obrázků novinek na rok 2016 od předního německého výrobce kuchyní, firmy Ballerina-Küchen. Nové nápady, nové materiály, nové dekory a barvy, nové osvětlení atd.. Je toho mnoho. Více informací v našem studiu

Post has attachment
Aktualizovali jsme pro Vás oblíbené kompletní nabídky kuchyní do typických prostor panelákových bytů. Veškeré specifikace jsou samozřejmě možné změnit, všechny naše kuchyně jsou vyráběné na zakázku. Více informací v našem kuchyňském studiu Kuchyně Kydlíček.
Photo
Photo
Kuchyňské linky do typového panelového bytu
2 Photos - View album

Post has attachment
Máme pro vás novou akční nabídku kuchyně INFINI. Nabízenou kuchyni s dýhovanými dvířky z ořechu můžete vybavit pracovní deskou i korpusy podle vašeho výběru. Pokud již znáte rozměry Vaší kuchyně a naše "dýhovaná nabídka" Vás zaujala, rádi Vám v našem kuchynském studiu poskytneme více informací.
Photo

Post has attachment
Naše povozy se dnes ráno náhodou krásně seřadili do jedné kompozice. Nešlo nevyfotit :)
Photo

Post has attachment
Na začátku letošního roku představily značky Bosch a Siemens zcela nové produktové řady vestavných spotřebičů. Součástí jejich prezentace je Road Show 2015, kterou jsme v Plzni-Letkově omylem přepadli zezadu:) Více info o nové řadě spotřebičů skupiny BSH vám rádi předáme v našem kuchyňském studiu, kde máme některé modely ve výstavce.
PhotoPhotoPhotoPhoto
10.04.15
4 Photos - View album

Post has attachment
S hrdostí vám můžeme oznámit, že v nejnovějším hodnocení odborného kuchyňářského časopisu Mark intern byl jeden z našich německých výrobců kuchyní - firma Ballerina-Küchen oceněna 1. místem mezi hodnocenými německými výrobci.

Výsledky velmi uznávaného průzkumu se vyhlašují každé dva roky v 11 kritériích (kvalita, design, počet reklamací, kulance atd...).
Wait while more posts are being loaded