Profile cover photo
Profile photo
KuarkTek
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Twitter, kullanıcılarına güven vermek amacıyla sahte hesapları temizlerken, ünlülerin ve liderlerin takipçi sayıları ciddi miktarlarda düşüyor. Sahte takipçiler, neredeyse tüm platformlarda takipçi sayısını yüksek göstererek prestij sağlamak amacıyla kullanılıyor.
#KuarkTek #yaratıcıajans #dijitalreklam #sosyalmedya #twitter
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Adobe'un geliştirdiği ‘bağlama göre doldurma’ sistemi, resmin istenmeyen bir parçasını çıkardığınızda, ortaya çıkan boşluğu, normalde orada ne olması gerektiğini tahmin ederek inandırıcı şekilde dolduruyor. Facebook ise bu teknolojiyi bir adım ileri götürerek Generative Adversarial Network‘ü göz resimlerini algılama ve oluşturma konusunda eğitti. Yazılım bazı kusurlara sahip olsa da son derece gerçekçi sonuçlar üretiyor.
#Kuarktek #yaratıcıajans #yazılım #tasarım #inovasyon
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Google Adwords’e yüksek ücretler ödüyor, buna karşın geri dönüş alamıyorsanız, Google’ın reklamınız için belirlediği kalite puanı düşük olabilir. Kalite puanı çeşitli kriterlere bağlıdır ve reklamınızın üst sıralarda çıkması için yüksek kalite puanına sahip bir reklam oluşturmanız gerekir. Siz en iyisi bir profesyonele danışın. 😊😊
#Kuarktek #YaratıcıAjans #DijitalReklam #AdWords #GoogleAdwords
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Konu hakkındaki görüşlerini belirlemek için 300 milyon haber ve akademik yazıyı inceleyen Project Debater kısa süre önce düzenlenen basına açık bir toplantıda hünerlerini sergilemeye başladı bile.
#kuarktek #yaratıcıajans #yapayzeka #yazılım #tasarım #girişim
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
İşte Google Adwords hakkında yanlış bilinenler! Elden ele ulaştıralım.

❌ Google reklamlarına hiç kimse tıklamıyor.
Yanlış! Google tıklama başıma ücretlendirilen reklamlardan günde 100 Milyon Dolar kazanıyor. Bu da demek oluyor ki her gün 50 milyondan fazla reklam tıklaması gerçekleşiyor..

❌ Ne kadar çok ödersem, reklamım o kadar çok görünür.
Hem doğru hem yanlış. Reklam ücreti sizin reklamınızın çıkmasında %65 paya sahipken reklamın metni ve yönlendirdiği sayfanın niteliği %17,5’ar paya sahiptir. Yani reklam metni ve sayfa ile ilgili gerekli çalışmalar yapılmazsa ne kadar yüksek bütçeli reklam verirseniz verin öne çıkamayabilirsiniz. Reklamınızın kalite puanı, bütçeden önemlidir.

❌Google Adwords pahalıdır, bunu karşılayamam.
Yanlış! Öncelikle Google Adwords bir harcama değil yatırımdır ve çok yüksek geri dönüş oranlarına sahiptir. Üstelik bütçenizi tamamen kendiniz belirlersiniz. Ancak Adwords uzmanları sizi alt ve üst sınırlar hakkında bilgilendirerek ne kadardan az bütçeyle verim alamayacağınızı, ne kadardan çok bütçenin gereksiz olacağını tespit edecektir.

❌ Reklamım yayınlandığı sürece para harcanır.
Yanlış. Reklamınızın yalnızca sayfada görünmesi, hedef kitlenizin onu gördüğü anlamına gelmez. Bu nedenle Google yalnızca reklamınız tıklandığında ücret alır. Yani belirlenen bütçeyi, içinden tıklama başına ücret alarak kullanır. Görüntülenmeler ücretsizdir.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Tarım, çevre ve gıda laboratuvarlarında, uluslararası standartlarda analizler yapan Düzen Norwest'in çözüm ortağı olmaktan mutluyuz.
#kuarktek #webtasarim #yazılım #websitesi #yaratıcıajans
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Madem ki bilgi paylaşılmak içindir, Instagram hakkında yanlış bilinenler dosyamızı kamuoyuna açıyoruz!

❌ Bazı postlar görünmez oluyor.
Yanlış! Yeterince aşağı inerseniz tüm postları görebilirsiniz. Instagram sizin ilgilenececeğinizi düşündüğü postları yukarı taşırken ilgilenmeyeceğinizi düşündüklerini aşağılara atıyor.

❌ Instagram video ile fotoğraflar arasında ayrım gözetmiyor.
Yanlış! Instagram hiç video izlemeyen kişilere daha az video gösteriyor.

❌ Çok nadir post gönderenlerin görünme olasılığı düşüyor
Hem doğru hem yanlış. Instagram düzenli post gönderenlere ayrı bir torpil geçmiyor. Ancak postun güncel olması da sıralama üste çıkmasını sağlıyor. Yani hedef kitleniz o posta henüz tazeyken baktı baktı. Sonra giderek aşağılarda çıkmaya başlayacak.

❌ Instagram işletme hesabı ile kişi hesabı arasında ayrım gözetiyor
Yanlış! Kişi hesapları ile işletme hesapları birebir aynı algoritmaya tabi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Deneyimli kadrosu ile bağımsız denetim, vergi ve mali hukuk alanlarında geniş kapsamlı hizmetler veren Finansal Eksen'in çözüm ortağı olmaktan mutluyuz.
#FinansalEksen #kuarktek #webtasarim #yazılım #websitesi #yaratıcıajans
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Biz işimizi acısıyla tatlısıyla, revizesiyle, ödülüyle, her şeyiyle çok seviyoruz. Tabii şunu da unutmamak lazım; acele işe revize karışır.
#kuarktek #yaratıcıajans #reklamajansi #tasarim #webtasarım #grafiktasarım #revize
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
İnovasyon denilince akla ilk olarak teknoloji gelse de bu seferki proje bambaşka. Dünyanın ilk göz dili alfabesini oluşturan Blink To Speak, özellikle felçlilerin iletişim kurabilmesi için yepyeni bir dil geliştirmiş.Ayrıntılı bilgi için https://goo.gl/yiXTgB ‘u ziyaret edebilirsiniz.
#kuarktek #yaratıcıajans #reklamajansi #tasarim #webtasarım #blinktospeak #eyelanguage
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded