Profile cover photo
Profile photo
KSzWarszawianka
Klub Szermierzy Warszawianka
Klub Szermierzy Warszawianka
About
KSzWarszawianka's interests
KSzWarszawianka's posts

Post has attachment
Powitanie Mistrzyni Polski młodzików na dworcu Warszawa Centralna

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
PhotoPhotoPhoto
17.05.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment

Post has attachment
RHEINZINK - sponsor turnieju "Warszawska Syrenka 2017"

RHEINZINK jest producentem tytan-cynku obecnym na międzynarodowej arenie i mający swoje filie i oddziały w ponad 30 krajach, na pięciu kontynentach. Wielu światowej sławy architektów, takich jak Daniel Libeskind, Frank O. Gehry, Rem Koolhaas czy Zaha Hadid doceniło walory tego naturalnego materiału i rozwiązania technologiczne za nim stojące. Dzięki swojej trwałości i zdolności do recyklingu RHEINZINK jest idealnym rozwiązaniem stosowanym we współczesnej i zabytkowej architekturze.

Więcej na: www.rheinzink.pl 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.04.2017
6 Photos - View album

Post has attachment
Jachttravel.pl - sponsor turnieju "Warszawska Syrenka 2017"

Jachttravel.pl stworzony został z naszej żeglarskiej pasji. Chcemy, żeby wakacyjny czas spędzany na wodzie, nie wymagał długich przygotowań i zapewniał taki standard, który sprawi, że lato na łonie natury będzie niezapomnianą przygodą i przyjemnością. W naszej flocie posiadamy dwa jachty motorowe typu Futura 36 - na każdym z nich, w komfortowych warunkach, w 4 kajutach, może wypoczywać 8 osób.

Więcej na www.jachttravel.pl
PhotoPhotoPhoto
07.04.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Nowoczesna Firma S.A. - sponsor turnieju "Warszawska Syrenka"

NF.pl zajmuje się promocją, sprzedażą usług z zakresu zarządzania i prowadzenia biznesu. Dostarcza wiedzę o najnowszych trendach, produktach i sposobach zarządzania.

Jednym z rozwiązań realizowanych przez firmę jest "Leadgenerator" - usługa polegająca na dostarczaniu biznesowych danych o osobach z obszaru grupy docelowej, które wyraziły wstępne zainteresowanie produktem z danego sektora, a więc potencjalnych klientów. W związku z tym, że osoby, same pozostawiają swoje dane kontaktowe, zachęcone do tego odpowiednimi narzędziami, działania te zaliczane są do dziedziny premission marketing (marketingu za przyzwoleniem), który charakteryzuje się bardzo wysoką konwersją sprzedażową.
Leadgenerator odpowiada na konkretne potrzeby przedsiębiorców. Oferuje możliwości właśnie tam, gdzie istnieją największe luki kompetencyjne kadry zarządzającej, związane z wykorzystaniem rozwiązań dostosowanych do zindywidualizowanych potrzeb i specyfiki polskiego rynku.

http://firma.nf.pl/leadgenerator.html 
PhotoPhotoPhotoPhoto
07.04.2017
4 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded