Profile cover photo
Profile photo
Business & Life Coaching - KS Communication
331 followers -
Media Marketing Coaching & Mentoring - Warto czytac
Media Marketing Coaching & Mentoring - Warto czytac

331 followers
About
Business & Life Coaching - KS Communication's posts

Post has attachment
5 Błędów (+wnioski) w zarządzaniu Imperium, które doprowadziło do jego upadku. Przygotował Forbes

Post has attachment

Post has attachment
Czy wiesz czego potrzebuje manager by byc skutecznym? Zapraszam do przeczytania mojego wpisu

Post has attachment
Jak znaleźc dobrego Coacha? Na co zwrócić uwagę? Co jest ważne. Zapraszam do czytania

Post has attachment
Chcesz pracować z Coachem ale nie wiesz jak go znaleźć? Jak dokonać wyboru. Na co zwrócić uwagę. Polecam wpis na moim Blogu

Post has attachment
Witam. Przedstawiam się ;) Krzysztof Szumski, Coach ICF, Psycholog. I od razu mam do Was pytanie:
Photo

Post has attachment
Photo
Photo
Pytania coachingowe. Coaching
2 Photos - View album

Post has attachment
PhotoPhotoPhoto
#Motywacyjny wtorek. Coaching
3 Photos - View album

Post has attachment
Międzynarodowy Tydzień Coachingu w Warszawie, już za nami.
„Coaching Week” to coroczne święto profesjonalistów i pasjonatów coachingu, organizowane na całym świecie przez INTERNATIONAL COACH FEDERATION (ICF) Global z siedzibą w USA.
ICF jest największą ogólnoświatową organizacjaą coachingową reprezentującą środowisko profesjonalnych coachów, zrzesza prawie 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach świata, jest organizacją non profit. Celem wydarzenia jest promowanie idei coachingu oraz poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem i płynących z niej korzyściach. W ramach obchodów Międzynarodowego Tygodnia Coachingu w Warszawie każdy miał możliwość bezpośrednio doświadczyć coachingu w ramach prelekcji, warsztatów i sesji prowadzonych całkowicie pro bono przez coachów akredytowanych przez ICF Poland – organizatora polskiej edycji International Coaching Week.
Podsumowując warszawską edycje można powiedzieć: było świetnie. 15 wykładów i warsztatów, 47 sesji coachingowych, dziesiątki narzędzi i to wszystko za darmo.
Tegoroczną edycje można podzielić na trzy główne bloki:
Różne odmiany coachingu: Biznesowy – Coaching kompetencji managerskich („Nowoczesny manager -Coaching&Mentoring” – projektowanie procesu rozwojowego w pracy z managerem), biznesowy – storytelling (Twoja historia, czyli moc storytellingu w dużym i małym biznesie). Sportowy (Szybciej, wyżej, mocniej – warsztaty coachingu sportowego). Budowaniu marki coacha (Jesteś Marką! Budowanie Marki Osobistej Coacha). Prowokatywny („Przepraszam czy tu biją?” o myśleniu prowokatywnym w coachingu).
Ogromny zasób narzędzi coachingowych: ARTCoaching – jedno narzędzie warsztat techniczny; Człowiek jest CUDEM – czyli jak wydobyć zasoby klienta integrując pracę z ciałem, umysłem, duchowością i emocjami w procesie coachingowym; Ucieleśnienie i Odzwierciedlenie w pracy Coacha – Coaching z wykorzystaniem Obrazu, Ruchu i Słowa; Wzorzec/adaptacja – jedno narzędzie – warsztat techniczny; Praca z dylematem – praktyczne techniki według Norman Benett; Kompetentni w pracy… czyli jacy?; O stresie na luzie – czyli wykorzystanie narzędzi coachingowych w redukcji stresu; STO zasobów motywacji według Norman Benett.
Jak i spojrzenie na coaching z perspektywy naukowej „Jak neurobiologia uzasadnia skuteczność coachingu”.
Moja perspektywa Coaching Week Warszawa

http://krzysztofszumski.pl/coaching-week-czyli-kolejna-porcja-wiedzy-i-doswiadczen-za-nami/

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded