Profile cover photo
Profile photo
Krzysztof Sadłowski
49 followers
49 followers
About
Krzysztof's posts

Post is pinned.Post has attachment
Dostępny jest najnowszy numer Jazz Forum 1-2/2015

Post has attachment

Post has attachment
W dniu 13 września 2016 roku koncertem piosenek Louisa Armstronga Klub Harenda zainauguruje obchody własnych 25 urodzin. Przewiduje się ognisko, pieczenie kiełbasek, grill i dużo promocji na barze.

Drodzy Przyjaciele Harendy, bywalcy, sympatycy, piwosze i melomani. Klub Harenda pragniemy spotkać Was w swoich progach, aby wspólnie uczcić 25 urodziny tego Klubu. Czytamy "Mamy nadzieję spędzać z Wami miłe wieczory, świętować, tańczyć, żartować, oraz jeść i pić do woli. CHCESZ BYĆ WSZĘDZIE? BĄDŹ W HARENDZIE!!!" - Klub Harenda

Klub Harenda jest miejscem z prawdziwą historią wzorowany na tradycyjnych londyńskich pubach. Klub zapoczątkował swą działalność w latach ’90 i jest jednym z najstarszych klubów w Warszawie. Klub jest miejscem, w którym zawsze panuje spokojna i pozytywna atmosfera. Bardzo szybko pozyskała duże grono sprzymierzeńców i sympatyków aż po dzień dzisiejszy utrzymując się w czołówce warszawskich lokali pozostając kultowym miejscem spotkań młodych duchem ludzi oraz wydarzeń kulturalno- rozrywkowych.

Klub Harenda na FB:
https://www.facebook.com/KlubHarenda/
Studio Inicjatyw Twórczych na FB: https://www.facebook.com/StudioInicjatywTworczych
Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/312340949153853/

Photo

Post has attachment

Post has attachment
Posiedzenie sztabu KOD - Dzięki Bogu już weekend

Post has attachment
Yisrael Kristal - przeżył Holokaust Izrael Kristal, ma 112 lat i potwierdzono w marcu 2016 roku jako najstarszego człowiek na świecie.

Post has attachment
W programie marcowym 2016 w poznańskim PoemaCafe zapewne każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. A w tym tygodniu zwracam szczególną uwagę na koncert zespołu Tryptyk, który odbędzie się w piątek 4 marca 2016 roku o godz. 20:00.

Post has attachment
Mroczne melodie tria Esben and the Witch ponownie zawładną wrocławskim klubem Firlej. Brytyjczycy, którzy skradli serca publiczności zeszłorocznej edycji Asymmetry Festival, zameldują się w stolicy Dolnego Śląska 5 kwietnia 2016 we Wrocławiu.

Post has attachment
Szajka CeZika KOLĘDUJE - Bracia Patrzcie JENO!

Post has attachment
Bogusław Kaczyński nie żyje. Miał 73 lata.
Dzisiaj w Warszawie zmarł Bogusław Kaczyński. Wybitny dziennikarz, publicysta, popularyzator muzyki poważnej i krytyk muzyczny. Wieloletni propagator muzyki klasycznej i autor popularnych programów w Telewizji Polskiej.

Wikipedia:
"Bogusław Kaczyński (ur. 2 maja 1942 w Białej Podlaskiej, zm. 21 stycznia 2016 w Warszawie) – polski dziennikarz, publicysta i krytyk muzyczny, popularyzator opery, operetki i muzyki poważnej, teoretyk muzyki, twórca telewizyjny, animator kultury, prezenter i autor wielu programów w TVP. Jest autorem serii płytowej „Bogusław Kaczyński – Złota Kolekcja”. Prowadził transmisje telewizyjne najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju i za granicą, m.in.: Konkurs Chopinowski, Konkurs im. Henryka Wieniawskiego, koncerty Pavarottiego, Placido Domingo, jubileusz Filharmonii Narodowej, Koncerty Noworoczne z Wiednia, Konkursy Piosenki Eurowizji." - źródło:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogusław_Kaczyński

Wait while more posts are being loaded