Profile cover photo
Profile photo
Krzysztof Pyrzowski
94 followers -
Krajowe Centrum Oddłużeniowe
Krajowe Centrum Oddłużeniowe

94 followers
About
Krzysztof's posts

Post has attachment

Post has attachment
Szukasz pracy? My szukamy Ciebie!

Jesteśmy firmą nastawiona na rozwój. Stawiamy sobie za cel dotarcie do jak największej ilości małych i średnich firm, dlatego też poszukujemy osób do współpracy.

Zgodnie z cytatem:
Ilekroć myślisz, że coś potrafisz lub czegoś nie potrafisz, prawdopodobnie zawsze masz rację.
Henry Ford
Chcemy stworzyć zespół Prawdziwych Doradców przez duże "P". Zależy nam na tym, aby osoby podejmujące współpracę z nami odnosiły sukces w ramach naszej współpracy, aby każdy, kto podejmie decyzję o współpracy z nami zarabiał tyle pieniędzy, ile potrzebuje na pokrycie swoich potrzeb.

Nasza propozycja współpracy:
Zostań Doradcą finansowym,

Jeśli cenisz sobie elastyczna formę współpracy i lubisz nawiązywać nowe kontakty, również biznesowe, konsekwentnie dążysz do wyznaczonych sobie celów, skontaktuj się z nami. Nasze możliwości poznasz po wypełnieniu krótkiego formularza, który znajduje się poniżej. Po dokładnym zapoznaniu się z naszymi możliwościami, sam/a zdecyduj, czy odpowiadają one Twoim wymaganiom oraz czy dają Ci szansę odnieść sukces.

Masz firmę, jesteś księgowym/ą - uatrakcyjnij swoją ofertę,

Jeśli już prowadzisz działalność gospodarczą i na co dzień zajmujesz się np. doradztwem kredytowym, ubezpieczeniowym, obsługą księgową lub podatkową firm, to mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę współpracy, która może być uzupełnieniem dla Twoich usług. Mając szerszą ofertę, jesteśmy przekonani, że Twoja firma zwiększy ilość klientów jak również i zysków.

Wyślij nam teraz swoje zgłoszenie. Zajmie Ci to tyko kilka sekund!
E-mail: biuro@cfg.za.pl
W tytule proszę określić który rodzaj współpracy Cię interesuje: 
(jako doradca finansowy - DF), (jako firma - DG)
Photo
Wait while more posts are being loaded