Profile cover photo
Profile photo
Круглоозерський Будинок культури
10 followers -
Комунальний заклад культури
Комунальний заклад культури

10 followers
About
Круглоозерський Будинок культури's posts

Post is pinned.Post has attachment
Друзі! Зверніть увагу, що починаючи з 30 січня 2018 року припиняється підтримка нашого сайту за старою адресою http://krughouse.org.ua, сайт буде доступний лише за адресою https://cultua.org

Дізнатися більше - https://cultua.org/domain

Дякуємо вам за розуміння. Дякуємо, що ви залишаєтесь з нами.

Post has attachment

Post has attachment
Традиційно по вівторках у нас #ІсторіїУспіху

Про неї чули всі. Її боялися і на Заході і на Сході. Її кар’єра стала справжніми прикладом для наслідування. Втім, досі нікому не вдалося так пройти шлях до успіху, як це зробила ″Залізна леді″ #МаргаретТетчер. У ХХ столітті вона найдовше була прем’єр-міністром Великої Британії - 11 років. За цей час Маргарет Тетчер фактично повністю змінила як зовнішню, так і внутрішню політику країни і назавжди залишила по собі слід у світовій історії.

https://cultua.org/tidings/achievement/margaret-thatcher

Post has attachment
26 травня в Сіднеї (Австралія) розпочався фестиваль світла #VividSydney. Зібрали для Вас яскраві фотографії із соціальних мереж.


Post has attachment
Четверг на вулиці. Час соціальних новин.

Наприклад: 22-річна жінка виграла 50-кілометровий марафон, що проходив у Мексиці. Більше того, вона бігла без жодного спеціального спорядження - у спідниці, хустці і сандалях, зроблених із переробленої гуми.

https://cultua.org/tidings/social/peremoha-u-marafoni-v-sandalyakh

Post has attachment
Сьогодні вівторок? На черзі #ІсторіїУспіху
#ДжоанРоулінг мріяла стати студенткою Оксфорду, але провалила іспити. Вона ще з дитинства чудово вигадувала фантастичні історії, та їй довелось працювати перекладачем і вчителем, щоб хоч якось заробити на життя. Коли ж від розсіяного склерозу померла її мати, Джоан ледь не впала в депресію.
Рятуватися поїхала в Португалію. Та через нещасливий шлюб не знайшла там заспокоєння. Після року спільного життя чоловік покинув її із тримісячною дитиною. Єдиною відрадою в реальному світі став чарівний світ Гаррі Поттера, над створенням якого працювала не покладаючи рук.
Вона повернулася до Британії із трьома розділами майбутньої епопеї. Живучи на допомогу від держави, письменниця врешті завершила першу книгу. Та її відмовилися публікувати всі 12 видавництв, яким літературний агент Джоан розіслав книгу.
Урешті лондонське видавництво Bloomsbury погодилось опублікувати книгу невеликим тиражем – всього тисячу примірників. Та читач не зміг залишитися байдужим до доброго і справедливого чарівника Гаррі, а книга одразу отримала кілька престижних нагород. Кожна наступна історія била рекорди із продажів у Великій Британії і США.

https://cultua.org/tidings/achievement/joanne-rowling


Post has attachment
Якщо ви зараз в місті #Херсон і не знаєте чим себе зайняти чи просто хочете культурного розвитку - просто завітайте на театральний фестиваль! Тим паче, що конкурсна програма цього року більше, ніж вражає.

https://cultua.org/tidings/local/melpomena-2017

Post has attachment
Відео концерту з нагоди 72 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Круглоозерського Будинку культури.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLIJ5ElR26sWchxUc4Okzmf-8M85AkW3v7

Post has attachment
9 травня в Круглоозерському Будинку культури пройшли урочисті заходи з нагоди 72 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Усі хочуть бачити небо мирним, а дітей щасливими. Єдність та порозуміння придають наснаги працювати ще краще, творити добро і жити задля миру на своїй землі. Зі святом! З Днем Перемоги!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
5/9/17
40 Photos - View album

Post has attachment
27.04 2017 у Круглоозерському Будинку культури відбувся щорічний Фестиваль дитячої та юнацької творчості "Зіронька моя". Цьогоріч у ньому прийняло участь 139 учасників. Кожен учасник Фестивалю отримав цінний подарунок
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
4/28/17
39 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded