Profile cover photo
Profile photo
krokodili.com
13 followers -
Krokodili.com është faqja e vetme shqiptare ueb dedikuar krejtësisht të rejave të fundit të teknologjisë.
Krokodili.com është faqja e vetme shqiptare ueb dedikuar krejtësisht të rejave të fundit të teknologjisë.

13 followers
About
Posts

Post has attachment
Robin Williams, World Cup and Ebola termat më të kërkuar në Google për vitin 2014
Add a comment...

Post has attachment
20 sajtet më popullore nga viti 1996
Add a comment...

Post has attachment
Samsung mund të krijojë një shërbim për pagesa të ngjashëm me Apple Pay
Add a comment...

Post has attachment
Mbi 100 mijë uebsajte WordPress janë infektuar nga një virus
Add a comment...

Post has attachment
Huawei Honor T1- tablet me ekran 8 inç dhe rrjetin 3G
Add a comment...

Post has attachment
Samsung mund të prezantojë Galaxy S6 në muajin janar
Add a comment...

Post has attachment
Nga janari që vjen, Facebook mund të kushtojë 3 euro në muaj
Add a comment...

Post has attachment
Pikaset në internet prototipi i çuditshëm i Nokia RM-137
Add a comment...

Post has attachment
Samsung do të prodhojë çipet A9 për pajisjet e Apple-it
Add a comment...

Post has attachment
Tani me Viber do të keni mundësi të luani lojëra
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded