Profile cover photo
Profile photo
gni.cz
4 followers -
události, život, zájmy
události, život, zájmy

4 followers
About
Posts

Public
Po několika letech znovu ožívá tento web. Do několika týdnu se tu budou dít velké věci.
Add a comment...

Vše nejlepší do nového roku 2014.
Add a comment...

Dokončil jsem podstatnou část změn a opravil palčivé chyby (technické, designové). Pokud i přesto něco objevíte, budu rád. Již brzy novinky.
Add a comment...

Post has attachment
PF 2014
Photo
Add a comment...

I nadále přepracovávám obsah webu, aby byl co možná nejdokonalejší. Opět proběhla menší změna designu menu a v blízké době převedu na nový design i web o českých státních symbolech, který je rovněž součástí mého webu. O kompletním dokončení těchto proměn budu dále informovat.
Add a comment...

Právě probíhá drobný redesign webu a přechod na kompletní HTML5 a CSS3. Omluvte dočasnou nefunkčnost některých stránek, popřípadě dočasný výpadek designu či jiné nedostatky.
Add a comment...

Post has attachment
Přepracoval jsem další moje webové stránky, webové prohlížeče známé z webu www.prohlizece.eu jsou od této chvíle součástí tohoto webu, nové články již nebudou přibývat, původní jsem zcela vymazal, budu aktualizovat pouze odkazy ke stažení, krátké povídání k jednotlivým prohlížečům přidám během zítřka na stránku o prohlížečích.
Add a comment...

Webová prezentace je nyní přepracována do zcela jiné podoby, blog byl nahrazen mikroblogem, kde budu prezentovat krátkou formou své nápady a myšlenky, od psaní článků jsem zcela upustil a připravuji zcela jiný formát, takový aby byl pro Vás zajímavý a hlavně čtený.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded