Profile cover photo
Profile photo
ENPRAG, s.r.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Naše společnost byla založena v roce 1995 se zaměřením na prodej kovového nábytku. Od počáteční úzké spolupráce s předním evropským výrobcem, britskou firmou BISLEY, se však firma dynamicky rozvíjí a neustále rozšiřuje svoji nabídku.
V roce 2003 jsme založili vlastní firmu KOVOTYP s.r.o. v Bratislavě na Slovensku a v roce 2014 společnost METALSTEEL GmbH v německém Furth im Wald.
V současné době již na českém, slovenském i německém trhu zastupujeme téměř 100 firem a můžeme tak nabízet rozsáhlý sortiment v různých variantách a cenových kategoriích. Zastupujeme přední evropské výrobce - britskou firmu BISLEY, německé společnosti C+P, Bedrunka+Hirth, Hüdig+Rocholz, polského výrobce Malow a řadu českých firem, jako jsou např. POLAK, KOVOS a KOVONA.
Díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli jsme si postupně zajistili velmi výhodné podmínky, které nám umožňují nabízet naše produkty za ty nejnižší ceny.
S každým naším klientem se snažíme vybudovat takový vztah, aby se k nám rád vracel. Věříme, že nejlepším důkazem, že jdeme správnou cestou, jsou naši spokojení zákazníci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spustili jsme nové stránky na webu www.bisley.cz. Naleznete zde e-shop s veškerým sortimentem tohoto přední evropského výrobce kovového nábytku, britské firmy BISLEY.
Add a comment...

Post has attachment

Hledáte vhodné vybavení do své dílny nebo provozovny? Prodáváme kovový nábytek pro různé využití, včetně servisu a montáže.
http://www.kovovynabytek.cz/
Add a comment...

Dne 14.-18.9. 2015 jsme se zůčastnili strojírenského veletrhu v Brně. Zastavili jste se u našeho stánku? Zaujalo Vás některé vystavené zboží? Dejte nám vědět!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded