Profile cover photo
Profile photo
Kosmetika a pedikúra v Turnově u nádraží
1 follower -
Kosmetické a pedikérské služby v Turnově. Profesionální péče, příjemné prostředí, dobrá cena. Děláme to tak, abyste se k nám rádi vraceli.
Kosmetické a pedikérské služby v Turnově. Profesionální péče, příjemné prostředí, dobrá cena. Děláme to tak, abyste se k nám rádi vraceli.

1 follower
About
Posts

Stále častěji se mi stává, že se zákazníci snaží objednat na pedikúru nebo kosmetiku přes Google+ nebo přes facebook. Váš zájem mě těší, ale objednávejte se, prosím telefonicky. Objednávka je vždy věcí dohody (kdy Vám se to hodí a kdy já mám volný termín), přičemž nalezení termínu vhodného pro Vás i pro mě se těžko provádí tím, že si budeme dopisovat. Když mi zavoláte, já si otevřu diář, Vy si otevřete svůj a prostě najdeme termín, který vyhovuje všem, a během minutky to bude vyřízené. Takže, až se příště budete chtít objednat, vytočte číslo 799 794 273 a určitě se domluvíme.
Add a comment...

VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2016
Všem našim zákaznicím a zákazníkům chceme poděkovat za důvěru, s níž se nám až dosud svěřujete do péče a přejeme Vám do nového roku 2016 hodně zdraví a spokojenosti. Budeme rádi, když nám i nadále zachováte svou přízeň. S potěšením můžeme konstatovat, že Váš zájem o naše služby neustále narůstá. Nechceme ale usnout na vavřínech, takže i nadále jsme připraveni udělat vše pro to, abyste měli důvod se k nám vracet.
www.kosmetikaturnov.cz
Add a comment...

Také jste podlehli současné mánii hodnotit restaurace, obchody či řemeslníky prostřednictvím internetu? Teprve nedávno jsme objevili, že existuje stránka yelp.cz, která se na podobná hodnocení specializuje. A protože si za svou prací stojíme a Vašeho hodnocení se tak nebojíme, máte možnost na těchto stránkách hodnotit i naši firmu.
http://www.yelp.cz/biz/kosmetika-a-pedikúra-v-turnově-u-nádraží-turnov
Add a comment...

- - - AKCE - - -  DÁRKOVÉ KOSMETICKÉ BALÍČKY S PĚKNOU TAŠKOU ZDARMA
Vánoce se blíží, takže jsme rozšířili náš dárkový sortiment. K nabídce dárkových poukázek a jednotlivých kosmetických přípravků jsme přidali dárkové kosmetické sady. I v jejich případě se jedná o výrobky pro profesionální péči, které v běžném obchodě nekoupíte, navíc jsou v pěkném dárkovém balení. Ceny jsou nevysoké, protože jakožto kosmetický salon nenakupujeme přes zbytečné prostředníky. Pro několik prvních zájemců navíc máme připraveny jako dárek pěkné dámské tašky. Neváhejte, klidně hned volejte 799 794 273.
Add a comment...

DÁRKOVÉ POUKAZY
Nevíte, čím obdarovat vaše prarodiče? Kupte jim ošetření jejich nohou. Sháníte dárek pro manželku? Věnujte jí péči o pleť. Nabízíme dárkové poukazy na pedikúru i kosmetiku. Záleží jen na vás, kolik chcete za poukaz utratit. Pokud obdarovaný nevyčerpá celou cenu poukazu při jedné návštěvě, započítá se mu zbytek příště. Poukaz může obdarovaný použít na kosmetiku i pedikúru nebo na kombinaci obojího, záleží, co si sám vybere.
Add a comment...

* * * AKCE * * * SLEVA * * *
 Až do odvolání platí pro každého nového zákazníka SLEVA 10% na základní balíček služeb. Týká se kosmetických služeb i pedikúry. Neváhejte a objednejte se - volejte 799 794 273.
Add a comment...

Profesionální kosmetiku, se kterou pracujeme, si můžete koupit i domů za příznivou cenu. Máte tak možnost i v klidu svého domova využít magické kombinace švýcarských ingrediencí a minerálů z Mrtvého moře, které se mísí v kosmetických přípravcích Danielle Laroche, nebo potěšit svou pleť výrobky značky Primavera.
Add a comment...

Post has attachment

Není to žádný apríl - 1. dubna 2014 jsme otevřeli novou provozovnu kosmetických služeb a pedikúry v Turnově u nádraží v budově bývalého Drahstavu. Jsme připraveni poskytnout vám ty nejlepší služby, přijďte se přesvědčit na vlastní obličej i vlastní nohy. Těšíme se na vás.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded