Profile

Cover photo
Korosheh - کروشه
70 followers|685,136 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
استفاده موثر از هشتک ها در بازاریابی رسانه اجتماعی

هشتک ها بخش ضروری و اصلی بازاریابی رسانه اجتماعی محسوب می شوند. استفاده از هشتک یک روش عالی برای برچسب گذاری و یافتن مطالب به روز در رسانه های اجتماعی است. اینکار باعث می شود محتوای شما نیز قابل کشف باشد و به شما اجازه می دهد محتوای مرتبط با کسب وکار خود را به راحتی پیدا کنید. هشتک به شما اجازه می دهد با سایر کاربران رسانه اجتماعی ارتباط و تعامل داشته باشید. این ارتباط بر پایه تمایلات و نیازهای مشترک خواهد بود.

علاوه بر این استفاده از این گزینه به شما کمک می کند در توییتر و اینستاگرام تعامل خوب و سازنده ای داشته باشید. هشتک می تواند آگاهی از برند را افزایش دهد، محتوای شما را در اختیار افراد و فالوورها بگذارد و اشتراک محتوا در رسانه های اجتماعی را بیشتر کند. با استفاده از هشتک در رسانه اجتماعی، می توانید دسترسی خود به مشتریان را توسعه دهید و مخاطبان خود را بیشتر کنید. اینکه بدانید چگونه می توانید به درستی از هشتک استفاده کنید برای موفقیت در رسانه های اجتماعی مهم است. در این مقاله قصد داریم هفت روش ابداعی و نوآورانه برای استفاده از هشتک را بیان کنیم. پس همراه ما باشید.

بخش مقالات دیجیتال مارکتینگ شرکت کروشه را مطالعه کنید.
1.هشتک را ساده و مرتبط انتخاب کنید:

زمانی که در حال انتخاب هشتک هستید، باید مطمئن شوید چیزی را انتخاب می کنید که افراد به دنبال آن هستند و به یاد سپاری آن راحت و آسان است. هشتک های بسیار زیادی توسط افراد به کار گرفته می شود. استفاده از هشتک های طولانی و با املای دشوار، نمی تواند نتیجه خوبی برای شما به همراه داشته باشد.
با اینحال باید بدانید که هشتک های عمومی و مبهم نمی تواند نتیجه دلخواه و مد نظر شما را ایجاد کند.به همین خاطر هشتکی که مورد استفاده قرار می دهید باید ساده و دقیق باشد و امکان استفاده از آن برای مخاطب وجود داشته باشد. نکته کلیدی برای استفاده مناسب از یک هشتک،یافتن موضوعاتی است که به مخاطب مربوط می شود. هشتک به شما کمک می کند محتوای خود را سازماندهی کنید و به افراد اجازه دهید در جامعه شما حضور داشته باشند. باید از مواردی استفاده کنید که به محتوای شما مرتبط است.
پیشنهاد ما مطالعه مقاله: چگونه مطالب خود را برای مخاطبان موبایل بهینه کنیم؟

2. از هشتک های گرایشی(داغ) استفاده کنید:

هشتک های گرایشی موضوعاتی است که در میان افراد محبوب شده است. شاید تا به حال نشنیده باشید که افراد در مورد گرایش های موجود صحبت کنند.برخی از اوقات هشتک های گرایشی به هشتک هایی اطلاق می شود که گرایشی هستند یا بیشتر از هر زمان دیگری بر روی آن بحث می شود. اینگونه هشتک ها بر اساس آخرین گرایشات موجود در جامعه به طور مستمر تغییر پیدا می کنند.
اگر احساس کردید گرایشی به کسب وکار شما مرتبط است، سعی کنید از آن به خوبی استفاده کنید. با کاربرد هشتک های گرایشی در محتوا، می توانید پیام خود را به طیف وسیعی از مشتریان برسانید. هر چقدر تعداد افرادی که محتوای شما را می خوانند بیشتر باشد، امکان به دست آوردن طرفدار و فالوور نیز بیشتر خواهد شد.علاوه بر این هشتک های گرایشی یک روش عالی برای افزایش حضور کسب وکار در دنیای مجازی است.
قبل از به کار بردن این هشتک ها در پست های رسانه اجتماعی، مطمئن شوید که ارزشی را به مکالمه فعلی خود اضافه می کنید. اگر پستی که ارسال می کنید ارزشی برای مخاطب نداشته باشد حتما آن را نادیده می گیرد. اگر پست آموزنده دارید، افراد بیشتری آن را به اشتراک می گذارند و در این صورت آگاهی از برند افزایش پیدا می کند.

نکاتی در مورد نحوه کاربرد هشتک های گرایشی:


• برای اینکه افراد بیشتری را در معرض هشتک خود قرار دهید اولین فردی باشید که از آن استفاده می کند.
• هشتک گرایشی را از توییتر، گوگل پلاس و سایر رسانه های اجتماعی پیدا کنید.
• از هشتک های گرایشی مرتبط با کسب و کار برای دستیابی به مشتریان و ایجاد ارتباط استفاده کنید.

ادامه این مقاله در بخش دیجیتال مارکتینگ در روز آینده در شرکت تبلیغاتی کروشه منتشر خواهد شد.
#هشتگ #قدرت_هشتگ #دیجیتال_مارکتینگ #شبکه_های_اجتماعی

 ·  Translate
هشتک ها بخش ضروری و اصلی بازاریابی رسانه اجتماعی محسوب می شوند. استفاده از هشتک یک روش عالی برای برچسب گذاری و یافتن مطالب به روز در رسانه های اجتماعی...
1
Add a comment...
 
چگونگی رابطه امضا ایمیل با کمپین بازاریابی

7. پژوهش و تحقیق در بازار:

زمانی که صحبت از داده ها به میان می اید، نباید تاثیر آمار و حقایق را بر روی بازاریابی خود نادیده بگیرید. افرادی که در وب هستند از اطلاعات موجود خسته شده اند و دوست دارند به داده های منحصر به فرد و خاصی دسترسی داشته باشند. اگر یک گزارش در مورد صنعت خود منتشر می کنید که بر اساس تحقیقات انجام شده در بازار است، سعی کنید از طریق امضای ایمیل خود لینکی به آن بدهید.


8. مطالعات موردی:

فروشندگان این گزینه را بسیار دوست دارند. اگر در حال صحبت با مشتریان احتمالی خود هستید، هیچ چیزی بهتر از اشتراک گذاری داستان های موفقیت آمیز نیست. به عنوان مثال، شما می توانید به این گزینه اشاره کنید که خدمات و محصولاتتان می تواند بازگشت سرمایه گذاری(ROI) مشتری X را افزایش دهد. همچنین می توانید نظرات مشتریان را در امضای ایمیل خود قرار دهید. اینکار می تواند اعتبار شرکت شما را افزایش دهد.

بخش اول این مقاله روز گذشته منتشر شد که در ان به 6 مورد ابتدایی این مقاله اشاره شد که در اینجا میتوانید به مطالعه آن بپردازید. شرکت تبلیغاتی کروشه در نظر دارد بهترین مقالات را در حوزه دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا با حمایت هرچه تمامتر شما همراه شود.

9. ابزارهای رایگان:

اگر شرکت شما دارای ابزارهای رایگانی است می توانید از این موضوع به نفع خود استفاده کنید. بازاریابان این موضوع را بسیار دوست خواهند داشت. ابزارهای آنلاین رایگان این قدرت را دارد که خواننده را در خود درگیر کند و علاقه و تمایل بیشتری برای استفاده از محصول یا خدمات در او ایجاد نماید.

10.نشان دادن محصولات/ مشاوره رایگان:
اگر احساس می کنید فروش خوبی ندارید سعی کنید از امضای ایمیل خود برای ترویج مشاوره رایگان استفاده کنید یا محصول و خدمات خود را در اختیار آنها قرار دهید. اینکار می تواند ترافیک را به سمت اواسط قیف بازاریابی افزایش دهد و به افراد نشان می دهد شما از هر فرصتی برای کمک به آنها استفاده می کنید.

11.اخباری در مورد شرکت شما:
اگر تیم یا شرکت شما به خاطر یک تجربه خاص در میان سایر رقبا برجسته شده است و افتخاراتی کسب نموده است، بهتر است آن را به شکل یک مقاله خبری در بیاورید و در امضای ایمیل خود لینک خبر را بگنجانید. اخباری که نشان می دهد شرکت شما کارهای عالی انجام داده است می تواند ترافیک زیادی وارد وبلاگ کند و آگاهی از برند را افزایش دهد. به نمونه زیر توجه کنید:

12.ویدئوهای تبلیغاتی:
تا به حال شرکت شما ویدئوهای تبلیغاتی تولید کرده است؟ اگر جواب شما به این سوال مثبت است می توانید لینک ویدئو را در امضای ایمیل خود قرار دهید. اینکار به بازدید کننده کمک می کند بدون گشت و گذار اضافی در ایمیل، پیام شما را دریافت نماید. شما می توانید یک کمپین، رویداد و پیشنهاد رایگان ارائه دهید.

#کمپین_بازاریابی #بازاریابی_ایمیل #ایمیل_مارکتینگ

 ·  Translate
7. پژوهش و تحقیق در بازار: زمانی که صحبت از داده ها به میان می اید، نباید تاثیر آمار و حقایق را بر روی بازاریابی خود نادیده بگیرید. افرادی که در وب هس...
1
Add a comment...
 
دانستنیهای قبل از طراحی سایت

6.چه نوع وبسایتی را دوست دارید و چرا؟

این سوال ممکن است مربوط به سوال بالایی باشد اما اگر به دنبال طراحی حرفه ای و هوشمندانه هستید، مطمئن شوید که این سوال را از مشتریان خود می پرسید. شما یک طراح هستید و به خوبی می دانید چه نوع سایتی بهتر خواهد بود. با اینحال واقعیت این است که همیشه باید مصالحه ای میان شما و مشتریانتان وجود داشته باشد. به همین خاطر، بهتر است ایده مشتریان خود را قبل از شروع طراحی بدانید. فراموش نکنید از آنها در مورد سایت هایی که دوست ندارند نیز سوال کنید. در این صورت حداقل می دانید که چه چیزهایی را نباید در طراحی خود قرار دهید.در روزهای گذشته مقاله ای با عنوان 5 سوالی که قبل از طراحی سایت باید از مشتریان خود بپرسید ؟ بخش اول این مقاله است که این مقاله را تکمیل میکند.

7. مشتریان شما دقیقا چه کسانی هستند و نیازهای آنان چیست؟

اغلب زمانی که با کسب وکارهای کوچک کار می کنید، بیشتر مشتریان شما درک صحیح و دقیقی از مشتریان خود ندارند و برخی از آنها حتی بیان می کنند که قرار است همه افراد را هدف قرار دهند. بعضی از اوقات پاسخ های آنان به این سوال، شما را شگفت زده خواهد کرد. شما به عنوان یک طراح باید بدانید مشتریان این کسب وکارها چه کسانی هستند، چه نیازهایی دارند و مشکلات آنها چیست.
تنها در این شرایط است که می توانید با وضوح کامل کار کنید و ارتباط خوب و سریعی با بازدیدکنندگان سایت داشته باشید. در طراحی خود، دردها و رنج های مشتریان را بیان کنید، به آنها قول بدهید و برای قول خود دلیل محکمی ارائه کنید. بنابراین به خاطر داشته باشید که به هنگام طراحی باید سعی کنید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
• درد
• قول
• اثبات
به شما پیشنهاد می کنم زمان بیشتری روی این موضوع بگذارید زیرا در بیشتر موارد طراحی شما تنها توسط سن، جنس و موقعیت افراد تحت تاثیر قرار نمی گیرد بلکه دردها، رنج ها، ترس ها و مشکلات افراد نیز در این فرایند دخیل است. با استفاده از این گزینه ها می توانید ایده های جالبی برای طراحی پیدا کنید. هر کسی در کسب وکار خود سعی می کند به نحوی مشکلی را حل کند. به عنوان یک طراح این وظیفه شماست که این موارد را به خوبی انتقال دهید.

8. دوست دارید سایتتان چه قابلیت‌ها و ویژگی هایی داشته باشد؟

در بیشتر موارد مشتریان زمانی که سایتی را در اینترنت می بینند و از آن خوششان می اید به فکر طراحی سایت برای شرکت خود می افتند. آنها فکر می کنند که این قابلیت ها باید در هر سایتی وجود داشته باشد. به عنوان مثال ایا مشتریان شما ویژگی ها و قابلیت های زیر را دوست دارند؟

• کارت خرید
• اجرای رسانه های اجتماعی
• جمع آوری ایمیل و قابلیت بازاریابی از طریق ایمیل
• پاسخگویی خودکار برای پرورش سرنخ ها
• وبلاگ یا فید خبری
• گالری تصاویر
• ویدئوها
• بنرهای کناری در سایت
• سایت واکنش گرا
• سایت موبایل دوست
• وبلاگ یا صفحه خبری
• توانایی ارسال دیدگاه در وبلاگ
• فرم تماس سریع
• فرم رزرو

سعی کنید خواسته مشتریان خود را به صورت دقیق بررسی کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید. مشتریان همیشه قادر نیستند چیزی که در سر دارند را به خوبی توضیح دهند، بنابراین اگر می توانید نمونه هایی را به آنها نشان دهید حتما اینکار را انجام دهید. به تحقیقات شرکت کروشه اعتماد کنید. این موضوع در طول فرآیند طراحی حتما رخ خواهد داد. پس قبل از وقوع، جلوی آن را تا جایی که می توانید بگیرید تا دچار مشکل نشوید.

9. چگونه نتایج خود را ثبت خواهید کرد؟
دو سوال دیگری که در این مرحله باید بپرسید عبارت است از : چگونه موفقیت خود را اندازه گیری خواهید کرد؟ موفقیت از نظر شما چگونه است؟
در نهایت مشتریان شروع به استفاده کردن از سایت جدید خود خواهند کرد و در این میان باید موفقیت خود را ارزیابی کنند. به همین خاطر قبل از شروع کار، این موضوع را مد نظر داشته باشید. به عنوان مثال مشتری شما ممکن است نتایج زیر را ثبت کند:

• تعداد پرس و جوهایی که دریافت می کنند
• تعداد ثبت نام هایی که برای موارد رایگان سایت صورت می گیرد.
• تعداد ثبت نام هایی که برای کتاب های الکترونیکی رایگان انجام می شود.
• تعداد کاربران انجمن
• تعداد فروش
• اندازه متوسط سفارشات مشتریان
• ترافیک سایت
• سطح فعالیت کاربران در وبلاگ
• تعداد فالوورهای رسانه های اجتماعی( توییتر، فیس بوک)

اگر سایت جدید بتواند نتایج مورد نظر خود را دریافت کند و شما نیز بتوانید این موفقیت ها را با استفاده از اعداد به مشتریان خود نشان دهید مطمئن باشید که در کارهای بعدی نیز به شما مراجعه خواهند کرد.

10. ایا راهنمایی برای سبک و طراحی سایت خود دارید؟
مشتریان شما ممکن است در حال حاضر موارد آفلاین و آنلاینی برای کسب وکار خود داشته باشند. لوگوها، بروشورها ، وب سایت های قدیمی، پوسترها و بنرهای موجود در وب برخی از مواردی است که باید در دست داشته باشید. متاسفانه بیشتر مشتریان این موارد را تا زمانی که از آنها نخواهید، ارسال نخواهند کرد.
زمانی که همه چیز را دریافت کردید، از آنها بپرسید که این موارد چقدر برایشان مهم است؟ شما چقدر باید به موارد قدیمی پایبند باشید. از مشتریان خود در مورد سبک راهنما سوال کنید. از آنها بپرسید که سبک راهنمایی دارند یا خیر. بیشتر شرکت ها این سبک راهنما را ندارند اما اگر یکی از مشتریان این راهنما را داشته باشد باید کار خود را بر اساس آن توصیف کنید.

یک سوال مهم: از چه زمانی باید کار را شروع کنید؟
به یاد داشته باشید که شما فقط یک طراح نیستید . زمانی که وارد ارتباط با مشتری خود می شوید، یک فروشنده نیز هستید. بعد از تمامی سوال هایی که در بالا به آن اشاره کردیم باید یک سوال مهم از مشتری خود بپرسید:
چه زمانی باید کار را شروع کنیم؟ آیا زمانی برای آغاز کار مد نظر دارید؟

نتیجه گیری:
سوالاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم به این منظور است که بتوانید مشتری و نیازهای او را به صورت دقیق بشناسید.
به عنوان یک طراح ، داشتن مهارت طراحی و هنر کافی نیست . شما باید مهارت های بازاریابی را نیز داشته باشید. بنابراین به دو دلیل زیر باید بتوانید همه کارها را به درستی انجام دهید:
1. دوست دارید مشتری، پروژه دیگری را نیز به شما ارجاع دهد: اگر دوست دارید پروژه های بعدی را نیز داشته باشید باید کار خود را به درستی انجام دهید.
2. می خواهید از بروز اختلافات جلوگیری کنید: اگر کار خود را به درستی انجام نداده باشید به هنگام بروز خطا و مشکل قادر نخواهید بود از کار خود دفاع کنید.

مقالات بیشتر را در بخش دیجیتال مارکتینگ بخوانید.

#طراحی_سایت #دیجیتال_مارکتینگ #دانستنیها

 ·  Translate
6.چه نوع وبسایتی را دوست دارید و چرا؟ این سوال ممکن است مربوط به سوال بالایی باشد اما اگر به دنبال طراحی حرفه ای و هوشمندانه هستید، مطمئن شوید که این...
1
Add a comment...
 
دانستنیهای قبل از طراحی سایت

6.چه نوع وبسایتی را دوست دارید و چرا؟

این سوال ممکن است مربوط به سوال بالایی باشد اما اگر به دنبال طراحی حرفه ای و هوشمندانه هستید، مطمئن شوید که این سوال را از مشتریان خود می پرسید. شما یک طراح هستید و به خوبی می دانید چه نوع سایتی بهتر خواهد بود. با اینحال واقعیت این است که همیشه باید مصالحه ای میان شما و مشتریانتان وجود داشته باشد. به همین خاطر، بهتر است ایده مشتریان خود را قبل از شروع طراحی بدانید. فراموش نکنید از آنها در مورد سایت هایی که دوست ندارند نیز سوال کنید. در این صورت حداقل می دانید که چه چیزهایی را نباید در طراحی خود قرار دهید.در روزهای گذشته مقاله ای با عنوان 5 سوالی که قبل از طراحی سایت باید از مشتریان خود بپرسید؟ بخش اول این مقاله است که این مقاله را تکمیل میکند.

7. مشتریان شما دقیقا چه کسانی هستند و نیازهای آنان چیست؟

اغلب زمانی که با کسب وکارهای کوچک کار می کنید، بیشتر مشتریان شما درک صحیح و دقیقی از مشتریان خود ندارند و برخی از آنها حتی بیان می کنند که قرار است همه افراد را هدف قرار دهند. بعضی از اوقات پاسخ های آنان به این سوال، شما را شگفت زده خواهد کرد. شما به عنوان یک طراح باید بدانید مشتریان این کسب وکارها چه کسانی هستند، چه نیازهایی دارند و مشکلات آنها چیست.
تنها در این شرایط است که می توانید با وضوح کامل کار کنید و ارتباط خوب و سریعی با بازدیدکنندگان سایت داشته باشید. در طراحی خود، دردها و رنج های مشتریان را بیان کنید، به آنها قول بدهید و برای قول خود دلیل محکمی ارائه کنید. بنابراین به خاطر داشته باشید که به هنگام طراحی باید سعی کنید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
• درد
• قول
• اثبات
به شما پیشنهاد می کنم زمان بیشتری روی این موضوع بگذارید زیرا در بیشتر موارد طراحی شما تنها توسط سن، جنس و موقعیت افراد تحت تاثیر قرار نمی گیرد بلکه دردها، رنج ها، ترس ها و مشکلات افراد نیز در این فرایند دخیل است. با استفاده از این گزینه ها می توانید ایده های جالبی برای طراحی پیدا کنید. هر کسی در کسب وکار خود سعی می کند به نحوی مشکلی را حل کند. به عنوان یک طراح این وظیفه شماست که این موارد را به خوبی انتقال دهید.

8. دوست دارید سایتتان چه قابلیت‌ها و ویژگی هایی داشته باشد؟

در بیشتر موارد مشتریان زمانی که سایتی را در اینترنت می بینند و از آن خوششان می اید به فکر طراحی سایت برای شرکت خود می افتند. آنها فکر می کنند که این قابلیت ها باید در هر سایتی وجود داشته باشد. به عنوان مثال ایا مشتریان شما ویژگی ها و قابلیت های زیر را دوست دارند؟

• کارت خرید
• اجرای رسانه های اجتماعی
• جمع آوری ایمیل و قابلیت بازاریابی از طریق ایمیل
• پاسخگویی خودکار برای پرورش سرنخ ها
• وبلاگ یا فید خبری
• گالری تصاویر
• ویدئوها
• بنرهای کناری در سایت
• سایت واکنش گرا
• سایت موبایل دوست
• وبلاگ یا صفحه خبری
• توانایی ارسال دیدگاه در وبلاگ
• فرم تماس سریع
• فرم رزرو

سعی کنید خواسته مشتریان خود را به صورت دقیق بررسی کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید. مشتریان همیشه قادر نیستند چیزی که در سر دارند را به خوبی توضیح دهند، بنابراین اگر می توانید نمونه هایی را به آنها نشان دهید حتما اینکار را انجام دهید. به تحقیقات شرکت کروشه اعتماد کنید. این موضوع در طول فرآیند طراحی حتما رخ خواهد داد. پس قبل از وقوع، جلوی آن را تا جایی که می توانید بگیرید تا دچار مشکل نشوید.

9. چگونه نتایج خود را ثبت خواهید کرد؟
دو سوال دیگری که در این مرحله باید بپرسید عبارت است از : چگونه موفقیت خود را اندازه گیری خواهید کرد؟ موفقیت از نظر شما چگونه است؟
در نهایت مشتریان شروع به استفاده کردن از سایت جدید خود خواهند کرد و در این میان باید موفقیت خود را ارزیابی کنند. به همین خاطر قبل از شروع کار، این موضوع را مد نظر داشته باشید. به عنوان مثال مشتری شما ممکن است نتایج زیر را ثبت کند:

• تعداد پرس و جوهایی که دریافت می کنند
• تعداد ثبت نام هایی که برای موارد رایگان سایت صورت می گیرد.
• تعداد ثبت نام هایی که برای کتاب های الکترونیکی رایگان انجام می شود.
• تعداد کاربران انجمن
• تعداد فروش
• اندازه متوسط سفارشات مشتریان
• ترافیک سایت
• سطح فعالیت کاربران در وبلاگ
• تعداد فالوورهای رسانه های اجتماعی( توییتر، فیس بوک)

اگر سایت جدید بتواند نتایج مورد نظر خود را دریافت کند و شما نیز بتوانید این موفقیت ها را با استفاده از اعداد به مشتریان خود نشان دهید مطمئن باشید که در کارهای بعدی نیز به شما مراجعه خواهند کرد.

10. ایا راهنمایی برای سبک و طراحی سایت خود دارید؟
مشتریان شما ممکن است در حال حاضر موارد آفلاین و آنلاینی برای کسب وکار خود داشته باشند. لوگوها، بروشورها ، وب سایت های قدیمی، پوسترها و بنرهای موجود در وب برخی از مواردی است که باید در دست داشته باشید. متاسفانه بیشتر مشتریان این موارد را تا زمانی که از آنها نخواهید، ارسال نخواهند کرد.
زمانی که همه چیز را دریافت کردید، از آنها بپرسید که این موارد چقدر برایشان مهم است؟ شما چقدر باید به موارد قدیمی پایبند باشید. از مشتریان خود در مورد سبک راهنما سوال کنید. از آنها بپرسید که سبک راهنمایی دارند یا خیر. بیشتر شرکت ها این سبک راهنما را ندارند اما اگر یکی از مشتریان این راهنما را داشته باشد باید کار خود را بر اساس آن توصیف کنید.

یک سوال مهم: از چه زمانی باید کار را شروع کنید؟
به یاد داشته باشید که شما فقط یک طراح نیستید . زمانی که وارد ارتباط با مشتری خود می شوید، یک فروشنده نیز هستید. بعد از تمامی سوال هایی که در بالا به آن اشاره کردیم باید یک سوال مهم از مشتری خود بپرسید:
چه زمانی باید کار را شروع کنیم؟ آیا زمانی برای آغاز کار مد نظر دارید؟

نتیجه گیری:
سوالاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم به این منظور است که بتوانید مشتری و نیازهای او را به صورت دقیق بشناسید.
به عنوان یک طراح ، داشتن مهارت طراحی و هنر کافی نیست . شما باید مهارت های بازاریابی را نیز داشته باشید. بنابراین به دو دلیل زیر باید بتوانید همه کارها را به درستی انجام دهید:
1. دوست دارید مشتری، پروژه دیگری را نیز به شما ارجاع دهد: اگر دوست دارید پروژه های بعدی را نیز داشته باشید باید کار خود را به درستی انجام دهید.
2. می خواهید از بروز اختلافات جلوگیری کنید: اگر کار خود را به درستی انجام نداده باشید به هنگام بروز خطا و مشکل قادر نخواهید بود از کار خود دفاع کنید.

#طراحی_سایت #دیجیتال_مارکتینگ

 ·  Translate
6.چه نوع وبسایتی را دوست دارید و چرا؟ این سوال ممکن است مربوط به سوال بالایی باشد اما اگر به دنبال طراحی حرفه ای و هوشمندانه هستید، مطمئن شوید که این...
1
Add a comment...
 
50 نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو

نکته حرفه ای شانزدهم: با استفاده از روش Smart طراحی کنید
یک لوگو باید به روش Smart طراحی شده باشد. این واژه از کلمات ساده ( Simple )، به یاد ماندنی ( Memorable )، مناسب ( Appropriate )، با قابلیت اندازه بندی مجدد ( Resizable ) و بی انتها ( Topless ) گرفته شده است.

#لوگو #طراحی_لوگو #50نکته_لوگو #شماره_16


 ·  Translate
1
Add a comment...
 
چگونه با امضا ایمیل از کمپین های بازاریابی پشتیبانی کنیم؟

اگر هر کدام از ایمیل های شما حاوی call to action واحدی باشد، می توانید ادعا کنید که یک بازاریاب ایمیل هستید . امروز قصد داریم در مورد ایمیل هایی صحبت کنیم که به صورت فردی و شخصی در کارهای روزمره خود برای افراد ارسال می کنید. بله درست شنیدید.

امضایی که در ایمیل های شخصی قرار داده می شود ، می تواند فرصت های بازاریابی عالی را برای شما فراهم کند. بیشتر افراد تلاش می کنند از امضای ایمیل خود برای فراهم آوردن اطلاعات مناسب در مورد اینکه چه کسانی هستند و در چه شرکتی کار می کنند استفاده کنند. اما شما می توانید این موقعیت را به سطح بعدی انتقال دهید و از امضای خود برای منعکس کردن کمپین بازاریابی خود بهره مند شوید. همراه ما باشید تا این موضوع را بیشتر بررسی کنیم.

این مقاله شامل 12 مورد است که امروز 6 مورد آن را به شما معرفی کردیم 6 مورد بعدی این مقاله در بخشدیجیتال مارکتینگبر روی سایتشرکت تبلیغات کروشهقرار دارد برای مطالعه آن بهاینجا مراجعه کنید.

12 ایده هوشمندانه مرتبط با امضای ایمیل برای پشتیبانی از کمپین بازاریابی:

1. صفحه اصلی سایت شما:

حداقل موردی که باید در امضای ایمیل وجود داشته باشد آدرس سایت شماست. اما برای اینکه این تاکتیک موثرتر باشد، باید مطمئن شوید که آدرس صفحه اصلی سایت شما همانند یک صفحه فرود عمل می کند. به عبارت دیگر، باید اطمینان حاصل کنید که این مورد می تواند توجه بازدید کننده را به فعالیت هایی که شما می خواهید جلب نماید. به عنوان مثال؛ صفحه اصلی سایت HubSpot یک دموی رایگان را پیشنهاد می کند. قرار دادن آدرس صفحه اصلی سایت در امضای ایمیل به شما کمک می کند آگاهی از برند خود را توسعه دهید. به نمونه زیر توجه کنید:

2. رسانه های اجتماعی:

زمانی که صحبت از رسانه های اجتماعی در امضای ایمیل به میان می آید، شما دو گزینه پیش روی خود خواهید داشت. شما می توانید یک لینک به اکانت شخصی خود در سایت هایی همچون توییتر، لینکداین؛ فیس بوک؛ گوگل پلاس و غیره بدهید یا اینکه می توانید لینک هایی به اکانت شرکت در این رسانه ها بدهید. هر دوی این گزینه ها بسیار خوب و عالی هستند. به نمونه زیر توجه کنید:

3.وبلاگ شما:

وبلاگ شما یکی از هوشمندانه ترین مواردی است که می توانید در امضای ایمیل خود بگنجانید زیرا ارزشی را برای جامعه فراهم می کند و به صورت منظم به روز می شود. محتوای تازه در وبلاگ شما نسبت به صفحات استاتیکی که در صفحه اصلی قرار دارد بسیار تعاملی تر است و می تواند بازید کننده را برای مدت طولانی نگه دارد. اگر محتوای تازه در وبلاگ خود منتشر می کنید فراموش نکنید که از Call to action هایی در آن استفاده کنید که کاربر را به مرحله بعدی هدایت می کند. با استفاده از ابزارهای مرتبط با امضای ایمیل، شما می توانید امضای پویایی ایجاد کنید که در برگیرنده فید RSS است و به شما اجازه می دهد مقالات اخیر را در آن قرار دهید و زمانی که مقالات تازه منتشر می شود به صورت خودکار به روزرسانی نمایید.

4. کتاب:
آیا کتابی را نوشته اید؟ مدیر یا مدیر اجرایی شرکت به تازگی کتابی را منتشر کرده است؟ از نشان دادن آن به افراد خجالت نکشید. لینک کتاب خود را در امضای ایمیل به اشتراک بگذارید. اینکار به شما کمک می کند اتوریتی و اعتماد را در میان افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنید ایجاد نمایید.

5.کنفرانس ها و رویدادها:
ایا شرکت شما در یک نمایشگاه تجاری شرکت کرده است؟ کنفرانس جدیدی در پیش روی خود دارید؟ در این شرایط بهتر است امضای ایمیل خود را تغییر دهید تا بتوانید این موضوع را منعکس نمایید. در حالیکه امضای ایمیل شما ممکن است نتواند کمکی به تولید ثبت نام کنندگان بیشتر بکند اما مطمئن باشید که رویداد مورد نظر را در میان همه افراد بیان خواهد کرد و همین امر باعث افزایش آگاهی در میان مخاطبان شما می شود.

6.پیشنهادات جدید بازاریابی:
پیشنهاد عالی دارید که می تواند بازدید کننده را به سرنخ تبدیل کند؟ این پیشنهادات را شناسایی نمایید و سپس آنها را در اختیار افراد قرار دهید. از امضای ایمیل خود برای اشتراک گذاری لینکی به کتاب الکترونیکی محبوب یا وبینار استفاده کنید. اگر در حال حاضر یک کمپین جدید دارید؛ پیشنهادات جدیدی را ارائه کنید.

#کمپین_بازاریابی #بازاریابی_ایمیل #ایمیل_مارکتینگ

 ·  Translate
اگر هر کدام از ایمیل های شما حاوی call to action واحدی باشد، می توانید ادعا کنید که یک بازاریاب ایمیل هستید. امروز قصد داریم در مورد ایمیل هایی صحبت ک...
1
Add a comment...
 
کسب و کار شما در اینترنت چه لباسی می پوشد؟

در دنیای امروز این موضوع که شرکت ها، سازمان ها و حتی افراد برای اعلام حضور و ارتباط با مشتریان خود سایتی داشته باشند امری حیاتی و ضروری است و در آن هیچ شکی نیست. ولی سوالی که مطرح می شود این است که چه سایتی برای کسب و کار شما مناسب است؟ امروزه میلیون ها سایت در زمینه های مختلف طراحی و بارگذاری شده است، تشخیص اینکه کدام طرح یا پلت فرم برای شما مناسب است امری کاملا تخصصی است. در کانون تبلیغاتی کروشه سعی داریم بهینه ترین و کارآمدترین تصمیم برای طراحی و ایجاد سایت شما گرفته شود. به واسطه تخصص و مهارت هایی که تیم اجرایی و مهندسی این بخش در زمینه طراحی و برنامه نویسی دارد، هیچ طرحی نیست که نتوان آن را اجرا نمود!

فرم در خواست طراحی سایت
http://korosheh.com/web-form

#طراحی_سایت

 ·  Translate
1
Add a comment...
 
5 سوالی که قبل از طراحی سایت باید از مشتریان خود بپرسید؟

عنوانی که برای این مقاله در نظر گرفته ایم ممکن است برای بیشتر افراد آشنا باشد. اما هنوز هم طراحانی وجود دارند که با نیت های خوب کار خود را شروع می کنند و در انتهای پروژه، سایتی را تحویل مشتری می دهند که هرگز مطابق با خواسته های آنان نبوده است. در شرایط بدتر، این افراد سایتی را طراحی می کنند که اصلا شبیه خواسته مشتری نیست. اگر نتوانید نیازهای مشتری خود را قبل از طراحی جویا شوید با جملات این چنینی روبرو خواهید شد: من این طرح را دوست دارم ولی......


برای اینکه بتوانید در زمان خود و البته مشتری، صرفه جویی کنید باید قبل از شروع کار سوالاتی از آنها بپرسید. چیزی بدتر از این نیست که یک طراحی زیبا داشته باشید اما به خاطر نادیده گرفتن برخی از نکات همه چیز را از دست بدهید.
حالا سوال اینجاست که چگونه می توان سایتی برای مشتری طراحی کرد که نظر آنها را جلب کند و باعث ایجاد مشتریان جدید شود؟
می توانید با پرسش ده سوالی که در ادامه بیان می کنیم ، به این هدف دست پیدا کنید.

1.کسب وکار شما واقعا چه کاری انجام می دهد؟
این یک نقطه شروع عالی است. قبل از هر کاری باید بدانید مشتریان شما واقعا چه کاری انجام می دهند. درک صحیح و کامل از مشتریان و کسب وکار آنها، کاری که انجام می دهند و حضورشان در بازار، اغلب به طراح کمک می کند تصمیمات خوبی در طول رابطه خود با مشتری بگیرد. مشتری اگر دارای یک فروشگاه محصولات مرتبط با حیوانات خانگی باشد کارتان بسیار ساده خواهد. اما شرکتی را در نظر بگیرید که کار آنها فروش تجهیزات پشتیبانی لجستیکی و مخابراتی است . در اینگونه شرایط شناخت دقیق کسب وکار بسیار مهم است. حتی کوچکترین سوء تفاهم نیز می تواند طراحی شما را به طور کلی خراب کند.

2. سایت شما باید به چه چیزهایی دست پیدا کند؟
به زبان ساده تر، هدف اصلی و اولیه سایت شما چیست؟ بیشترین چیزی که از سایت خود انتظار دارید چیست؟ به دنبال فروش ، رزرو کلاس؛ افزایش اعضا یا سایر موارد هستید؟
در مرحله بعدی باید سوالات زیر را از مشتری خود بپرسید.
اگر بازدید کننده در حال حاضر آمادگی خرید را نداشته باشد، دوست دارید چه کار دیگری در سایت انجام دهد؟ به عبارت دیگر هدف ثانویه سایت شما چیست؟
بیشتر کسب وکارها زمانی که وارد دنیای آنلاین می شوند هدف خاصی ندارند و تنها می خواهند در دنیای مجازی حضور داشته باشند. شما نیز به عنوان یک طراح نباید وارد پروژه ای شوید که مشتری هیچ ایده ای در مورد نیازهای بازدید کننده خود ندارد و نمی داند سایت جدید باید چه کاری انجام دهد و به چه هدفی دست یابد. هر سایت جدیدی که راه اندازی می شود باید هدف و ایده خاصی داشته باشد و برای دستیابی به یک هدف تلاش کند. مشتریان شما دوست دارند سایتشان به چه مواردی دست یابد؟
• دریافت سرنخ های داخلی بیشتر/ درخواست های بیشتر/ تماس های تلفنی؟
• افزایش هوشیاری در مورد برند؟
• آموزش مخاطبان سایت؟
• تشویق برای فروش محصولات؟
• جمع آوری آدرس ایمیل ها و ایجاد یک لیست؟
• تشویق برای تعاملات آنلاین یا تعامل در رسانه های اجتماعی؟
اگر مشتریانتان به خوبی نمی دانند که از طریق سایت جدید خود به چه مواردی باید دست پیدا کنند، می توانید مواردی را به آنها پیشنهاد دهید و بر همین اساس پروژه را آغاز نمایید.

3. در حال حاضر وبسایتی دارید؟
اگر مشتریان شما در حال حاضر وبسایتی دارند حتما در مورد آن سوال کنید. اگر چنین بود، مطمئن شوید که در این باره سوالات بیشتری می پرسید و می توانید از تمامی زوایای سایت قبلی آگاه شوید.سوالاتی که می توانید در این زمینه بپرسید شامل موارد زیر است:
• چه زمانی این سایت را ایجاد کرده اید؟
• استفاده و ویرایش محتوای آن برایتان اسان بود؟
• از چه CMS ( سیستم مدیریت محتوا) استفاده می کنید؟
• چه چیزی از این سایت برایتان جالب است؟
• چه چیزی را در مورد این سایت دوست ندارید؟
• چه تعداد سرنخ داخلی از این سایت به دست می آورید؟
• ایا این سایت نتایج مورد نظر شما را ایجاد کرده است؟
• ایا در گوگل آنالیتیک آن را تنظیم کرده اید؟ اگر چنین است می توانید گزارشی را در مورد نحوه کار آن برای ما ایجاد کنید؟
• دوست دارید چه قابلیت ها و ویژگی هایی را در سایت جدید خود داشته باشید؟
شما باید در مورد اشتباهات گذشته مشتری خود اطلاعاتی داشته باشید و مطمئن شوید که وبسایت جدید نقطه ضعف های قبلی را ندارد.

4. چه چیزی شرکت شما را متمایز کرده است؟
همیشه باید بدانید که چه چیزی باعث شده است کسب وکار مشتریانتان منحصر به فرد و متمایز باشد. چه چیزی آنها را متمایز می کند؟ به آنها توضیح دهید که مشتریان احتمالی، معمولا تحقیقات اولیه ای را در مورد کسب وکار و شرکت آنها انجام خواهند داد. آنها به دنبال شرکت هایی خواهند بود که بتواند مشکلشان را به راحتی حل کند. بیشتر مشتریانی که برای طراحی سایت اقدام می کنند در مورد حضور خود در دنیای آنلاین مغرورند. آنها تصور می کنند زمانی که مشتری در حال تحقیق و جستجو برای یافتن محصولات و خدمات مورد نظرش در سایت است ، تنها این شرکت را در نظر می گیرد. در حالیکه اینگونه نیست. بیشتر مشتریان قبل از خرید محصولات یا خدمات مورد نیاز خود، چندین شرکت را رصد می کنند و از بین آنها بهترین گزینه را انتخاب خواهند کرد. شما به عنوان یک طراح باید به مشتریان خود بیاموزید که افراد به روش های مختلف خرید می کنند و به همین خاطر نیز متمایز بودن در میان رقبا بسیار مهم است. آنها باید بتوانند در برداشت اول ، نظر مشتری را به خود جلب کنند. این موضوع می تواند تفاوت بزرگی بین شکست و موفقیت باشد. بنابراین آنها باید بدانند چه چیزی می تواند متمایزشان کند بر همین اساس طراحی سایت را انجام دهید. نمونه هایی از متمایز بودن شامل موارد زیر است:
• ارزان بودن محصولات یا خدمات
• داشتن سرویس یا خدمات عالی برای مشتریان
• گارانتی عالی یا سیاست بازگشت محصولات.
• تامین کننده اصلی بودن در یک ناحیه خاص
• تامین کردن محصولات با کیفیت
• تحویل رایگان یا سریع
• ارائه بسته های منحصر به فرد
در بخش دیجیتال مارکتینگ نیز میتوانید مقالات بیشتری را مطالعه کنید.
اگر مشتریان شما هیچ چیزی ندارند که بتوانند با آن خودشان را متمایز سازند، باید به فکر ایجاد آن باشند .اگر تجربه ای در زمینه کاری آنها داشته باشید، می توانید ایده های جالبی در این مورد پیشنهاد دهید. شما می توانید به عنوان یک طراح اینکار را برای ایجاد حس اعتماد در میان مشتریان خود انجام دهید.

5. رقبای شما چه کسانی هستند؟
خوب حالا که کسب وکار مشتریان خود را می شناسید و می دانید چه چیزی از سایتشان می خواهند، نوبت به انجام تحقیقات می رسد. بهترین گزینه برای شروع تحقیقات، تجزیه و تحلیل رقباست. مشتریان شما باید بدانند رقبای اصلیشان چه کسانی هستند. با اینحال، می توانید از آنها بخواهید در مورد این گزینه به خوبی فکر کنند. فکر کردن در مورد رقبای اصلی و واضح کافی نیست آنها باید در مورد رقبایی فکر کنند که زیاد واضح نیستند. به عنوان مثال اگر مشتری شما یک جاذبه توریستی را به افراد نشان می دهد، نباید تنها به جاذبه های مشابه در ناحیه مورد نظر فکر کنند بلکه باید به فکر موقعیت های دیگر نیز باشند.

#طراحی_سایت #خدمات_کروشه
 ·  Translate
عنوانی که برای این مقاله در نظر گرفته ایم ممکن است برای بیشتر افراد آشنا باشد. اما هنوز هم طراحانی وجود دارند که با نیت های خوب کار خود را شروع می کنن...
1
Add a comment...
 
نقش محتوا در ایجاد سبک زندگی برندها

Lululemon راه بسیار دشواری را برای ایجاد استودیوی یوگا پیموده است. اما امروز، شرکت تناسب اندام و یوگای چیپ ویلسون( مدیر و بنیانگذار Lululemon ) سالانه درآمد 2 میلیارد دلاری دارد زیرا سبک زندگی را در برنامه کاری خود گنجانده است. حوزه وسیع برندهای مرتبط با سبک زندگی همچون Lululemon، می تواند به خوبی فرصت بزرگی که برای ایجاد محتوا وجود دارد را آشکار سازد.

زمانی که برند شما بخواهد در میان افراد متمایز باشد، راه بسیار دشواری پیش روی خود داشت. بازاریابان با سوال های زیادی مواجه خواهند بود. مخاطبان هدف برند چه کسانی هستند؟ چه موضوعی برای شرکت شما بهتر است و می تواند با آن مرتبط باشد؟

برندهای سبک زندگی چه نوع برندهایی هستند؟

برندهایی که در حوزه سبک زندگی کار می کنند دوست دارند موضوعات موجود در این حوزه را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. همانطور که می دانید موضوع سبک زندگی یک طبقه بندی گسترده محسوب می شود و ممکن است نواحی مختلفی را پوشش دهد. به عنوان مثال برند Lululemon سعی کرده است یک فرهنگ سلامتی محور و فعال را از طریق تولید لباس های ورزشی در میان افراد ایجاد کند. برندهای سبک زندگی تنها محصولات خود را به فروش نمی رسانند بلکه فرهنگ خود را به افراد عرضه می کنند.

ایجاد یک ماموریت فرهنگ محور:

ایجاد یک بیانیه ماموریتی، اولین قدم برای برندهایی است که در حوزه سبک زندگی کار می کنند. برای رسیدن به این هدف، برندها باید مشتریان خود را خیلی خوب بشناسند. با اینکه شرکت های B2B باید به سوال هایی همچون " محصولات شرکت ما چه خدماتی را فراهم می کند؟" پاسخ دهند اما باید برای سوال هایی همچون" برند ما چه فرهنگ منحصر به فردی را در اختیار افراد می گذارد" نیز پاسخ مناسب و دقیقی داشته باشند.
به همین منظور، شرکت ها باید مشتریان و مسائل روحی – روانی آنها را به خوبی بشناسند. آنها چه غذایی می خورند؟ در مورد رویدادهای اخیر چه حسی دارند؟ نگرانی های آنان چیست؟ زمان ازاد خود را چگونه می گذرانند؟ به طور خلاصه، مشتریان شما چه کسانی هستند و دوست دارند چگونه باشند؟ تمامی این موارد موضوع جدیدی نیست. پژوهش بازار و انجام تحقیقات، یکی از وظایف اصلی برندها محسوب می شود. با اینحال، می توان دانش در مورد رفتار مشتریان را به شیوه های مختلف به کار برد.
برندها به جای اینکه افراد را در مورد توسعه محصولات خود باخبر سازند یا تبلیغات هدفمند داشته باشند، بهتر است فرهنگی که از طریق بازاریابی دیجیتال یا سایر کانال های بازاریابی ایجاد نموده اند را در اختیار افراد قرار دهند.

اجزای یک بیانیه ماموریتی قدرتمند:

بیانیه های ماموریتی که می تواند برندهای مرتبط با سبک زندگی را موفق تر سازد، قالب بسیار قوی را برای برندها فراهم می کند تا بتوانند ماموریت خویش را توسعه دهند. این یک بیانیه عالی است که بدون محدود کردن برندها، آنها را راهنمایی می کند. بیانیه ماموریتی اطلاعات ضروری و حیاتی را خلاصه می کند که مسیر رو به جلوی شرکت ها را تعیین خواهد کرد. بنابراین استفاده صحیح و مناسب از آن بسیار مهم است. این بیانیه باید به سوالات زیر پاسخ دهد:
• شرکت چه کاری انجام می دهد یا چه چیزی فراهم می آورد؟
• مشتریان شرکت چه کسانی هستند؟
• برند چگونه نیاز مشتریان را هدف قرار می دهد؟
مثلا بیانیه ماموریتی شرکت Lululemon را در نظر بگیرید: ایجاد اجزای مناسب برای افراد تا بتوانند زندگی طولانی تر، سالم تر و شادتری داشته باشند.
در این بیانیه فاکتورهای بسیار مهمی بیان شده است. اولا باید توجه داشته باشید که ماموریت این شرکت ایجاد اجزای مناسب است نه فروش محصولات ورزشی. این دو بسیار با هم متفاوت اند. اجزاء ممکن است شامل لباس های ورزشی، بطری آب، وسایل مرتبط با یوگا باشد اما در برگیرنده نکات و ترفندهای مرتبط با زندگی سالم ، نوشیدنی های سبز، کلاس های یوگا و سایر موارد نیز خواهد بود.
این حقیقت که شرکت Lululemon ماموریت خود را به محصولات موجود محدود نکرده است نشان می دهد که تمامی جوانب برندهای مرتبط با سبک زندگی را می داند. حقیقتی که این شرکت ایجاد کرده است فرهنگ زیبایی است که ذاتا در ماموریت آن وجود دارد. خوب حالا اجازه دهید موضوع را کمی دقیق تر مورد بررسی قرار دهیم. سوال زیر را در نظر بگیرید:
مشتریان برند چه کسانی هستند؟
ادامه این مقاله روز بعد در وبلاگ کروشه منتشر خواهد شد.

#بازاریابی_محتوا #سبک_زندگی #برندینگ

 ·  Translate
Lululemon راه بسیار دشواری را برای ایجاد استودیوی یوگا پیموده است. اما امروز، شرکت تناسب اندام و یوگای چیپ ویلسون( مدیر و بنیانگذار Lululemon ) سالانه...
1
Add a comment...
 
چگونه با کمپین شب یلدا درامد خود را افزایش دهیم؟

در دنیای دیجیتال مارکتینگ امروز یا همان بازاریابی اینترنتی، و حجم وسیعی از کمپین های شب یلدا،طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ و تبلیغاتی برای جذب مخاطب در وب سایت شما از اهمیت زیادی برخوردار است.

شما با طراحی یک کمپین درست می توانید بازدیدکنندگان را به صورت هدفمند و هدایت شده به سایت خود دعوت کنید. آیا تا بحال از خودتان پرسیده اید که قبل از طراحی یک کمپین باید به چه نکاتی توجه کنید؟

کمپین شب یلدا و نکات کلیدی

1-کمپین را تا حد امکان ساده؛ مثل روز روشن تعریف کنید. نیازی نیست خیلی خلاقیت های عجیب و غریب به کار ببرید. ارائه یک پیشنهاد ساده و کاملا واضح، بهترین نتیجه را در بر خواهد داشت.

2-به نظر من تعریف تخفیف هایی که عددی هستند بهتر از تخفیف های درصدی نتیجه خواهد داد. در تخفیف های درصدی، چون مخاطب می خواهد متوجه شود چه میزان تخفیف دریافت خواهد کرد باید یک محاسبات ریاضی انجام دهد ولی اگر خیلی ساده روی عدد واقعی محصول خط بکشیم و عدد شب یلدا را بنویسیم، سرعت تصمیم گیری مخاطب افزایش خواهد یافت. ممکن است بگویید ما چندین محصول داریم و نمیشود همه را اینطور پیشنهاد بدهیم. به نظر من لازم نیست همه محصولات خود را به این شکل پیشنهاد دهید. چند تایی که از همه بهتر هستند و بیشترین فروش را دارند برای شب یلدا انتخاب کنید و نوع تخفیف را به جای درصد، به صورت عدد واقعی نمایش دهید.

3-در زمان تعریف یک کمپین، حتما از رضایت نامه مشتری های قبلی استفاده کنید. ارائه Testimonial واقعا معجزه می کنه. اگر تازه به این فکر افتاده اید که رضایت نامه مشتری ها را ندارید، باید برای یلدای سال بعد برنامه ریزی کنید.

4-کمپین را فقط برای اینکه کمپینی تعریف کرده باشید و از بقیه عقب نمانید انجام ندهید. روی مشکلات مخاطب تمرکز کنید و محصول و خدمتی را در کمپین معرفی کنید که باعث افزایش فروش شما شود. در غیر اینصورت، تعریف یک کمپین را فقط به عنوان رفع تکلیف نجام ندهید. مردم واقعا منتظر کمپین های بی خاصیت ما نیستند.

5-تخفیف شما در کمپین شب یلدا باید "غیر قابل مقاومت" یا به قول خارجی ها Irresistible باشد یعنی طوری باشد که مخاطب نتواند در مقابل آن مقاومت کند. کمپین های آبکی شما را به جایی نخواهد رساند. شب یلدا مردم به اندازه کافی هندوانه های آب دار می خورند. کمپین شما باید خیلی قوی و شکم پر کن باشد. بیشترین حد ممکن و بهترین های خود را ارائه دهید. طوری کمپین را تعریف کنید که یک سر و گردن از رقبای خود بالاتر قرار بگیرید. نترسید. اگر حتی کمی هم ضرر کنید، حتما به زودی این تخفیف شما مثل ویروس همه را فرا خواهد گرفت و مشتری های بیشتری سرازیر خواهند شد.

6-گارانتی دهید. این از مهم ترین عوامل موفقیت کمپین شب یلدای شما خواهد بود. اگر مخاطب راضی نبود، اگر کالا دیر به دستش رسید، اگر بعدا پشیمان شد و اگرهای زیاد دیگری برای گارانتی کردن محصول و خدمت شما وجود دارد. لطفا و خواهشا بی چون و چرا این کار را انجا دهید. مخاطب را سوال پیچ نکنید. باور کنید تاثیر مثبت آن در آینده حتما در افزایش فروش شما تاثیر خواهد داشت. چشم به هم بزنید شب عید فرا خواهد رسید و مردم این سخاوت شما را حتما به یاد خواهند آورد.

7-فراموش نکنید که email Marketing بهترین ابزار پیام رسانی کمپین شب یلدا است. حتما کمپین خود را به سیستم Marketing Automation وصل کنید تا کسانی که نسبت به کمپین شما عکس العمل نشان داده اند را بعدا بتوانید مورد هدف قرار دهید.

8-فرهنگ پارسی را پاس بداریم ولی توریست ها و سایر خارجی هایی که در ایران هستند را هم در نظر داشته باشید. آنها هم برای آشنایی با فرهنگ ایران علاقمند هستند و هم جیب های پر پولی دارند. کمی از محتوای غیر فارسی در کمپین شب یلدای خود استفاده کنید، ضرر نمی کنید.

نویسنده : محمود بشاش
ایده های خود را در رابطه با کمپین های تبلیغاتی با شرکت تبلیغاتی کروشه در میان بگذارید.

#یلدا #کمپین_یلدا #دیجیتال_مارکتینگ #بازاریابی_آنلاین #نکات_کلیدی

 ·  Translate
در دنیای دیجیتال مارکتینگ امروز یا همان بازاریابی اینترنتی، و حجم وسیعی از کمپین های شب یلدا،طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ و تبلیغاتی برای جذب مخا...
1
Add a comment...
Story
Tagline
کانون تبلیغاتی کروشه : خود را در [ ] متمایز کنید
Introduction

اول سلام ...

ویکی پدیا ، دانشنامه آزاد می گوید :

 :[ ] کروشه

در منبع‌دهی برای بیان نقل‌قول به کار می‌رود

در ریاضیات تقدم بیشتری نسبت به پرانتز داشته و نماد تابع جز صحیح نیز می باشد . و

لغت‌نامه دهخدا می گوید :

:[  کُ / کِ رُ شِکروشه

قلاب . دو خط عمود موازی با دو پیش آمدگی از دو سر هر خط به سوی داخل برای ممتاز ساختن مطلب داخل آن. نوعی پرانتز که برای الحاق مطلبی به متن مورد استفاده قرار دهند بدین شکل : [ ]

و کروشه[ ]  می‌گوید :

گروهی هستیم که اگر چه از تاریخ شروع به کارمان بصورت یک تیم مستقل، با نام و نشانی جدید چندی بیش نمی‌گذرد ،درست است که خودِ [ ]  تازه از را رسیده است ولی [ یک امای بزرگ]، تمامی اعضای [ ]  در بخش های مختص به خود، بیش از 10 سال فعالیت مستمر و حرفه ای داشته اند . و با در کنار هم قرار گرفتن این افراد و همچنین تجربیات موثر آنان در بازار های مختلف ، سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ این باور و واقعیت را بوجود آورده است که، [ ]  گروهی جوان و تجربه ای گران را در یکجا و همزمان دارد .

ما به داشته های خود ایمان داریم و به شما اطمینان می دهیم،در[ ] بهترین ها را در کنار هم به نمایش خواهیم گذاشت.

هدف اصلی [ ] در ارائه خدمات بدین شرح است که: در هر زمینه کار و در هر وسعت کاری، از مرحله پیش از تشکیل، راه اندازی و پس از راه اندازی، همقدم شما خواهد بود. در این 3 مرحله [بستگی به این دارد که شما در کدامین مرحله از فعالیت حرفه ای خود هستید ] خدمات [ ] از مشاوره، نامگذاری، طراحی و اجرای نشانه آرم و ... گرفته تا طراحی و اجرای داخلی سازمان بر اساس المان‌ها و رنگ سازمانی و حتی پوشش‌های افراد سازمان در بر خواهد گرفت .

 

Contact Information
Contact info
Phone
02166191443