Profile cover photo
Profile photo
Kormax uab
19 followers
19 followers
About
Posts

Post has attachment
Marmuro plytelės

Marmuras nuo senų laikų naudojamas kaip apdailos medžiaga. Jis buvo naudojamas Antikos laikais, taip pat Baroko ar Renesanso stilių laikais bei dabar, kuriant, tiek klasikinius, tiek ir šiuolaikiškus interjerus.
Marmuro apdaila niekada nebuvo išėjusi iš mados ir nuo senovės iki dabartinių laikų užima lyderiaujančias pozicijas visame pasaulyje.
Plytelių gamyboje naudojamos šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti marmuro plyteles taip tobulai, kad jų negalima atskirti nuo natūralaus marmuro.
Skirtingai nei natūralus marmuras, marmuro plytelės yra praktiškesnės, jos beveik nesugeria skysčių yra lengvai klojamos ir prižiūrimos, labiau atsparios fiziniam ar natūralių gamtos sąlygų poveikiui ir yra pigesnės.
Interjerai, kuriuose naudojamos marmuro plytelės, nesvarbu ar tai bus privatus būstas ar visuomeninio naudojimo patalpos, atrodys prabangiai ir pabrėš gerą šeimininkų skonį.

Marmuro plytelėmis, pagamintomis iš akmens masės, galima kloti grindis ir sienas.

Pas mus jūs rasite gausybę marmuro plytelių, imituojančių natūralias marmuro spalvas ir jo gyslų raštus.

Plyteles galite pamatyti DOM Classic Salonuose:

J.Jasinskio g.17, Vilnius, Tel.: +370 681 34190
T.Ševčenkos g.19, Vilnius, Tel.: +370 679 72229

Post has attachment
Bovelacci – Dekoratyviniai profiliai Bovelacci gamina dekoratyvinius profilius fasadų, durų, langų palangių apdailai, sienų ir lubų apvadus vidaus apdailai, grindjuostes, puskolones, kolonas, rozetes, dekoratyvinius balkius imituojančius riešutmedį, ąžuolą, raudonmedį ir lanksčius dekoratyvinius apvadus. Italų gamintojas skaičiuoja jau 50-tus metus rinkoje. Savo gamybiniuose procesuose ji naudoja ne tik pačios aukščiausios kokybės medžiagas, bet ir pačias pažangiausias technologijas bei įrengimus. Tai leidžia pagaminti lengvai montuojamus, ilgai naudojamus, patikimus ir itin aukšos kokybės dekoratyvinius profilius apdailai. Per 50 metų kompanijos sukauta patirtis leidžia gaminti gaminius, kurie patenkintų bet kokį kliento skonį. Bovelacci dekoratyviniuose profiliuose atsispindi graikiško ir romėniško klasicizmo stiliai, kurie persipina su šiuolaikišku dizainu. Itališki dekoratyviniai profiliai jūsų namą, kotedžą, užmiesčio vilą ar kitą būstą padarys gražesniais, jaukesniais ir suteiks išskirtinumo. Dekoratyvinų profilių pavyzdžius rasite DOM Classic Salone J.Jasinskio g.17, Vilniuje , Tel.: +370 681 34190

Post has attachment
KERLITE – didelio formato akmens masės plokštės, sustiprintos stiklo pluoštu Kerlite– tai universalus architektūrinis paviršius. Jis plonas, tvirtas, sustiprintas stiklo pluoštu, įvairiai pritaikomas ir paprastai naudojamas. Kuriant erdves ir architektūrinio dizaino projektus, šių didelio formato plokščių dėka gaunamas išskirtinis rezultatas. Kerlite plokštės gali būti 3,5 ; 5,5 ir 6mm storio. Jos lengvos, plokščios, lanksčios, lengvai naudojamos, montuojamos ir valomos. Tai aukščiausios kokybės produktas, pasižymintis ypatingomis paviršiaus estetinėmis savybėmis, sukurtas naudojant inovatyvų gamybos procesą, aukštos kokybės medžiagas bei ilgametę Cotto d’Este patirtį kuriant plonas paviršių apdailos medžiagas. Ši unikali medžiaga itin patvari, kadangi ją gaminant naudojama mažiau žaliavų, jos gamybos ir transportavimo ciklo metu poveikis aplinkai labai nedidelis, o produkto pritaikymo galimybių itin daug. Jį galima naudoti ne tik grindų ar sienų dangoms, bet ir gaminant baldus, jų dalis, virtuvės baldų komplektus ir stalviršius, įrengiant ventiliuojamas sienas, galerijas, atliekant didelės apimties darbus. UAB Kormax yra oficialus KERLITE atstovas Lietuvoje

Post has attachment

Post has attachment
DOM Classic Salonai Vilniuje: T.Ševčenkos g.19 ir J.Jasinskio g.17

www.domclassic.lt

Post has attachment
Naujausios grindų plytelių kolekcijos ieškantiems išskirtinumo DOM Classic Salonuose: T.Ševčenkos g.19 ir J.Jasinskio g.17, Vilniuje.

Post has attachment
DOM Classic Salono - NAUJENA!!!

KASAI - Grindų ir sienų plytelės iš REFIN CERAMICHE

Kasai plytelių („gaisras“) dizainą sukurti įkvėpė japoniška „Shou Sugi Ban“ arba „Yakisugi“ apdailos technologija, kurios pagrindas – medienos (dažniausiai kedro) apdeginimas, karbonizuojant ją ir tokiu būdu apsaugant nuo aplinkos poveikio. Ši kolekcija – tai duoklė japoniško dizaino kultūrai, perteikiant ant porcelianinių plytelių tas pačias vizualines ir reljefines savybes, kokiomis pasižymi apdeginta mediena: rafinuota ir elegantiška, vienijanti skirtingus pasaulius, sujungianti tradicijas ir naujoves.

Plačiau: https://www.domclassic.lt/plyteles/grindu-plyteles/kasai/

Post has attachment
Taip atrodo marmuro plytelėmis išklotos grindys.
Marmuro plytelėmis galima iškloti ne tik grindis, bet jį naudoti sienų, laiptų, palangių bei židinių apdailai.
Individualiai kiekvienam projektui galima parinkti marmuro piešinį, kuris bus suderintas į vientisą nepaprasto grožio neatkartojamą visumą.
Galime pasiūlyti kelių spalvų marmuro plytelės su matiniu ar poliruotu paviršiumi (60×60 cm. ; 30×60 cm. ; 30x30cm. – storis 1 arba 2 cm.).
Marmuro spalvos: Calacatta; Bianco Perlino; Bianco Cararra; Statuario; Crema Marfil; Emperador Dark; Monaco Brown; Red Alicante; Black Marquina.

Post has attachment
D•O•M classic kiekvienais metais stengiasi pradžiuginti savo Draugus ir Klientus naujomis itališkų plytelių ir baldų madomis, bei jų tendencijomis iš Italijos.
Šį kartą parodos Super Namai 2018 lankytojams žadame pristatyti pačias naujausias vonios ir grindų plytelių kolekcijas iš Italijos.
Dom classic tikisi įtikti kiekvieno išieškotam skoniui, o parodos lankytojai galės ne tik pamatyti bet ir su parodos metu taikoma didžiule nuolaida užsisakyti plyteles imituojančias medžio tekstūrą, šešiakampio formato plyteles, aukščiausios kokybės natūralaus marmuro plyteles, stalus pagamintus iš itališko marmuro ir itališkus baldus.
Photo

Post has attachment
Marmuro pietų stalai iš Italijos jau DOM classic Salone -T.Ševčenkos g.19

www.domclassic.lt
PhotoPhotoPhoto
09.08.2017
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded